Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Liv86
Ja pisalam z osobami z kliniki i powiedzieli ze przewaznie za jednym razem udaje sie wstrzyknac 200ml, ale astanawiam sie czy aby to bezpieczne bo gdzies czytalam ze za pierwszym razem dopiszczalna dawka to 100ml. A i koszt podania 200ml w kazda piers to 20 000 zl , cholera drogi interes te cycki ;) to juz implanty tansze. Lekarz powiedzial takze ze producent daje gwarancje na 5 lat i po tym czasie preparat zaczyna sie rownomiernie wchlaniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PatiPoluje napisz wszystko jak bd już po zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Pewnie :) mam już zrobione wszystkie wymagane badania. .. i to już jutro. . Jestem mega podekscytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv86
PatiPoluje ja tez czekam na relacje od ciebie i wrazenia raz oczywiscie jaki rozmiar mialas wyjsciowy i do jakiego udalo sie powiekszyc. Tak sie podekscytowalam jakbym to ja miala miec ten zabieg jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PatiPoluje Czekam z niecierpliwoscią, bo sama zabieg mam 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Dziewczyny już jestem po.. jestem padnięta 12h w pociągu do Warszawy w 2 strony mnie wykonczylo... miałam 150 ml ale wydaje mi się że nawet to 100 byłoby ok. Piersi trochę bolą ale można przeżyć. Póki co efekt przerósł moje oczekiwania. JAK wypoczne napiszę wam dłuższą rozprawke nt całego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem po zabiegu :D sam zabieg trwał krótko ale według mnie do najprzyjemniejszej rzeczy nie należał. Troszkę dziwne uczucie, trochę bolące ale wart swojego efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv86
A z jakiego rozmiaru do jakiego powiekszalas? I ile mialas ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podane miałam 150 ml a powiększałam z małego B, na chwilę obecną to jest duże C ale wiadomo lekka opuchlizna jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja mam w sumie w piersiach po 250 ml podane w dwóch podejściach i z rozmiaru małego B z asymetrią, mam nie dość, że wyrównane piersi to rozmiar 75DD. Także różnica spora, zakochana jestem w miękkich stanikach o których kiedyś mogłam tylko pomarzyć :). Jestem już 1,5 roku po zabiegu, piersi są miękkie, bez żadnych zgrubień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
B C. .. D... ja napiszę inaczej obwód początkowy 82cm po zabiegu 85cm dzisiaj jest 6 dzień obwód bez zmian i z dnia na dzień piersi są coraz bardziej miękkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 75dd. Mialam przed podaniem 84 cm w biuscir a teraz mam 95 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Ja miałam 150ml i więcej nie dało rady bo mam za grubą skórę i bym chyba pękła. Mi efekt bardzo się podoba. W zależności od firmy i modelu miałam rozmiar A/B teraz moze będzie to C? najbardziej denerwowal mnie brak objętości w górnej częśc****ersi. Teraz mam ładne okrągłe i większych nie chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
Cześć Dziewczyny. Jak długo po aqua fillingu nie można wykonywać pracy fizycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Gość 84 Należy unikać dużego wysiłku do 3 tygodni po zabiegu. Jeśli pracujesz w biurze lub miejscu gdzie nie używasz za bardzo siły rąk to tego powiedzialabym, ze tego samego dnia można wrócić do pracy. Jeśli natomiast Twoja praca jest związana np z przenoszeniem czegoś nawet od czasy do czasu to może być problem gdyż po zabiegu każde mocniejsze napięcie rąk powoduje spory dyskomfort a może nawet i ból w okolicy klatki piersiowej. Piersi są twarde a ciało nie jest przyzwyczajone więc lepiej nie nadwyrezac się nadto. U mnie takie napięcie, ktore odczywalam w latce iersiowej przy np podniesieniu reklamówki z zakupami minęło po tygodniu... ale to nie oznacza że można się forsowac... Miałam dodać cały opis zabiegu i wszystkie info ale chwilowo brak czasu... praca i święta eh... może niedługo uda mi się wszystko zebrać w całość. .. :) Jeśli macie pytania śmiało piszcie na patipoluje@gmail.com - tj tymczasowy adres ale poki co aktywny. Ps. Co do polecenia kliniki bo już otrzymałam kilka zapytań o to... dajcie mi trochę czasu aby w pełni ocenić pracę lekarza. .. piersi dopiero się formuja i dochodzą do ostatecznej formy i kształtu do tego jeszcze zdjęcie szwów itp. .. nie jest sztuką 1 po zabiegu napisać, że Zdzichu jest super idźcie do niego. .. a po tygodniach coś będzie nie tak a już ktoś może się zasugerować moja opinia i wybrać tego lekarza. Także wszystko się swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam tego rodzaju formy zabiegu powiększenia piersi. Sama powiększyłam je tą metodą pół roku temu razem z moja siostra efekt trwał nie całe 4 miesiące i wszystko wróciło do poprzedniego stanu. 15000 tysięcy poszło na marne. Zdzierstwo i tyle mam do powiedzenia a obiecują min 3 lata efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to nie fajnie metoda ta faktycznie jest droga i każda chciałaby chociaż na trzy lata mieć efekt.. Zastanawiam się jeszcze jak aquafilling ma się do poprawiania piersi opadnietych po np.karmieniu? Czy któraś miała podany preparat właśnie z tego wzgledu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Dziewczny w koncu sie ogarnelam i opisalam moja przygode z Aquafilling Bodyline na blogu. Jesli chcecie sie dowiedziec jak to u mnie wygladalo to zapraszam do lektury :) http://lamistique.blogspot.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ta dziewczyna, która napisała, że jej preparat "zniknął" po 4 miesiącach to albo została oszukana, ale nie robiła tego zabiegu. ja miałam zabieg w listopadzie 2013 i po ponad 3 latach nadal mam biust, z którego jestem mega zadowolona. nic mi się nie wchłania. do dziewczyn wcześniej piszących - absolutnie odradzam podawanie w pierwszym rzucie więcej niż 100 ml - to jest jednak szok dla organizmu i tkanki muszą ładnie ułożyć się wokół preparatu - zawsze można potem dodać w dużo mniej inwazyjnym wkłuciu - już bez asysty anestezjologa. i cenowo to liczą praktycznie za każdy ml więc nie ma co szaleć i narażać się na ból i ryzyko powikłań. do dziewczyny pytającej o zabieg po karmieniu - ja właśnie zdecydowałam się po 2 latach karmienia, kiedy po zniknięciu mleka piersi mi się bardzo spłaszczyły. to jest idealna metoda na taką przypadłość, bo po mleku zostaje dużo miejsca w piersiach i ładnie się preparat układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem miesiąc po zabiegu i nic złego się nie dzieje, są ładne, pełne, duże. Miałam podawane 150 ml za jednym razem a do końca roku planuję jeszcze 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwina
hej dziewczyny, jestem powoli nastawiona na skorzystanie z metody Aquafiling w Kielcach. Czy któraś z was tam miała robiony zabieg?Czytam o tym dużo i mam świadomość, ze róznie moze potem byc...jestem zdesperowana ale nie do konca tez ufam tezie, że jest to na pewno bezpieczne; Po pierwsze, co lekarze mają powiedziec?Wiadomo,że chcą zarobic,Poza tym jest to metoda taak naprawdę stosunkowo młoda, więc rzeczywiscie nie wiadomo,co bedie sie działo za kilka kilkanascie lat.No ale decyzja należy do każdej z nas. Teraz jeszcze moje pytanie, czy jest sens robic sobie po 50ml??Czy to nic nie da?Wiem, trzeba by było widziec moj biust zeby moc cos powieziec, ale czy któras robiła sobie taką małą dawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
PatiPoluje a czy moglabys przeslac zdjecia na maila przed i po? Przecztalam twoj wpis na blogu i bardzo jestem ciekawa rezultatow jako ze sama planuje to zrobic jak bede w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Malwina nie ma sensu podawać 50ml. Efekt będzie znikomy i tylko się rozczarujesz. Liv87 napisz do mnie patipoluje@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie 50 ml to bardzo mało i zazwyczaj jest min 100. Poczytaj sobie o aquafillingu i zobacz też fotki przed i po na jakiejś stronie. Lekarz też powinien doradzić według Twojej budowy ile najlepiej aby osiągnąć efekt, którego oczekujesz. Tu znalazłam stronkę http://perfekcyjna.net/aquafilling/ mają jakieś zdjęcia z powiększania piersi. Każda z nas jest inna i ma inne piersi, dlatego ciężko porównać i nawet jeśli u jednej 100 ml wystarczyło, to nie znaczy, że u innej będzie taki sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie oglądanie zdjęc nic mi nie mówi, bo pod zdjęciami nie jest podane ile ml jest wstrzyknięte, stąd moje pytanie. Wiem,że to lekarz najlepiej doradzi ale chciałam wiedziec coś wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Warszawa
Dziewczyny. Też jestem po zabiegu aquafilling - mam ogromne komplikacje, w wyniku czego mam teraz ogromne blizny na biuście. I grozi mi nawet amputacja piersi !!!! Chętnie skontaktuję się z kimś kto chciałby coś zrobic w tej sprawie. Ta metoda to najgorsze świństwo i nie powinna być wykonywana w Polsce !!! Proszę o kontakt - 501 234 119 Paulina Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Paulina, bardzo proszę Cię o kontakt mailowy mixx76@wp.pl,czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoluje
Paulina napisałaś bardzo ogólnie. Podziel się z nami szczegółami. Kiedy robiłaś zabieg, ile ml, gdzie i co dokładnie się stało. Mi po zabiegu kompletnie nic nie dolega i nie mam żadnych blizn. Zdjęcia i cały opis możecie przeczytać na mojej stronie WWW.LAMISTIQUE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina warszawa
PatiPoluje Zabieg robiłam w 2014 r. w dobrej klinice. I blizn nie mam po zabiegu ale po otworzeniu piersi bo była taka konieczność. Dziewczyny nie róbcie tego zabiegu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×