Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Chce mieć piękny biust
Robić? Nie robic? Pomocy!!! Przeczytałam całe to forum i jestem w kropce.Boje sie niepożądanych skutków ubocznych,które dotknęły 1/1000 pacjentek.A jak bede ta 1/1000 strach mnie ogarnia.Ale kto nie ryzykuje ten nie ma.Aqua Aqua masz teraz super biust, zazdroszczę!!!Moj niestety jak to mówią "niby nic a zwisl ci cyc" po 4 ciążach w tym dwoje dzieci karmione po 2,5 roku,nadmiar skory,pusto w środku.W lipcu mam zamiar udać sie na zabieg aquafiling.Poszlabym nawet zaraz,ale w Angli aquafiling robia tylko w Londynie i w chwili obecnej lekarze nie wykonują tego zabiegu bo sie dokształcają,nadmienię ze Polska klinika w Londynie.Angielscy lekarze nie wykonują tego typu zabiegu a szkoda bo juz bym pewnie chodziła bez stanika i latem w Polsce nosilabym strój kompielowy bez gąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że zrobili już przez te 3 lata 15 tys. zabiegów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balda
aqa aqa - chcialabym do Ciebie dostac kontakt na priv to moj adres emai: tygrysiaki3@onet.pl prosze o kontakt bo chcialabym pogadac :) to forum ma za duzo hejtu jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALDA, coś sie popsuło z ta pocztą, nic nie dochodzi : - ( SARNA AQUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę matematyki dla wytrwałych. I to nie hejt, tylko próba obiektywnej analizy pod rozwagę. Na forum naliczyłam co najmniej 15 przypadków różnego rodzaju powikłań. Zakładając, że są to WSZYSTKIE przypadki i że KAŻDEGO dnia roboczego przez 3 lata 1 osoba poddawała się zabiegowi aquafillingu wyszłoby nam 780 zabiegów w skali kraju przez cały ten okres. Z tych danych wychodzi nam 1,9 % ryzyka powikłań co oznacza, że na każde 100 osób 1,9 będzie je miało. Jeśli jednak przyjmiemy bardziej prawdopodobne dane, tzn uznamy, że zabiegów nie zrobiono więcej niż 500, a powikłania wystąpiły w 25 przypadkach to wyjdzie nam 5 % ryzyko - 5 osób na 100. W to, że zabieg jest absolutnie wolny od wad chyba nie wierzy już nikt, pytanie tylko jaka jest realna skala - czy ktoś zna jakieś wiarygodne statystyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka99
Do: powikłania aquafilling Krakow, robilas zabieg może w pewnej galerii handlowej w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawiam się na POWAŻNIE nad zabiegiem powiększenia piersi w Krakowie metodą Aquafilling bodyline. Czy ktoś na forum jest po zabiegu 2-3 lata? Jakie efekty? Wszystko OK? Planuję wstępnie zabieg na początku maja. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos robiła aquafiling u Chęcinskiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś robił w Łodzi? Bo dopóki nie ma tu opini o tej klinice to chyba Gdańsk wybiorę. W Warszawie za drogo i któraś tu pisała o powikłaniach, że Rogala ją olał i nie potrafił usunąć. A laski, które piszą o powikłaniach ani razu nie wymieniły nazwiska lekarza, który potrafi to usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żadna nie pytała, poza tym na cholerę mają się narażać na wściekły atak obrończyń aquafillingu z powodu domniemanej reklamy chirurgów ? O nie, zapomniałam laski z powikłaniami nie istnieją, to SĄ chirurdzy plastycy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam całą dyskusje i za każdym razem gdy któraś pisała, że udało im sie usunąć to wymieniały sie mailami i nie podawały nazwiska do publicznej wiadomości. Wiec nie wiem o czym jest ten twój komentarz. Przy każdym zabiegu jest możliwość powikłań. Jesli mają wystąpić to chce mieć wiadomość kto może mi pomóc, a nie szukać w środku życiowej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Witam Tu AQAFILKA79 z Gdańska :). Pisałam na forum jakiś czas temu. W maju 2015 powiększyła swoje małe b podając do każdej piersi w 2 zabiegach w sumie po 250 ml. Zrobiłam zabieg w LaNIKA W GDAŃSKU. Zabieg wykonała Dr Magda Zakrzewska. W nosie mam czy teraz i na mnie pospie się lawina bezsensownych hejt ów za reklamę. Uważam że jeśli jestem zadowolona to nic nie stoi na przeszkodzie by w tym temacie podzielić się z innymi. Zaraz minie rok. Kompletnie nic złego się u mnie nie dzieje. Nie mam bolu, nie mam grudek...Piersi są piękne. Nie rozumiem co tu się wypala na forum? Ludzie trochę kultury i więcej szacunku do siebie nawzajem. Aqua Aqua współczuję Ci, ze doswiadczasz tylu atakow i podziwiam ze jeszcze tu piszesz. Dziewczyny generalnie wydaje mi się ze to kwestia umiejętności i doświadczenia lekarza. Ja zabieg zrobiłabym jeszcze raz mój komfort i samoocena są nieporównywalnie lepsze niż przed zabiegiem. Jeśli macie pytania piszcie, chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nie masz pojęcia o czym jest komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitgumilala
Hej dziewczyny ! nie czytalam wszystkich postow ale zdaje mi sie ze byly wymieniane jakies powiklania i zgodze sie ze pewnie jest ryzyko z tym zwiazane ale ciagle korci mnie fakt ze to nowa metoda ktora nie wymaga narkozy ogolnej i jest bardziej naturalna od implantow pytanie do dziewczyn ktore maja juz piersiatka z aqafilingiem - po jakim czasie uprawialyscie sport ? Jestescie aktywne fizycznie i nie przeszkadza Wam ten psychiczny dyskomfort ze moze cos sie rozlac ? Nie wiem to jedynie pytanie mam nadzieje ze nie zostate zjechana od gory do dolu ale chcialabym wiedziec jak to jest miec i uprawiac sport ( chodakowska na przyklad ma silikonoe pilki) a ja bym chciala miec naturalnie i zastanwiam sie czy nie wchlonie mi sie to szybciej przez regularny psort i bardzo szczupla bidowe ktora zawdzieczam szybkiemu metabolizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preparat jest wypełniaczem więc będzie się wchłaniał w różnym tempie u róznych osób. U mnie po 2 latach widać lekki ubytek ale jak porównam ze zdjęciami przed to naprawdę widać różnicę i wraca dobry humor:) Biegam tygodniowo ok 20 km i siłownia 2 razy w tyg wiec w miarę aktywny tryb zycia prowadzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem umówiona na początek maja do Gdańska na konsultację. Zachęciły mnie zdjęcia Aquafilki, żeby wybrać tą klinikę. Zabieg jednak zaplanuje na po wakacjach, pewnie wrzesień - wtedy będzie łatwiej przetrwać miesiąc w tym staniku. Dam znać co i jak po konsultacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ja też uprawiam sport - bieganie, siłownia, joga. mam bardzo dobry metabolizm, a nie widać u mnie ubytku. jednak pamiętaj, że jak podadzą ci 100 ml w pierś, to pierwszy efekt będzie wraz z opuchlizną tkanek i tak przez dobre 4 tygodnie. więc potem możesz być rozczarowana, że jednak są mniejsze niż zaraz po zabiegu. ja tak miałam i robiłam kolejne dodania, żeby mieć jednak to wymarzone C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumilalafit
Super! ja sie wlasnie na maj zapisalam do Kriocentrum, mam nadzieje ze wszytsko pojdzie zgodnie z planem. Aqa aqa - podlalabys mi namiary do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua aqua proszę o kontakt muszka841@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji w La Nika, jestem bardzo pozytywnie nastawiona, we wrześniu mam zabieg (w lecie nie ma sensu się męczyć w tych temperaturach w specjalnym staniku). Nie mogę się doczekać :) do usłyszenia po wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania wymagają do zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam zapytać, a Pani doktor nic o tym nie wspominała. Ale ja się regularnie badam, więc uważam, że nie mam czym sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na zabieg przychodzisz bez badań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię morfologię, żeby sprawdzić krzepliwość krwi i tyle - tak dla siebie. Gdzieś na poprzednich stronach chyba Aqua pisała jakie badania były u niej wymagane jesli cie to interesuje. Ja już nie mam drugi raz siły wertować całego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebne badania to USG piersi, a z krwi to APTT i INR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, macie jakiś namiar na chrurga w wawie ktróry mógłby to g... usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam zabieg 24tego i już nie mogę się doczekać :) napisze co i jak po bo na razie wszystkie badania porobiłam, zastanawiam się tylko jak wytrzymam z nie paleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny pytającej o chirurga, podaj maila jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinatorkka
Witam jestem 2 lata po urodzeniu dziecka i chce powiekszyc biust aquafilling. Czy efekt faktycznie trwa ok 5 lat? Dodam, ze jestem szczupla 165cm 52 kg a biust mam 82cm i 68 pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquafillingdramat
Po półtora roku od wstrzyknięcia preparatu w jednej piersi utworzył się wielki bolesny torbiel z zawartością preparatu a w drugiej nagle zaczął zanikać i przemieszczać się pod pachę... Wyglądałam i czułam się tragicznie! Zdecydowałam się na natychmiastowe usunięcie tego świństwa, które powodowało u mnie dodatkowo bolesność węzłów chłonnych pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×