Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość madźź
ja mam taka kreche na brzuchu :D ta bezsennosc mnie wykonczy .... znacie jakis sposob na ta dolegliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
a wiesz co czasami czuje takie kuksance w brzych czasami takie jakby motylki jakby cos mi plywalo w brzuchu czasami wlasnie tez takie bulgotanie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie nie mam.. Wszystkie kobiety to mają? też właśnie ostatnie dwie noce spać nie mogę.. nie mam pomysłu jak sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzz super zazdroszcze ruchów. teraz masz jeszcze wiekszy kontakt z malenstwem. Nie moge sie doczekac kiedy poczuje pierwsze ruchy. Ewka jak juz masz rozstepy to moze ci byc ciezko ich uniknac (niestety) trzymam kciuki zeby cie omineły. Ja mam po pierwszej ciazy juz dosc sporo a po drugiej to az sie boje myslec..... tak samo jak nie chce myslec o tym jak bedzie wygladał moj biust:(:(:( dwie skarpetki:(:(:(:( Eniek pytałam o bol brzucha bo jak cie boli dołem i bol jest mocny to mozesz zarzyc sobie nospe, powinna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o tą kreskę, bo ruchów to chyba nie czuję jeszcze bardziej w jelitach mi bulgocze ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez pytałam nospa albo dwie można wziąć spokojnie, boje się tych rozstępów a o cyckach to nie wspomnę... pewnie dwa wiszące flaczki zostana teraz prawie ich nie mam a jak urosną i sie zmniejsza to będzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kreski brak - a tak mi sie podobaja te kreseczki... moze to zalezy od karnacji?! ja mam baaaaardzo jasna Ewka a Ty jaka masz karnacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Jaka kreska? ja mam bulgotanie chyba w jelitach, ale juz się nie moge doczekac pierwszych ruchów, tylko jak ja je rozpoznam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
to prawda mam taki wiekszy kontakt z dzieckiem :) nawet sobie zapisalam ta date zeby pamietac pierwsze ruchy tak wg to mam zalozony album jak na razie sa tylko zdj usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
O co chodzi z tą kreską???? Teraz ogladam caly brzuch i nie mam rządnych pasków ani kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salvaje to jest takie uczucie ze na pewno poczujesz ze to bobas sie wierci. Naprawde niesamowite. Kreska o ktorej piszemy to przebarwienie biegnace od mniej wiecej odspojenia łonowego do pepka albo i wyzej, bardziej widoczne jest w bardziej zaawansowanej ciazy ale niektore mamy maja praktycznie od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
bedziesz wiedziala ze to to :) to tez moja pierwsza ciaza we wtorek zaczelam czuc takie jakby poruszanie odrazu wiedzialam ze to niunio a dzis dal mi pare razy delikatnego kopniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Dzieki :) juz wszystko wiem i widzialam, Google mi wszystko uświadomiło :D :P no to u mnie na razie ani widu ani świtu tej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Linea nigra (łac. "czarna linia") - w drugim trymestrze ciąży u niektórych kobiet Linea alba może zmienić barwę na ciemniejszą z powodu zwiększonego wytwarzania melaniny. Krótko po porodzie zmiana ta zazwyczaj ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzz w ktorym jestes dokladnie tygodniu? u mnie 15 ciaza druga a ruchow nie czuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
tak sie sklada ze niektore kobiety i w 15 tyg czuja ruchy :) ja jestem tego przykladem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
no w 15 tyg jestem :) mam 50 kg przy 160 cm wzrostu . pytalam sie lakarza czy to co czuje to niunio to odpowiedzial ze zapewne tak bo jestem szczupla to moge juz czuc jak tam sie wierci xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czują delikatne bąbelki albo motylki, ale nie kopniaki. pomysl ile to dziecko wazy, wiec niemozliwe jest,zeby przez brzuch poczuc jego kopniaki czy uderzenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja nie mowie ze to sa jakies nie wiadomo jakie uderzenia tylko delikatne kuksance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzz wszystko jasne mamy tyle samo wzrostu a ja waze 66 kg.... trudno poczekam jeszcze pare tygodni i tez poczuje ten cud:) hehheeh za 4 miesiace bedziemy marudzic ze nas kapia maluchy po watrobie pecherzu albo zołądku;) zmykam spac. Spijcie dobrze moje drogie, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Ja mam 172 i waze obecnie 48kg a zaczynalam od 45 :) chuda to jestem ja :P mi lek powiedział, ze powinnam wczesnie czuc ruchy, na dniach.... Ale na razie mój malec cos z tym tematem zwleka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My też już czujemy ruchy:) jak pisałam kilka dni temu:) kopniaki to napewno nie są no bo i jak ale takie przyjemnie stukanie i to czute w wielkim skupieniu najczęściej wieczorkiem:) Kopniaki to bedą jak dostaniemy pod żebraalbi w pęcherz:D Salvaje pierwszych ruchów napewno nie przeoczysz instynkt C***odpowie że to to:) a co do kreski to taka linia od pępka w duł ja też jeszcze nie mam może ci sie pojawić dopiero jak bardziej Ci sie brzuszek uwidoczni:) SoWa2 ja jestem w drugiej ciązy i jestem dość szczupła mam 15tydz i 4dni i czuej juz lekkie bulgotki:) w pierwszej ciąży czulam przed 17tyg Salvaje maluch ma jeszcze widocznie gdzieś miejsce i nie musi sie rozpychać:) ja w pierwszej ciąży zaczynałam od wagi takiej jak ty:) Moja pomylona szefowa obrażona że poszłam na zwolnienie. przeciesz ja uprzedzałam że chce iść więc jej całkiem nie rozumie Ona sobie mogła pracować całą ciąże i truć swoje dzieci ja z pierwszą nie pracowałam długo i teraz też nie mam zamiaru truć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja też już mam tę ciemną linię na brzuchu, nie zwracałam na to uwagi wcześniej, nawet nie wiedziałam że coś takiego jest:P Już drugi dzień nie mam porannych mdłości ale za to zgaga się pojawiła... Eniek- mnie też pobolewa podbrzusze, czasami dośc mocno,ale lekarz powiedział że to normalne, nospę max kazał brać. Ruchy malucha też już czuję:) Dzisiaj zaczynam 15 tydzien ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ani kreski ani mdłośći czy innych dolegliwośći.Na bulgotanie czy motylki też jeszcze za wcześnie... Kamilka,jesteś na etapie szykowania mieszkania...jak z inspiracjami i pomysłami?Bo u mnie brak a powinnam już mieć co najmniej zarys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Moj apetyt mnie przeraza :-/ jadlabym non stop :-/ staram sie hamowac ale ciezko mi to idzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×