Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
obawiam się, że na wiele tysięcy zabiegów zawsze będzie parę przypadków komplikacji. wystarczy poczytać o implantach czy operacjach nosów. zdarzają się komplikacje i niestety podpisując zgodę na zabieg my pacjentki się na takie ryzyko zgadzamy... jedyne co mogę poradzić jak ktoś się waha - zadzwońcie sobie do paru klinik w polsce i zapytajcie ile już razy od 2013 roku podali aquafiling w piersi. zobaczycie jaka to jest skala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak, wiadomo ze kazdy organism zachowuje sie inaczej ale silikon nigdy nie bedzie rownal sie z wypelnieniem al'a natura. Dodatkowo powiem ze ja jestem bardziej zadowolona niz mialabym takie z natury bo po karmieniu NIC mi nie zeszlo jak w przypadku naturalych biustow ktore robia sie "puste" bo gruczolow nie wypelnia juz mleko albo obwislych bo tluszcz ktory sie w nich znajduje niestety nie jest juz dobrze podtrzymywany przez cienka skore. Jednym slowem mnie nie przekonuje ta dyskusja uwazam sie mamy wystarczajaco duzo dowodow ze Aqafiling jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ryzyko zawsze jest, jak w każdej ingerencji w organizm, każda z nas musi sama sobie odpowiedzieć, czy jest gotowa je ponieść... ale to nie jest tak, że przy implantach tego ryzyka nie ma, więc wydaje mi się, że to nadal jest dobra opcja. ja przynajmniej swoim koleżankom bardzo polecam, zwłaszcza tym które już wykarmiły piersią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi szukać loginu, to ja SARNA AQUA, robiłam aqua w listopadzie i jestem MEGA zadowolona. Piesi sa mieciutkie, mam 37 lat a moje piersi wyglądają na 17 ( po wykarmionej dwójce dzieci). Uważam, że wazne, ale znaleźć takie miejsce, w którym tych zabiegów lekarz wykonał bardzo dużo. Tam gdzie ja robiłam (Warszawa, nie podaje miejsca bo zaraz mnie posądza o reklame) lekarz robi aqua chyba jako pierwszy. Wiem, że podawał go również swojej żonie, mysle, że nie zrobiłby tego, gdyby nie ufał temu preparatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajta spokój z ta nędzną reklamą, co obrociki spadły ? wypełnianie piersi ta substancja to ryzyko, niech kazdy przeczyta skład tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powikłania aquafilling Kraków
Dokładnie! Mozna łatwo sprawdzić po IP ze wpisy są robione z jednego kompa pod wieloma loginami, Hahaha jeszcze co pare minut... Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
"powiklania" twoja wiarygodnosc w moich oczach spadla wlasnie do zera. kazdy kto czyta ten watek wie, ze ja jestem jedna z pierwszych osob ktore w polsce ten zabieg sobie zrobily w 2013 roku. wiec badz laskawa nie fantazjowac tutaj, ze ja cos czy kogos reklamuje czy tez mam taki sam numer IP jak inna dziewczyna. umieszczalam zdjecia jeszcze z opatrunkami i plastrami w 2013 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenada to jest reklama kliniki w Krakowie i Gdansku co silikony wciskaja NIE - obrociki to Wam chyba spadna ja jestem pacjentka po Aqafilingu i nie mam zamiaru licytowac sie z jakimis nedznymi pomowieniami jakoby sarnaqa i aqa aqa o ktorych autentycznosci chyba nie musze wspominac oraz mojej - zal skonczcie juz z ta antyreklama TO ZALOSNE KLINIKI KTORE BEDA BANKRUTOWAC NA SILIKONACH Z TAKA SAMA ILOSCIA SKUTKOW UBOCZNYCH wiec skoncze juz ten cyrk i sledzenie tego postu tu rozmawiamy o Aqafilingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silikonowe wkładki można usunąć a aquafilingu nie , czyli to metoda na zasadzie jak jest dobrze to jest dobrze a jak pojawiają się grudki i zgrubienia to wtedy lekarze mają problem, czy odessać czy wyciąc czy zostawić jak takie glupie baby jestescie to wasza sprawa, podajecie sobie w piers substancję która nie jest wchłanialna przez wasz organizm a zgrubienia i grudki z czase mogą być nie do odróżnienia od raka piersi, tak jak w przypadku wycofanego macrolane nie chcialabym byc w waszej skorze gdy usuniecie sobie guza piersi a potem się okaze ze to byl kawaleg aqa, a piers pocieta będzie albo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SARNA AQUA z tej strony. Dziewczyny, te niezadowolone, pogódzcie się sie tym, że część z nas ( i to mysle, że większa) jest z zabiegu ZADOWOLONA. Człowiek napisze, że jest zadowolony, to od razu jad z Was się wylewa. Tylko osoby niezadowolone mogą się wypowiadać i napędzać w swej złości? My Was rozumiem, spotkały Was komplikacje, jesteście niezadowolne, ale pozwólcie nam cieszyć się z naszych piersi i pogódzcie się z tym, że Was się nie udało, ale innym tak. Jest chyba gdzieś tam założony nowy wątek o komplikacjach. Kolejny raz juz sobie obiecuje, że tu nie zajrze, strasznie mnie irytują te wszystkie insynuacje, ale z drugiej strony wkurza mnie, że ktoś zadowolony od razu jest posądzany o reklamę, podszywanie się etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie jesli ktos jest zadowolony bo ma efekt o niebo lepszy od silikonow to nie musicie oblewac nas jadem. Co do usuwania - oczywiscie ze sie da a piers pocieta i blizny w kwoli scislosci to dopiero sie ma jak sie raz wklada a raz wyjmuje silikon. Dziekuj***ardzo, jesli medycyna estetyczna idzie do przodu to trzeba korzystac. A wiecej chemii to my wdychamy niz jest w tym 2% skladzie ( poliamid) preparatu wiec dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes sarna zadowolona to idz w swiat cycki pokazywac a nie tu siedzisz od kilku lat i nagabujesz Nikt ci nie zabrania się cieszyc z aquafilingu:P Ale każdy kto podaje sobie to w piers musi wiedziec ze jest to metoda b. ryzykowna i nieprzebadana o i tylko tyle :) A jak to usunąc ? ze niby jak ? Tu wiele dziewczyn juz mialo gulki a ich lekarze byli bezsilni silikony nigdy nie wyjdą z uzycia i aquafiling nigdy nie bedzie lepsza metoda powiekszenia biustu :/ a FDA nigdy go nie dopusci bo jest toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się to w końcu usuwa? W kwestii tych cięć ? Jak zadzwonicie to kliniki która jako pierwsza wykonywała ten zabieg to powiedzą wam, że płucze się to solą fizjologiczną i robi się to trzy dni pod rząd i kosztuje 3 koła.Jak wam się wydaje w jaki sposób tą sól się tam podaje i jak się to wyciąga ? Tak na logikę ? Małą dziurką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny gosciu, piszesz głupoty, zrobiłam aqua w listopadzie, więc nie moge go zachwalać od lat. Sarna AQUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah no tak ale już chyba zapomnialas jak tu urzedowalas kilka lat temu na innym niku co za nachalna reklama tego produktu i powiem ci ze tego typu produkty lubia dawac skutki uboczne nawet do kilki lat po podaniu także moja droga nie chwal dnia przed zachodem słońca skoro zrobilas aqu w listopadzie to tak naprawdę nie masz nic do powiedzenia w temacie powiklan albo jesteś naprawdę az taką idiotką nieświadomą autentycznych zagrożeń albo jesteś naganiaczem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AQUA AQUA, chciałabym mieć z Tobą kontakt jakiś, wymiekam od tego forum, tylko nie wiem, jak do Ciebie napisać :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua jaki masz cel w siedzeniu tu i naganianiu od kilku lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
żałosny gościu - to jest forum czyli miejsce wymiany doświadczeń. tak się złożyło, że zrobiłam sobie zabieg jako jedna z pierwszych w polsce i ze zwykłej ludzkiej życzliwości, co pewnie jest dla ciebie pojęciem obcym, czuję się w obowiązku napisać co jakiś czas co się dzieje z moim organizmem, bo wiem, że wiele dziewczyn szuka informacji, tak jak ja ich szukałam w 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny gościu szanowny gościu aqua aqua i sarna aqua macie uderzająco podobny styl pisania, haha wg mnie jestes tu po to żeby nagonic sobie lub komus kto ci płaci lub ma z tobą układy jakieś inne oczywiscie lekarze wcale nie zarabiają na tym grubej kasy i robią aquafiling charytatywnie wiec ty nikogo nie naganiasz bo po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dobre, dobre - wyjaśnię ci tę zagadkę fascynującą - piszemy podobnie poprawną polszczyzną bo prawdopodobnie obie jesteśmy wykształconymi kobietami po 30-tce, a nie jakimś trollem internetowym po gimnazjum. możesz sobie myśleć co ci się żywnie podoba. co nie zmienia faktu, że ziejesz jadem i piszesz kłamstwa. DO INNYCH - prześledźcie sobie wątek od pażdziernika 2013 i same sobie wyróbcie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domniemany chirurg plastyk
No taka jestem skołowana,że chyba tego nie ogarnę... Nie czepiajcie się aqua aqua, po prześledzeniu wątku stwierdzam jednoznacznie, że ona nie jest naganiaczką, po prostu desperacko pragnie uchodzić za eksperta w tej dziedzinie. O jej czystych intencjach i życzliwości najlepiej świadczą wpisy z początku wątku jak jechała po oponentach podważających bezpieczeństwo tego zabiegu z żarliwością uczestnika wyprawy krzyżowej, pomimo braku jakichkolwiek weryfikowalnych danych. Nie można mieć jej za złe, że 40 razy wspomina o tym, że dwa lata karmiła piersią i opowiada bzdury o "bańkach", neguje degradowalność preparatu, wskazuje reakcję AUTOIMMUNOLOGICZNĄ jako przyczynę tworzenia torbieli, tudzież wyszukuje z uporem maniaka wszelkich możliwych przyczyn negatywnych skutków zabiegu poza właściwościami samego preparatu, wskazując siebie jako jedyny reprezentatywny przykład i dowód na bezpieczeństwo zabiegu. Dziewczyny!!! Wątek na kafeterii NIE JEST dobrym miejscem na szukanie WIARYGODNYCH informacji na temat czegokolwiek bo NIE MOŻNA w żaden sposób zweryfikować wiedzy i kompetencji użytkowników. Pisać co ślina na język przyniesie macie prawo wszystkie, tylko wnioski trzeba wyciągać z większą rozwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poliamid substancja kancerogenna myslisz ze dlaczego substancja ta nie jest dopuszczona w Usa czy innych krajach europy ? reszta twoich bredni bez większego znaczenia aqua aqua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powikłania aquafilling Kraków
Dziewczyny! Słuchajcie! Naprawdę podoba Wam sie atmosfera na tym forum?! Nie chodzi o to zeby sie wyzywać! Moim zdaniem chodzi o to zeby wymieniać informacje na temat aquafillingu! Do Pani Aqua Aqua! Bardzo gratuluje Pani ze u Pani wszystko Ok! Nie śledziłam od początku tego forum. Zaczęłam kiedy u mnie pojawiły sie niepokojące objawy... Wierze Wam ze nie wszystkim cos sie przytrafiło i ze jesteście zadowolone ze swojego biustu. Mam nadzieje ze tak juz bedzie zawsze. Miałam tylko nadzieje ze i w moim przypadku tak bedzie... Ja nie neguje ze we wszystkich przypadkach tak jest ale ze tak sie zdaza! Mnie w zapewniano ze przed zabiegiem ze jest w pełni bezpieczny i nie było NIGDY żadnych powikłań! jestem rozczarowana wyglądem zniekształconych piersi i zaniepokojona grudkami. Jestem rowniez zaskoczona tym ze preparatu nie mozna usunąć tak jak obiecywano przed zabiegiem płukajac piersi tylko trzeba usunąć chirurgicznie robiąc nacięcie... Nigdy w zyciu nie zdecydowałbym sie na ten zabieg gdybym o tym wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie zabieg jest obarczony sporym ryzykiem i w takim przypadku z grudkami należy się pokochać :) a nierówności zaakceptować albo dołożyć preparatu Dlatego draznią mnie posty aqua aqua która to na wszystko ma celną ripostę oby tylko pokazac jaki to ten preparat jest dobry i bezpieczny a osoby które go negują to prostaczki po gimnazjum, no sorry ale bije od takich wypowiedzi NAGANIACTWEM No a jak widać aquafiling nie jest niezawodny. I powikłania moga się pojawić co zwracając uwagę na skłąd jest normalne że tak sie dzieje i ze nie można go usunąć to też prawie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze proste wyscie - NIECH TU NIKT NIE USZCZESLIWIA NIKOGO NA SILE. Aqafiling vs Silikony przeciez to dziecinada. Dziewczyny ja jestem za wyjscie ktore wyglada ladnie I naturalnie czyli za Aqafilingiem nie silikonami po ktorych ma sie blizny I zabieg robi sie pod narkoza ogolna. Ja mialam silicon I wyjelam po powiklaniach ktore mialam , odczekam jeszcze rok I wtedy napewno bede chciala wspobowac tej nowej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamiast pakować sobie substancję rakotwórczą w pierś wolę swoje małe cycki, nie jestem az tak zdesperowana by ryzykować zdrowie dla większej miseczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Uwaga, będzie o powikłaniach więc tylko dla zainteresowanych. Widzę, że wymiana doświadczeń sprowadziła się do dyskusji "zabieg jest dobry, bo u mnie jest dobrze" (opcja naganiacza) vs "zabieg jest zły bo u mnie jest źle" (opcja zawistnych chirurgów plastyków). A dla mnie tragiczne jest to, że o powikłaniach przekonałam się na własnej skórze i przeczytałam tutaj , nie uzyskałam tej informacji od lekarza przed zabiegiem, podobnie zostałam wprowadzona w błąd co do sposobu usuwania i nie uzyskałam żadnej pomocy od lekarza, który zabieg wykonał. Wydaje mi się, że każda z dziewczyn z powikłaniami została przez swojego lekarza odesłana z kwitkiem i na tym zakończyła się owocna współpraca.Zmierzam do tego, że żeby zaakceptować ryzyko (które wbrew wcześniejszym zapewnieniom istnieje) trzeba mieć jego świadomość, a nie ma takowej, jeśli lekarz przed zabiegiem wciska ci kit a w sytuacji kryzysowej spuszcza na drzewo. To jest sedno całej dyskusji - nie ma rzetelnej informacji o ryzyku wystąpienia powikłań i sposobie usuwania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz u kogo wykonałaś zabieg, jesli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powikłania aquafilling Krakow
Trzecia pierś, jesli mozesz napisz gdzie robiłaś zabieg. Widze ze mamy podobne doświadczenia... Jesli nie chcesz na forum bardzo proszę wyślij mi na maila powikłania.aquafilling@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież plastycy tez robią aqua np Dr Chęciński dlatego bezpodstawne są zarzuty ze lekarze plastycy tu coś piszą negatywnego na aqua, niektórzy jak widać sami maja to w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×