Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Hej Aqua :) czy mogłabyś ponownie podlinkować fotki? Jestem tu nowa :) Interesuje mnie też to czy jak preparat zacznie się wchłaniać to czy będzie się to działo symetrycznie i czy już zawsze co parę lat będę musiała dostrzykiwać. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
wygladam tak: http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3881687,2,6,biust.html co do wchłaniania, to ja nie zauważyłam jeszcze żadnego. na samym początku jak miałam podawane pierwsze 100 ml to po jakichś 2 miesiącach jak już ułożył się preparat i piersi zmiękły, opuchlizna zeszła do końca - wtedy był taki efekt, że finalnie mniejsze były niż chciałam. ale teraz po latach to ja mam już je cały czas takie same, miękkie, naturalne, nie czuję aby się zmniejszały. na początku listopada miną 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są świetne. Dzięki Aqua, że tu jesteś ciagle z nami. Za miesiąc już zabieg a ja się cieszę jak głupia, chociaż żałuje że zobaczyłam na yt jak to wyglada, bo mniej drastycznie to sobie wyobrażałam (myślałam, że ta kaniula jest nieruchomo w piersi, a nie że będą mi nią tam machać na prawo i lewo jak na filmach z odsysania tłuszczu). Moj lekarz od estetycznej, który nie robi ani implantów ani aqua (wiec chyba jest obiektywny) powiedział, że zazwyczaj to trzyma 1-1,5 roku i faktycznie na innym forum widziałam takie opinie. Ale nie to było moim zmartwieniem - ja sie martwiłam o powikłania, a on twierdzi, że to sporadyczne przypadki, wiec jestem już spokojniejsza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, pisałam już kiedys. U mnie zabieg po 200 ml w każdy pośladek . Szczęśliwie nie ma komplikacji od 2014 roku. Mam nadzieje że tak zostanie. Efekt jest, chociaż jak mówiłam przy naprawde płaskiej pupie 200 ml nie wystarczy, i efekt niezbyt widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wrzucic zdjcia jestem chwile po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem pare godzin po zabiego efekt super a ttlko 150 mialam ppdane.Nic nie bolalo nawet znieczulenie.Nie umiwm to wkleic zdjec bo bym wrzuciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falkonik
A czy ktoś może przesłać jakieś zdjęcia przed i po zabiegu aquafilling ? Coraz więcej na ten temat czytam również tutaj przeczytałam ze 100 stron no i coraz bardziej jestem bliska decyzji. Druga sprawa gdzie taki zabieg zrobić? Bardzo dobre opinie są o http://www.kriocentrum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge przeslac. Robilam w Gold Clinik ceny porownywalne do kliniki z Otwocka a jednak lekarz z Gold z duzo wiekszym doswiadczeniem, a podobno wiele zalezy od umiejetnosci podania preparatu.Efekt po zabiegu byl wow, podane mialam 150 ml . Po tygodniu jak opuchlizna zeszla piersi sa troche mniejsze, nie duzo ale zauwazalnie.Ogolnie jestem zadowolona, poki co zadnych powiklan czy grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ale też Anna
Jakieś 15 stron przeczytane. Jeszcze z 6 lat będę brała leki, które mogą zrobić spustoszenie w organizmie. Jeden szczególnie utrudniający życie już nawet jest. Brałam leki nie dopuszczone w Polsce i tak dalej, więc ten Aquafilling aż tak mnie nie przeraża. Martwi owszem, ale dziękuję dziewczynom za poświęcony czas by robić to, co uważają za słuszne. Mój rozmiar nie mieści się w skali, lekarz na konsultacji pytał czy mam wadę genetyczną. Nie odpowiedziałam. Więcej nie piszę, bo zacznie się gadka, że marudzić przyszłam jaka jestem poszkodowana przez los. Jutro mam dać znać klinice we Wrocławiu by za tydzień robić zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posladki
preparat podaje sie nieco wyżej więc bez problemu można siadać po zabiegu. U mnie efekt jest naprawdę bardzo fajny . Lekarz , u którego robiłam pokazał mi wcześniej zdjęcia pacjentek i filmik z zabiegu z super efektem i to mnie przekonało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Czy mozna jeszcze zobaczyc gdzies tu na forum zdjecia przed i po (100ml)? Przeszukalam caly watek i nie znalazlam :( Dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
Joanna8484 - na stronie 66 tego wątku wrzuciłam dwa linki do zdjęcia przed i po podaniu 100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna8484
Dziekuje aqua aqua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3c
zabawne, że na stronach wszystkich "klinik" zajmujących się wstrzykiwaniem preparatu aquafilling pisze się o cudownym zabiegu bez blizn i komplikacji. Ja jestem 2 lata po zabiegu. Preparat dosłownie spłynął mi się z lewej piersi. Początkowo zrobiła się komora z płynem na żebrach. Oczywiście poszłam z tym do lekarza, który mi robił zabieg. Poradził dostrzyknięcie, a gula z żeber zniknie, bo "przecież rozpuści się p 2 latach". Oczywiście się zgodziłam, bo nie ma to jak desperatka. Teraz mam jedną pierś z preparatem w miarę na miejscu. Drugą bez preparatu, a trzecią w brzuchu. Wyglądam bosko do prawdy. przeczytajcie to : https://www.estheticon.pl/dyskusje/aquafilling-bodyline/aquafilling-bodyline-czy-jest-bezpieczny-jaka-dawka-i-okres-rekonwalescencji-i112517 Każdy chirurg u którego byłam się ratować powiedział mi, że poliamid daje wiele poważnych komplikacji nawet po latach od wstrzyknięcia. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tez mialam watpliwosci ale nikt po tylu latach od stosowania tej metody nie potiwerdzil na sto pro takich faktow. Jak wiemy kazdy przypadek jest indywidualny. Powiekszamy piersi po to zeby wygladaly one ladnie I naturalnie liczac sie z konsekwencjami. Ja robialam aqa ponad 1,5 roku temu i nadal nikt nie widzi ze sa one "poprawiane chirurgcznie" czego nie udaloby sie osiagnac przy implantach ktore po prostu wygladaja sztucznie a tez sa po nich mozliwe skutki uboczne. Zatem prosta logika = masz obawy nie rob ze soba nic bo za kazdym razem beda jakies "ale" Nie boisz sie = rob poprawisz to co chcesz i nie mowie tu tylko o biuscie . Warto wybrac dobra klinike I prowadzic zdrowy tryb zycia. Ja jestem przeszczesliwa koniec kompleksow i zlego stanu psychicznego, mam teraz wszystko, kto nie ryzykuje szampana nie pije. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa miesiace po zabiegu 150ml w kazda piers.Biust jest ladny ale chyba musze dostrzyknac troche bo przez te dwa miesiace zmalal o jakies 40% uwazam ze to sporo.Lekarz uprzedzal ze jak opuchlizna zejdzie to piersi beda ok 10% mniejsze.... no na pewno nie jest to 10% :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanci
Jaczyliona poprosze o zdiecia jesli moge. Lolitka83gda@gmail.com Zaczelam sie zastanawiac nad zrobieniem. Czy mozesz opisac mi jak wyglada zabiegi ,prosze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zabieg mam za równy miesiąc jednak zastanawiam się nad ilością preparatu 100 ml czy 150? Może któraś bd umiała to określić, np. w cm o ile piersi się powiększyły? I po jakim czasie piersi znowu stają się miekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gość 2016.10.28 - dokładnie tak jak napisałaś. prawie każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest obarczony ryzykiem. ale mając do wyboru silikony i aquafilling, uważam, że ta druga opcja jest o niebo lepsza. gość 2016.11.13 - radzę ci podać najpierw 100 ml a potem po paru miesiącach kolejne 50 ml. tkanki stopniowo się przyzwyczają do wypełnienia, mniejsze ryzyko bólu, gorączki, powikłań. utworzy ci się bańka otorbiona w tkance do której podanie kolejnych 50 ml będzie bajecznie łatwe na podglądzie USG. ja tak robiłam i uważam, że taka stopniowa droga jest lepsza niż gwałtowne podanie dużej ilości preparatu. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiola89
Dziewczyny! Znacie klinikę, w której za 150ml w obie piersi zapłacę mniej niż 15 000,-? Cały czas zastanawiam się nad aqua albo implantami, jednak chyba wolę mniej inwazyjna metodę (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
fiola, potarguj się może trochę, cena za 100 ml to jest chyba nadal koło 10.000 a na dodatkowe 50 ml powinni ci jakiś rabat dać, myślę, że warszawskie kliniki konkurują ze sobą i jest szansa na upust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie pokazać jakieś zdjęcie jak wyglądają piersi po zabiegu i ile ml preparatu było podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mój wpis? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv86
Zaczelam sie grubo zastanawiac nad aquafilling. Jezeli moje piersi sa rozmiaru A to po wstrzyknieciu 100ml jaki rozmiar jest mozliwy do uzyskania? Marzy mi sie C i zastanawiam sie ile trzeba by bylo tego wstrzyknac i czy mozna to zrobic za jednym razem czy trzeba "na raty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liv jeśli masz rozmiar A to po wstrzyknięciu 100 będziesz miała pol rozmiaru więcej, żeby było cos widać to musisz wstrzyknąć 150 i po 3 miesiącach dostrzyknac 100 wtedy z A jest szansa na duże B lub nawet C. Ja miałam A wstrzyknelam 150 i mam nieduze B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv86
A mozna za pierwszym razem wstrzynac 150ml czy trzeba od 100 zaczynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liv86, ja miałam podane od razu 150 ml - to według mojej pani dr wciąż bezpieczna dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylishake
hej. dziewczyny, czy wiecie co sie dzieje po tym uplywie np 5lat od wstrzykniecia preparatu? Czy teraz zawsze co pare lat trzeba dostrzykiwac? Czy taka piers jest juz "nieodwracalnie zdeformowana"? To samo ciekawi mnie w przypadku ust... dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
08.12 mam zabieg w Warszawskiej klinice. Jeśli macie pytania piszcie na maila patipoluje@gmail.com a dopytam lekarza. Planuję zrobić dla zainteresowanych tą metodą jakiś fajny wpis na blogu ze zdjęciami lub film na YT. Póki co piszcie szybko dziewczyny pytania i to jakie macie wątpliwości. Spisze wszystkie i będę dopytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×