Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Gośc

Zadzwon i zapytaj. Firm o tej nazwie jest duzo nie wiem o którą ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Medestetica jest jedna i doskonale o tym wiesz tak samo jak znasz powód wycofania go z oferty😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież ten produkt nie posiada certyfikatu fda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 8.12.2018 o 10:49, Gość gość napisał:

Medestetica jest jedna i doskonale o tym wiesz tak samo jak znasz powód wycofania go z oferty😉 

Nie nie znam. Duzo jest medestetic. Robiłam w lipoline i nadal robią. Wiec skoro nie wiesz to zadzwoń i zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Asa u doktora calominal. Pewnie ci wcisnął ze 400 ml. Powodzenia😂😂😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Tak to ten sam. Nie wstrzyknal 150 do jednej i mysle ze wystarczająco:) Jestem po roku zadowolona. Nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne w temacie!

http://www.ptchprie.pl/aktualnosci_i_komunikaty,informacja-o-preparacie-aquafilling-los-deline,42.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może w końcu skończą się te przepychanki słowne, a dystrybutor i cała rzesza "lekarzy" od siedmiu boleści powinna już skończyć te dyskusje na forum i nie okaleczać kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

Wiecie czym się różni mafia od bigfarmy? ......Ta druga jest bogatsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

BIGPHARMA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowa na forum. Zabieg wykonałam 6 dni temu, po świętach ide na kontrolną wizyte. Jak większość z Was nie zostałam poinformowana o powikłaniach (pytając się wprost). No, ale jaki lekarz to powie. Przeczytałam całe to forum, całe 100stron. Jestem pełna obaw, ale mam też nadzieję że u mnie będzie ok (jestem optymistką). Szkoda tylko, że nie wyskoczył mi link z tym forum wcześniej. Wtedy bym się nie zdecydowała. Całe życie miałam kompleksy na tle biustu (75A), dlatego czekałam aż urodze dzieci, wykarmie i powiększe sobie piersi. Wybrałam aquafilling ze względu na czas rekonwalenstecji, gdyż mam 3 małych dzieci i większość czasu jestem z nimi sama (mąż pracuje za granicą). 

Moje pytanie czy są tu Panie, które wykonały zabieg u pani Agnieszki Majewskiej w Poznaniu (tam właśnie robiłam) Chciałabym wiedzieć jak wygląda u nich sytuacja po zabiegu (wiem już z forum, że 2 panie są z powikłaniami)? Kiedy wykonany zabieg i po ile ml? U mnie po 200ml (miałam obwisłe po karmieniach). Obawiam się że mogło być za dużo?

Chyba na tyle :) pozdrawiam Ania B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.12.2018 o 18:58, AniaB napisał:

Witam, jestem nowa na forum. Zabieg wykonałam 6 dni temu, po świętach ide na kontrolną wizyte. Jak większość z Was nie zostałam poinformowana o powikłaniach (pytając się wprost). No, ale jaki lekarz to powie. Przeczytałam całe to forum, całe 100stron. Jestem pełna obaw, ale mam też nadzieję że u mnie będzie ok (jestem optymistką). Szkoda tylko, że nie wyskoczył mi link z tym forum wcześniej. Wtedy bym się nie zdecydowała. Całe życie miałam kompleksy na tle biustu (75A), dlatego czekałam aż urodze dzieci, wykarmie i powiększe sobie piersi. Wybrałam aquafilling ze względu na czas rekonwalenstecji, gdyż mam 3 małych dzieci i większość czasu jestem z nimi sama (mąż pracuje za granicą). 

Moje pytanie czy są tu Panie, które wykonały zabieg u pani Agnieszki Majewskiej w Poznaniu (tam właśnie robiłam) Chciałabym wiedzieć jak wygląda u nich sytuacja po zabiegu (wiem już z forum, że 2 panie są z powikłaniami)? Kiedy wykonany zabieg i po ile ml? U mnie po 200ml (miałam obwisłe po karmieniach). Obawiam się że mogło być za dużo?

Chyba na tyle 🙂 pozdrawiam Ania B.

Witam Cie Aniu ja robilam u P. AGNEISZKI MAJEWSKIEJ W POZNANIU. U mnie wystapily powazne powiklania po zabiegu z ktorymi zmagam sie do dnia dzisiejszego. Proszę o kontakt justynamagdalena2@onet.pl

Ps. Większość dziewczyn dziwi sie ze osoby z powiklaniami nie wystawiaja opinii lekarza , niestety moje opinie sa na bierzaco kasowane w internecie jedynie na kafeterii nikt nie usuwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.12.2018 o 21:59, Gość Gość napisał:

Witam Cie Aniu ja robilam u P. AGNEISZKI MAJEWSKIEJ W POZNANIU. U mnie wystapily powazne powiklania po zabiegu z ktorymi zmagam sie do dnia dzisiejszego. Proszę o kontakt justynamagdalena2@onet.pl

Ps. Większość dziewczyn dziwi sie ze osoby z powiklaniami nie wystawiaja opinii lekarza , niestety moje opinie sa na bierzaco kasowane w internecie jedynie na kafeterii nikt nie usuwa ..

Ta osoba ma  wystawiane opinie po dwie w ciągu jednego dnia. Ciekawe kto je napisał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
Dnia 26.12.2018 o 21:59, Gość Gość napisał:

Witam Cie Aniu ja robilam u P. AGNEISZKI MAJEWSKIEJ W POZNANIU. U mnie wystapily powazne powiklania po zabiegu z ktorymi zmagam sie do dnia dzisiejszego. Proszę o kontakt justynamagdalena2@onet.pl

Ps. Większość dziewczyn dziwi sie ze osoby z powiklaniami nie wystawiaja opinii lekarza , niestety moje opinie sa na bierzaco kasowane w internecie jedynie na kafeterii nikt nie usuwa ..

Na jakim forum ktoś skasował opinie? To nie takie proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎11‎.‎12‎.‎2018 o 11:02, Gość Ważne w temacie! napisał:

Na Znany Lekarz każda opinia trafia najpierw do weryfikacji zainteresowanego

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M.
2 godziny temu, Gość Ruda napisał:

Na jakim forum ktoś skasował opinie? To nie takie proste;)

Nie , na forum nikt nie usuwa ale na znany lekarz itp... napisalam przeciez ze tylko na kafeterii NIE SA USUWANE  czyli wszystkie inne strony do wystawawiania opinii sa sprawdzane... na znanym lekarzu opisalam ze podczas zabiegu zostalam zarazona gronkowcem oraz ze po 2 latach preparat migruje i ze niszczy tkanki i miesnie oraz ze nie jest latwy w usunieciu , niestety nie przeszła opinia 😕 w mediart  na opiniach w google nie wiem dlaczego tylko ja widze swoje opinie , np juz z tel meza niestety u niego wyswietlaja sie wszystkie poza moimi 😕 nie mam pojecia dlaczego tak jest... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy probowała Pani usuwać, jeśli tak to w jaki sposob? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Ale po dwie opinie dziennie na 5 to raczej nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.01.2019 o 14:02, Gość Ruda napisał:

Na jakim forum ktoś skasował opinie? To nie takie proste;)

Widocznie  dla mocno zainteresowanych jest to proste , bo na esheticon też usunięto opinię lekarza który przestrzegał przed emervelem, tzn.. że jest po nim bardzo dużo powikłań. Lekarze powinni zgłaszać skutki ubocze nie tylko do producenta zabójczego kwasu. Jeszcze raz " NA ESHETICON" RÓŻNI LEKARZE PISALI JAKI TO WSPANIAŁY PREPARAT. Prawdziwy lekarz posiadający rozum próbował przestrzec cytuję" mimo umiejętności różnych lekarzy po tym preparacie zgłosiło się do mnie kilkadziesiąt kobiet z powikłaniami"

Dlaczego jakaś hiena to skasowała? Ten sam kwas hialuronowy zmienił już nazwę na restylane-(kilka rodzajów ) zmieniono również opakowanie i nadal ta banda robi krzywdę innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
Dnia 1.01.2019 o 15:53, Gość gość napisał:

 

To każdy by usuwał a nie odnosił się do złych opinii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No niestety, każdy usunąc nie może, ale juz moderator lub transparentny lekarz - tak. I  tak to działa, że jeśli ktoś napisze prawdę a godzi to w opinię o jakimś zabiegu, preparacie lub konkretne  interesy innych  osób to wszystko można i tak też się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia dotycząca lekarza Agnieszka Majewska została odrzucona przez moderatora Powód odrzucenia opinii:•Opinia została odrzucona ze względu na zawarte w niej oskarżenia. Nasz serwis służy do zamieszczania opinii na temat lekarzy. Opinie powinny przedstawiać przebieg leczenia (wydarzeń). Jeśli uważasz, że lekarz w trakcie Twojego leczenia popełnił błąd, jest nam bardzo przykro, ale nie możemy opublikować takich informacji bez potwierdzenia ich prawomocnym wyrokiem sądu. Taka opinia może nosić znamiona pomówienia, co może wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Jak napisać opinię? Twoja opinia: "Ostrzegam wszystkich przed lekarzami medycyny estetycznej ktorym moze zostac kazdy kosmetyczka a nawet DENTYSTKA ! Po ostrzyknieciu piersi w 2016 roku preparatem Aquafilling przez Pania Majewska (preparat zakazy w polsce od marca 2017r w innych krajach juz od dawna ) ponosze straszne konsekwencje. Bylam zapewniana ze preparat jest bezpiwczny a metoda bezinwazyjna i w kazdej chwili mozna go usunac ! W skrocie jestem po ropniu piersi , preparat migruje az po sam pepek tworzac twarde bolace guzy , uszkadza miesnie wrzera sie w tkanki prowadzac do martwicy . Jezdze po lekarzach chirurgach w calej polsce w poszukiwaniu pomocy jak usunac to ze mnie okazuje sie ze nie jest to proste i nie da sie calkowicie usunac jest potrzebny u mnie szereg operacji i opieka calego zespolu lekarzy ! Czesc kobiet po aquafillingu przeszly podskorna mamoplastyke piersi ! Czekam za badaniami jak bedzie w moim przypadku ! Preparat podawany na oslep uszkadza rowniez kanaliki mlekowe i przy zajsciu w ciaze tworzy ropnie ! Pani Majewska dalej ostrzykuje kobiety tym samym preparatem pod zmieniona nazwa los deline ouszujac klientki ze zabieg jest bezpieczny i nie informujac pancjentek o powiklaniach i nie udzielaniu żadnej pomocy umywajac rece !!!"

 

Zostalo usuniete. Skopiowalam i wkleilam .. czy ktos sie orientuje jak mozna wstawic zdjecie na kafeterii ? Wyswietla mi sie wstaw multimedia po czym wyswietla sie wstaw isniejacy zalacznik ale tam nic nie ma.. nizej jest wstaw grafike z adresu url.. chcialabym zalaczyc zdjecie z galerii ..jak wyglada mirgracja preparatu w moim przypadku .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Witam. Jestem 2 lata po zabiegu i u mnie niestety preparat w jednej piersi przemieścił się pod mięsień ... miałam 2 kolejne zabiegi usuwania preparatu. Zdecydowanie odradzam. Teraz mam 2 różne piersi i nie ma mowy i żadnym odszkodowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego 2 razy Pani usuwała?  Za pierwszym razem nie da sie wyczyścić piersi? Jak Pani usunęła czy jest duza różnica pozniej w rozmiarze? Ja mialam wstrzykniete 150 ml do kazdej piersi, zastanawiam się czy jesli sie wyczysci piersi czy sa widoczne te ubytki w piersi. Czy pozniej tluszcz sie jakoś odtwarza w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego 2 razy Pani usuwała?  Za pierwszym razem nie da sie wyczyścić piersi? Jak Pani usunęła czy jest duza różnica pozniej w rozmiarze? Ja mialam wstrzykniete 150 ml do kazdej piersi, zastanawiam się czy jesli sie wyczysci piersi czy sa widoczne te ubytki w piersi. Czy pozniej tluszcz sie jakoś odtwarza w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Po pierwszym zabiegu usuwania wykonałam USG i okazało się że jeszcze mała ilość preparatu została. Dlatego konieczny byl drugi. Obecnie mam jedną miseczkę C a drugą A. Również miałam po 150 ml na stronę. Jedna pierś jest po prostu pusta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Mariola napisał:

Witam. Jestem 2 lata po zabiegu i u mnie niestety preparat w jednej piersi przemieścił się pod mięsień ... miałam 2 kolejne zabiegi usuwania preparatu. Zdecydowanie odradzam. Teraz mam 2 różne piersi i nie ma mowy i żadnym odszkodowaniu 

Witam Cie Mariola, niestety ale nie jest latwo usunac preparat tak jak pisalam wrzera sie w tkanki uszkadza miesnie ... to ze niektorym nie dzieje sie "poki co " nic nie oznacza ze ich to nie dotyczy ...coraz wiecej robi sie poszkodowanych poniewaz powiklania wychodza nawet po kilku latach. Preparat podawany jest "na oslep " bez aparatury USG . Dlaczego napisalas ze nie ma mowy o odszkodowaniu? Odezwij sie do mnie na email , pozdrawiam Cie serdecznie Magdalena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do Mariola

Czyli usunela Pani tylko z jednej piersi? Dlaczego nie chciala sie Pani pozbyc wszystkiego z drugiej takze? Zamierza Pani jeszcze cos robic aby wypelnic tą pustą pierś? Chodzi mi czy mysli Pani o implantach? Jaki jest koszt takiego wyczyszczenia piersi z tego ustrojstwa? Oraz jak by Pani mogla podac lekarza ktory wykonywal usuniecie. 

Czytając te wszystkie komentarze jestem coraz bardziej przekonana zeby sie tego pozbyc pomimo iz nie mam (jeszcze) zadnych komplikacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Póki co chce usunąć preparat również z drugiej piersi. Zabieg był bezpłatny bo zgłosiłam się do lekarza wykonującego zabieg z wyczuwalnym problemem. Po USG zabieg miałam wykonany bardzo szybko bo preparat był już blisko opłucnej co zagrazalo zdrowiu i życiu. Jeśli uda mi się usunąć z drugiej piersi będę myśleć o implantach. Zabieg był w Kielcach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Prosimy pacjentki z powikłaniami po zabiegu Aquafilling zgłaszanie się do nas. Musimy oszacować, ile jest poszkodowany pacjentów po tym zabiegu i wypracować konkretną pomoc. Preparat zmienił teraz nazwę i kolejne pacjentki są przyciągane na zabiegi. Znajdzie grupę na Facebooku AQUAFILLING Pacjentki. Trzeba wam pomóc i przede wszystkim zatrzymać kolejne przed poddaniem się zabiegowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×