Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość edit1166
Mam zabieg juz za tydzien troche zaczynam sie stresowac ;( jak z bolem w trakcie zabiegu jakie to uczucie?Kobietki podzielcie sie wrazeniami ,i wgl jestescie zadowolone z zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#edit1166 zabieg nie boli. Myślę, że niezależnie od indywidualnych progów bólu nie można nazwać bólem tego, co się w trakcie zabiegu odczuwa - to raczej takie mało przyjemne uczucie rozpychania, jakby pierś robiła się za mała, a płynu wewnątrz niej za dużo. Ja przed zabiegiem miałam piersi w rozmiarze A, niewiele większe niż u nastoletniego chłopca, po zabiegu mam małe B, więc zmiana nie jest duża, choć zauważalna (150 ml w każdą pierś). Piersi mają teraz ładny kształt, są okrągłe i pełne, ale też BARDZO wrażliwe na dotyk ( a to już 5 miesięcy po zabiegu) i często mnie bolą - nie przewlekle, ale od czasu do czasu pojawiają się kłucia w jednej albo drugiej piersi. Do dziś mam też blokadę psychiczną przed intensywniejszym treningiem fizycznym, szczególnie angażującym obręcz barkową (pływanie, ćwiczenia z wymachami ramion, boks). Nie wiem, czy polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia pierś
Hej, gościu. Nie mam pojęcia czy Twoje objawy są związane z zabiegiem, prawda jest niestety taka, że u mnie nic nie zapowiadało katastrofy. Wszystko było ok, poza tym że dość długo, bo ponad pół roku po zabiegu mięśnie klatki bolały w trakcie treningu, odczuwałam kłucie i ogólną nadwrażliwość na dotyk. A później wszystko ustało i czułam się bardzo dobrze. Sam wyciek też był początkowo nieodczuwalny, nic oprócz lekkiego mrowienia. Może usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu - rzeczywiście zrób sobie USG. ja przez ostatnie lata miałam już parę razy robione i wszystko było idealnie. jeśli coś się dzieje, to powinnaś sprawdzić na wszelki wypadek. w ogóle każda kobieta powinna raz w roku robić USG piersi - coraz więcej przypadków guzów, torbieli, stanów zapalnych. powszechne złe żywienie, brak ruchu, brak karmienia piersią u wielu kobiet powoduje takie schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1166
hej dziewczyny :) jest wśród Was jakaś która robiła sobie 100 ml ? jakie były efekty i czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny za miesiąc mam zabieg powiększenia piersi aquafillingiem lekarz doradzil że dla moich piersi które były kiedyś duże i teraz mocno spadły bo schudłam trzeba by było podać po 200 ml na pierś. Czy jest to bezpieczne i nie jest to za duża ilość preparatu przy czym mam trochę skóry do wypełnienia po wcześniejszych dużych piersiach? Ogólnie słyszałam same pozytywne opinie na temat tego zabiegu że powikłań żadnych nie ma więc trochę przerażaja mnie wasze wypowiedzi że jest dyskomfort że boli, kuje i przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
co do pytania o efekt po 100 ml - przeczytaj wczesniejsze moje posty i znajdz zdjecie po podaniu moim pierwszym - tez zaczynalam od 100 ml. co do pytania o 200 ml w piers - jesli masz na tyle miejsce to OK - ale ja bym poprosila o podanie najpierw mniej a potem dolozyla - zeby nie bylo ryzyka zbyt duzego szoku i jakis cyrkow z goraczka i stanem zapalnym... jak sie pierwsze 100 ml albo 150 ml ulozy w osobna banke, otoczona ladnie twoja tkanka, to bedzie potem latwo wbic sie igla i dodac wiecej ml. ja tak mialam i to bylo bardzo dobre rozwiazanie. tez mam bardzo duzo preparatu w piersiach, bo karmilam moje dziecko przez 25 miesiecy z piersi i wyrobily mi sie takie duze puste przestrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pol roku po zabiegu Aquafiling 200 ml na kazda piers i jestem bardzo zadowolona! Nic sie nie dzieje i piersi wygladaja bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aqua aqua Droga aqua aqua ,przepraszam że ciągle Cie wypytuję o efekt po 100 ml ale zrobiłam tak jak mówiłaś przeszukałam każdą stronę ( od 1-74) i nigdzie nie ma zdj ani linków nie wiem czy to coś z moim komputerem czy co :( a w komentarzach widzę że inne osoby widziały zdj .Dlatego mam prośbę czy wysłała byś mi zdj przed i po 100 ml .Ja w najbliższą sobotę też mam zabieg i strasznie sie boję efektu ,boję się że nic nie bedzie zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
OK, wrzucam jeszcze raz, mam nadzieje, ze teraz nie zgina. na pierwszym zdjeciu piersi w momencie zakonczenia okresu 25 miesiecy karmienia piersia - w efekcie kompletnie "puste" - nie odbudowala sie tkanka tluszczowa w miejscach gdzie zbieralo sie mleko. na drugim zdjeciu piersi po dodaniu 150 ml w piers. na ostatnim zdjeciu piersi po dodaniu 300 ml w piers. i efekt koncowy na zdjeciu wakacyjnym. http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/YRvBtSQqc9WnmluMRX.jpg http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/8U62Czwx6ayJ77bj1X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt1166
Bardzo CI dziękuję aqua aqua ,ja sie też pochwale efektem ,bo zabieg juz w tą sobotę.Umieram ze strachu ale mam nadzieję że będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka stomatolog
Hej dziewczyny i lekarze chirudzy, wynajeci naganiacze z klinik na zabiegi. Czytajac wasze negatywne wypowiedzi na temat aquafillingu z moja wiedza medyczna nasuwa mi sie prosta odpowiedz. Aquafilling zaczyna byc popularny w polsce, przez to zmniejsza sie ilosc zabiegow wykonywanych przez chirurgow plastycznych ktorzy robią implanty. Pare lat temu tylko oni mogli powiekszac piersi, teraz narasta panika wsrod chirurgow plastycznych bo traca pacjentow i swoje przywilieje. Pisza glupoty na forach i staraja sie zniechecic ludzi do wykonania zabiegu. Jesli chodzi o negatywne aspekty aquafillingu jak najbardziej sa one mozliwe tak jak są mozliwe negatywne aspekty przy tradycyjnej implantologii. KAZDY żywy organizm jest inny , zwykly botox moze kogos zabic. Jestem po zabiegu aquafillingu, jestem szczesliwa. Mam slabe serce, nie moglabym byc poddana calej narkozie i miec zabieg implantologii, poza tym jestem estetką, nie podobają mi sie widoczne implanty na kobiecych piersiach. Dzieki aquafillingowi, poprawilo sie moje zycie osobiste, piersi sa naturalne, nikt nie jest w stanie stwierdzić ze bylo cos przy nich robione. Mialam wstrzykniete po 150 ml na stronę. zandych problemow, nie mam. Zabieg robiłam w Kielcach, znam kobiety które robiły sobie aquafilling i zadnych powikłań nie mają. znam kobiet które są po zabiegach powiekszanie piersi z zastosowaniem implantów- maja krzywe piersi, ni symetryczne i moja kolezanka ma kompleksy i wstydzi sie wyjsc na plaze. jak widzicie moi drodzy, nie ma idealnej metody. Natomiast znajdzcie miejsce gdzie lekarz wzbudzi wasze zaufanie, ja takie znalazlam. chętnie odpowiem na pytania: villemo888@interia.pl Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balda
Aqa Aqa - dzieki za zdjecia efekty sa ekstra I najwazniejsze ze sie nie wchlaniaja , pytanie dosc osobiste ale ciekawosc mnie zrzera - czy masz dobry metabolizm? Bo to moze miec duzy wplyw na efekty po zabiegu ( poliamid nie rozklada sie tak szybko) Do pozostalych dziewczyn ktore mialy zabiegi - jak efekty u Was, do ilu ml powiekszylyscie ? Pozdrawiam, balda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pall
Hej! Czy dziewczyny, które nabawiły się powikłań mogłyby napisać, czy wiązały się one u nich z nieprawidłowymi wynikami krwi (morfologia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
balda - mam bardzo dobry metabolizm, uprawiam dużo sportu, w wieku 38 lat ważę 53 kg przy 173 cm wzrostu. po ciąży w ciągu 3 tygodni wróciłam do swojej normalnej wagi. myślę, że metabolizm nie bardzo ma tu znaczenie bo to nie jest naturalny wypełniacz podany w tkankę jak na przykład kwas hialuronowy. to jest wypełniacz syntetyczny, otorbiony w ciele. więc nie spodziewam się, żeby zaczął się wchłaniać. no, ale zobaczymy po latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pall
Aqua Aqua, a u Ciebie wszystko jest dobrze? Nie masz żadnych dolegliwości, nic nie boli? Robisz jakieś badania regularnie, by sprawdzić, czy nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balda, ja miałam podane pod koniec listopada 230 ml w lewą pierś i 170 w prawą (teraz sa równe ; - ) Piersi sa teraz mięciutke i efekt jest dla mnie zadowalający. Na podanie 100 ml bym się nie zdecydowała, to naprawde jest mikroskopijna różnica. AuqaAqua mnie dobiła swoją wagą ( AQUA wyglądasz MEGA!!!), Ja mam 174 i waże 66 kg. Na ćwiczenia wróciłam po ok 1,5 miesiącu. Przed zabiegiem robiłam usg piersi i morfologie/krzepliwość, wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
pall - u mnie wszystko idealnie. zabieg mialam 07.11.2013. ale u mnie bylo podawane 100 i potem stopniowo wiecej, nigdy nie mialam goraczki, pieknie sie wszystko ukladalo. moze to tez kwestia ze mialam po karmieniu miejsce na ten preparat? sarna - dzieki kochana za mile slowa. zdrowe jedzenie i sport czynia cuda nawet w moim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balda
Dzieki za odpowiedzi dziewczyny super ze sie tak trzymacie:)!! Ja mam taki plan wlasnie bo waze 55 przy 174 zeby na silowni sobie miesnie wyrobic - bo na razie mam mase haha I wtedy na lato ten zabieg , - 100 ml jak patrzylam faktycznie malo ale u mnie to akurat byloby jak efekt z push up super tez by mnie zadowolil I jeszcze pytanie ile trawl u Was process "otorbienia" tak zeby podac dodatkowe 100ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pall
balda - moja pani doktor sugerowała, żeby dopełnienie zrobić nie wcześniej niż po trzech miesiącach od pierwszego zabiegu, choć widziałam tu na forum już wypowiedzi o dopełnieniach po miesiącu od zabiegu. aqua - dziękuję za odpowiedź. Twoje piersi naprawdę wyglądają teraz bardzo fajnie. Być może moje dolegliwości bólowe wynikają z faktu, że u mnie przed podaniem preparatu miejsca w piersi było bardzo mało - były małe, jędrne, nigdy nie karmiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquafillng powikłania Krakow
Szukam osób które robiły zabieg w Krakowie w Vesunie i maja jakies powikłania... Niestety rowniez poddałam sie temu zabiebiegowi i pojawiły sie powikłania... Dziewczyny proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powikłania aquafilling Kraków
Dziewczyny miałam robiony aquafilling w Krakowie, jestem niezadowolona z zabiegu... To ze mie ma efektu wcale nie jest aż takim problemem jak to ze w jedna pierś ma liczne guzki o porowatej strukturze, jest tkliwa... Podobno nie mozna tego usunąć kaniula tak jak informowano przed zabiegiem... Chcąc usunąć preparat trzeba zrobic nacięcie czyli pojawia sie kolejna blizna ... Nie zostawię tak tego tematu! Widze ze jest nas wiecej! Ktoś jeszcze robił piersi w Krakowie w Vesunie? Moze warto sie zebrać i zrobic zbiorowa reklamacje! Pokrzywdzone proszę o kontakt na maila powiklania.aquafilling@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o powiększanie piersi, to ja robiłam taki zabieg w http://www.lagunaestetica.pl/chirurgia-plastyczna/ i muszę powiedzieć, że jestem szczerze zachwycona. Miałam okropne kompleksy, ale na szczęście już czuję się ze sobą lepiej. A efekt świetny, wygląda bardzo naturalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zgłaszajcie się w pierwszej kolejności do kliniki gdzie miałyście wykonany zabieg i na pewno wam pomogą! Ja też miałam wykonany zabieg i owszem pojawiła się grudka ale lekarz mnie o tym uprzedzał (że czasem może się tak zdarzyć ) i grudka została rozmasowana i jest wszystko ok ! Jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się tak wydaję,że najlepiej od razu do kliniki się zgłosić . Nie wyobrażam sobie sytuacji ,zeby nie uzyskać pomocy. Możesz sie również skontaktować z dystrybutorem preparatu i tam uzyskać informacje albo nawet pisz bezpośrednio do producenta ! Nie chce nikogo posądzać o pisanie nieprawdy i proszę mnie źle nie zrozumieć ale przypadkiem , zaraz pod wpisem o powikłaniach jest "reklama" kliniki chirurgii plastycznej co może wyglądać na zaplanowane działanie konkurencji . Ja śledzę wątek ponieważ sama się zastanawiam nad wykonaniem zabiegu bo 2 koleżanki robiły zabieg i są zadowolone ale zadowolone raczej na forum nie piszą ...taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powikłania aquafilling Kraków
Widze ze lekarze czujnie obserwują to forum aby nie tracic klientów! I nadal przekonują ze to bezpieczne podszywając sie niby pod zainteresowane zabiegiem przyszłe klientki. Teraz zarzucają mi ze niby to ukryta reklama jakiegoś chirurga plastyka.. Ze najlepiej pójść do kliniki tam pomogą żebym tylko nie rozczasala tematu na forum. Nie chce sie wciągać w ta durna przegadywanke... Dziewczyny chcecie zdjeć prześle Wam na maila, moje piersi wyglądają okropnie NIE RÓBCIE tego! Jesli wybije choć jednej osobie ten zabieg z głowy bede z siebie dumna! Panie z komplikacjami piszcie powiklania.aquafilling@gmail.com Lekarze! Jak możecie wciskać takie kity!!! Tylko dla pieniędzy! Wstyd by mi było popatrzeć w lustro na waszym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrytykowałas metodę a pod Twoim wpisem pojawił się wpis kliniki chirurgii plastycznej co mnie zastanowiło ale mniejsza o to , za nikogo się nie podszywam .Interesują mnie opinie zadowolonych jak i niezadowolonych pacjentek bo się zastanawiam co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×