Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Aquafillingdramat w jaki sposób miałas usuwany preparat? chirurgicznie? Do dziewczyny która chce usunąc preparat: napewno w Gold clinic w warszawie Ci to usuną, ale mozesz tez isc do lokalnego chirurga plastycznego tylko z tego co wiem najczesciej oni nie wiedza co to jest i nie chca sie nieraz podejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquadramat
Poprzez nacięcie pod piersią ... To nie jest usunięcie a jedynie początek męki! Ten preparat dostaje się dosłownie w kazdy zakamarek piersi, przerasta go tkanka i wydobycie tego po dłuższym czasie prawie graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! przykro słyszeć,że tyle z was ma powikłania po aquafillingu..jak czytam te opinie to zaczynam sie martwic!:( ja robilam aquafilling w klinice w trojmiescie i jestem bardzo zadowolona,po dwoch latach dalej cycuszki znacznie powiekszone,zadnego bolu,zadnych grudek jak na razie,zadnych torbieli,a usg robie regularnie -co 3 miesiace.mam nadzieje ze efekt sie utrzyma jeszcze 3 lata i ze nie bedzie efektow ubocznych! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po usunięciu tego g... Kontrola USG pokazała , że praktycznie cały jest usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dlugo Sie nosilam z zamiarem zrobienia Tego zabiegu dzis Jestem juz 1 Dzien po I Jestem przeszczesliwa! Jesli chcecie chetnie odpowiem Na pytania Aqaaqa Ile juz Ci Sie preparat trzyma ? Podaj do siebie maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoras z Was robila ten zabieg w Warszawie w Md Clinic lub Gold clinic? Boja mam umowione 2 konsultacje - obie w ten czwartek. Nie moge sie bowiem zdecydowac. Na tym forum bylo cos o dr Rogali z Gold Clinic ale o MD nic nie znalazlam. A oni nawet cennikow nie podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Gold Clinic w grudniu 2014 i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc 8.58 Super, dziekuj***ardzo. TEraz maja chyba promocje bo mi powiedziano przez tel ze za 100ml w kazda to 12tys a po 150ml 15tys. Czy jeszcze ktoras z dziewczyn robila w Warszawie? Nie moge uwierzyc, ze wlasnie tutaj nikt nie robi tylko jezdzi po kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquadramat
Na usg nic nie widać ... Lekarz szuka jedynie zmian w piersi a nie wie jakie spustoszenie w danej chwili robi ten "cud" :/ może 2 lata to jeszcze za mało, żeby pojawił się stan zapalny... Ja przy bardzo aktywnym trybie życia nie musiałam tyle czekać. Skutek jest taki, że przerosty i blizny wewnątrz uniemożliwią mi karmienie piersią :( uwierzcie mi próżność i oszczędność czasu w stosunku do implantów kiedyś odbije się czkawką... Może nie u wszystkich dziewczyn ale, któraś z Was podzieli mój los ... A wiem, że nie jestem osamotniona jeśli chodzi o skutki uboczne tego zabiegu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj od 1-7 strony jak o tym pisałam to wielki jazgot był a wystarczyło trochę pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezorny Gościu, nie kopie się leżącego. Możesz skakać z radości powtarzając "wiedziałam, że tak będzie" i cieszyć się z czyjegoś dramatu ale tyle z tego pożytku co z Twoich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak, żle mnie odbierasz. Chodzi mi aby następne zapoznały się zanim podejmą decyzję. A wiem , że tak często będzie bo w tym robię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkass
Gdzie mozna wykonać sobie ten zabieg najtaniej w Polsce? Mam bardzo mały biust i myślę, że ilość preparatu to będzoe 150ml na pierś (oczywiście o wszystkim zdecyduje lekarz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka6543
Julkas ja robiłam w kwietniu Kielcach w centrum medycyny i estetyki i po rabacie za 300ml zapłaciłam 14 000zl. Z tego co sie orientowałam po klinikach to była najniższa cena w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ciekawa jestem czy ten preparat kiedys stanieje, bo na razie dalej drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkass
14000 to bardzo drogo jak na preparat, ktory za kilka lat sie wchlonie i biust bedzie nadal maly... chyba bardziej oplaca sie zrobic implanty, a niestety chcialam tego uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulynadz
aqua aqua czy moglabyś mi wysłać zdj na e-maila ? Jestem między młotem a kowadłem bo nie wiem jaką metodę wybrać. e-mail: paulynadz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Dziewczyny, ja po dwoch podaniach w sumie mam w piersiach po 250 ml i teraz rozmiar stanika 75D. Jestem bardzo zadowolona, a od pierwszego podania w sierpniu minie juz rok. I za drugim podaniem bolalo mnie tylko znieczulenie a sam zabieg byl bezbolesny. Piersi są naturalne i miekkie w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulynadz
gośćminka789 a z jakiego rozmiaru powiększałaś ? i gdzie miałaś robiony zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
W Krakowie robilam zabieg. A wyjsciowy rozmiar to A i B bo mialam asymetrie piersi dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
witam po przerwie, u mnie nadal wszystko w porządku! piersi nadal nie zmieniły rozmiaru czy wyglądu. są naturalne w dotyku i nadal się cieszę z nich jak głupia. w listopadzie 2016 będą 3 lata od podania :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari82
Witajcie, ja jestem po zabiegu juz 3 lata. Po drodze zaszłam w ciążę, wykarmiłam dzieciątko przez 10 miesięcy, a nawet dopadlo mnie zapalenie jednej z piersi i co... I jest super nadal efekt. Mam po 150 ml i jestem bardzo zadowolona. Co trzeba wiedzieć stosując ta metodę, nie każdy lekarz od usg potrafi badać piersi. Musi byc specjalista, który odróżni aqua od anomalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tydzień i dwa dni po zabiegu i jestem mega zadowolona cycki mi stoją w końcu.Przed zabiegiem miałam murzyński zwis,w pozycji pochylonej wyglądały jak u krowy dojnej Oblecha.Teraz mam piękne i stojące nawet jak leżę to stoją jak piramida.Mialam wstrzyknięte po 150 ml w pierś i juz myśle o dostrzyknieciu bo prawa pierś która karmiłam dwoje dzieci po 3 lata to w sumie była dojona 6 lat potrzebuje jeszcze trochę.Zabieg w znieczuleniu miejscowym nic nie bolało,ale strach przed zabiegiem był.Teraz sie nie boje i w grudniu idę po jeszcze 150 ale juz na dwie.Dziekuje Aqua Aqua i paru moim koleżankom za to ze mogłam poczytać ich opini na temat aquafilingu i ułatwiło mi to podjęcie decyzji o zabiegu.Dziewczyny jesli chcecie poprawić swój biust polecam z czystym sumieniem od serca które zakrywa super cyc,róbcie a będziecie szczęśliwe tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arucazka
gośćminka789 Gdzie w Krakowie robilas zabieg? Bo ja w vesunie, też w Krakowie. Narazie minęło pół roku i nic sie nie dzieje, wszystko jest w porzadku, piersi wciąż wyglądaja bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Witam, tez robiłam zabieg w vesunia od pierwszego podania mija właśnie rok. Nie mam żadnych powikłań i numer stanika 75 d, takze dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Niestety nie wiem jak w przypadku zupełnego braku piersi, bo lekarz wbija sie w torebkę pod gruczoł. Najlepiej to isc na konsultacje i wtedy wszystko sie wyjasni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ja myślę, że nawet przy całkowitym braku widocznych piersi będzie możliwe powiększenie do A a potem jak skóra się rozciagnie to po pół roku może nawet do małego B. co do pośladków to raczej tego nie widzę. pośladek to kawał ciała, a ten preparat powinien być podany w jednej dużej bańce, żeby się ładnie otorbił w tkankach i do nich nie przenikał. na pośladku nie ma opcji, żeby podać tak punktowo no i ciągłe siadanie na miejscu podania powodowałoby mikrourazy, brak separacji w tkankach i powikłania gotowe... na pośladki najlepsze są ćwiczenia, to naprawdę prosty i zdrowy sposób. na biust nic nie pomoże, ale tyłek na siłowni czy nawet w domu tak łatwo zrobić, że szkoda wydawać kasę i ryzykować powikłania. tym bardziej, że normalne implanty pośladkowe zawsze czuć w dotyku i widać pod pewnym kątem. wszystkie te wychudzone laski z zanikiem mięśni i implantami w tyłku wyglądają żałośnie. wczoraj znów pytali mnie znajomi, którzy mnie dawno nie widzieli, czy zrobiłam sobie silikonowy biust :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua Aqua - a nie ciagnie Cie jeszcze zeby raz wstrzyknac? Tak sie zastanawism, bo przeciez apetyt rosnie w miare jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
wiesz, ja już mam naprawdę spore te piersi w stosunku do mojej budowy ciała. jak rzucisz okiem na moje zdjęcia które tu linkowałam, to widać myślę. duże C na bardzo szczupłej reszcie. nie chcę wyglądać karykaturalnie a także obawiam się że większe piersi obciążałyby mi za bardzo kręgosłup i przeszkadzały w sporcie, którego dużo uprawiam... zostanę przy obecnym rozmiarze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×