Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość Olinka 86
Eniek naprawdę Ci współczuję, te wymioty to takie cholerstwo.Z drugiej strony pocieszam Cię bo kiedy kobieta wymiotuje to jest to dobry znak- masz dużo progesteronu i znika ryzyko poronienia :) :D pepsi jak najbardziej C***olecam,rumianek też, mięta- rzadko -bo wywołuję zgagę.Amol odradzam,ma alkohol i to ile!!!!! Mi na mdłości dobrze robi kromeczka z masełkiem i miodem prawdziwym!żadne płynne sztuczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
a pępek was swędzi i brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie miałam prenatalnych i lekarz nic nie wspominał na ten temat, może na następnej wizycie będę miała bo powiedział że usg dopiero wtedy zrobi, dzisiaj tylko macicę zbadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
no mnie to czasami swedzi i brzuch i pepek ale zapewne powodem jest to ze niunio rosnie brzuch sie powieksza i skora musi byc elastyczna zeby bez problemu dopasowywala sie. ja to od dzis wlasnie stosuje krem przeciw rozstepom bo juz czuje tak jakby mi skora sie ciagnela xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam kremu przeciw rozstepom Pharmaceris,ale nie jestem zadowolona malo wydajny, jak skonczy sie to kupie inny. W sumie nie przytylam duzo ok 2kg a widze kilka rozstepow, co mnie smieszy nie na brzuchu a na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka to mnie choć trochę pocieszylas ;) ale strasznie boli brzuch i glodna jestem a jak zjem to zaraz tego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Można się podpiąć do plotek? Jak wszystko pójdzie dobrze to pod koniec lipca zostanę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
witaj kropkowa :D moze Ty masz jakis fajny pomysl na dobra kolacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madźź,a weź nie mów mi o jedzeniu,bo na samą myśl mnie naciąga ... Doczytuje ostatnie strony,chcę Was lepiej poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
wiecie co wlasnie sobie zjadlam jakis jogurt : "seruś o smaku waniliowym z jagodami " Krasnystaw... jak dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
co do jedzenia to co to moge powiedzieć od siebie to właśnie te moje sniadaniowe płatki z mlekiem:) jakoś zawsze jak nie mam na nic ochoty a czuje że z głodu zaczyna mnie męczyć to pomagają:) lekkie a na chwile zatkają i pozwolą sie zastanowic nad czymś lepszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek, mi na mdlosc***omaga herbata z imbirem. Dokladnie kupilam pomaranczowa z imbirem. A jak mnie mdli a jednoczesnie jestem glodna to jem kilka pierogow z kapusta albo z miesem. Dzis bylam na usg- badal przeziernosc karkowa. Musialam przyjsc drugi raz za godzine bo maluszek nie chcial sie obrocic. Fikal sobie,drapal za uchem ale zeby zbadac to nie chcial wspolpracowac. Dopiero za drugim razem sie udalo i wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
o tak platki :D jak dla mnie to najbardziej lubie czekoladowe muszelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się czuje zjadłam pomarańcze i dużo lepiej się czuje ;) ale na jedzenie nawet nie patrzę mogę jeść same owoce bo słodyczy nie chce na oczy nawet widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kauflandzie akurat dostalam ta herbate.byla tylko z firmy teekane. Calkiem smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mozna jeszcze sie przylaczyc? Mam 29 lat I drugie dziecko w drodze - obecnie 12/13tc. Nie pisalam wczesniej bo termin porodu byl dyskusyjny ale dzis ostatecznie stanęło na 26 lipca wiec postanowilam sie przywitać. Na dzien dzisiejszy wszystko jest ok, malec rosnie, wyniki dobre za wyjątkiem glukozy wiec w piątek znów musze wypić to świństwo i powtórzyć badanie - mam nadzieje ze tym razem wyjdzie ok. A jutro usg genetyczne wiec trochę nerwów przede mną, bo w rodzinie mamy namiętnie występujące wrodzone wady serca. Co do slodyczy, w pierwszej ciąży nie moglam żyć bez czekolady, pod każdą postacią i urodzil sie chlopak :) znajoma miala tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się na ploteczkach :) Pracujecie dziewczyny?Bo ja od kilku dni już nie...Nie mam pomysłu na spędzanie wolnego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie za słodyczami nie przepadam,w ciąży nic się nie zmieniło w tej kwestii.Jem prawie wszystko,ale w małych porcjach,raz,że żołądek nie jest w stanie przyjąć więcej,a dwa,że wystarczy jeden kęs za dużo i już pędze nad kibelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze,ze ns przybywa z dnia na dzien. Kropkowa ja jestem od samego poczatku na l4 i spie sobie do 10.30 potem sie pokrzatam po domu, poogladam telewizje, poczytam ksiazki, wyjde z psem i jakos ten dzien mija. Oczywiscie drzemka obowiazkowa w ciagu dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipiec2014,ja się budzę około 8...za wcześnie jak na kogos niepracującego,ale co poradzę! Cały długi dzień przede mną,nie za bardzo mogę spacerować, w domu też zajęcia nie mam za wiele.Mam nadzieje,że tutaj z Wami jakoś miło i szybko minie mi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na poczatku sie budzilam tak wczesnie jak do pracy, ale potem czas spania zdecydowanie sie wydluzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropkowa ja na L4 od 6 tygodnia...sa dni,ze mam dosyc siedzenia w domu i tesknie za moim biureczkiem w pracy, ale wiem,ze nie ma opcji powrotu, za duzy stres, a i ja jestem mega rozkojarzona i duzo rzeczy zapominam...nawet mąż sie smieje,ze zawsze bylam perfekcyjnym planowaczem wszystkiego, a teraz troche mi sie odmienilo... ale co robic, mam teraz na glowie wazniejsze sprawy, jak produkcja mego dziecka :) hihi bardo sie w domu nudze, a jednoczenie wiem,ze nie moge robic zbyt wiele bo lekarz zabronil i to jest najgorsze,ze mam czas a nie moge sprzatac itp. ale staram sie spac jak najdluzej, wyjsc gdzies na chwile ( choc sie boje bo ci ludzie laza jak opetani, brzucha jeszcze nie widac i juz pare razy uniknelam szturchniecia w brzuch lub popchniecia - co mnie wkurza bardzo :):)) slyszalam,ze na mdlosc***omaga jedzenie migdalow i wlasnie imbir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Ja jestem na L4 od poniedziałku, na szczęście tylko do 26.01 bo dłużej bym chyba nie wytrzymała teraz... W pracy to i chociaż czas leci i tam wiem co mam robić a w domu nie umiem sobie tego ogarnąć... Teściowie przyjdą do Nas w niedzielę więc w sobotę mega sprzątanie muszę zrobić - dobrze że na studia nie muszę jechać :) no właśnie studia... nie umiem się wziąć za pisanie pracy magisterskiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Juupii:) pierwszy dzień od niepamiętnych czasów bez mdłości i wymiotów:) ale mam dziś energii:) Ja też nie pracuję bo mieszkam z mężem na wsi i prowadzimy gospodarstwo ale na zimę zawieszamy działalność. Ogólnie całymi dniami nie mam co robić, sama siedzę w pokoju przed tv, bo mąż zawsze znajdzie sobie coś innego do roboty. Ale dzisiaj będziemy razem układać płytki podłogowe w naszej kuchni, i może w następnym tygodniu w końcu będę miała swoje królestwo:) Wczoraj dostałam od swojego lekarza mnóstwo gazetek o ciąży i potem o dzieciach to też będę musiała powoli zanurzać się w lekturze:) Aaa i miałam taki pomysł na nudę, żeby kupić sobie takie specjalne gotowe maty ( czy jak to się tam nazywa) do wyszywania haftem krzyżykowym i przy najbliższej okazji na pewno kupię:) Poza tym Kafeteria też jest dobra na nudę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczera i powiem,że cieszę się iż jest nas więcej.Tych nudzących się :) Przynajmniej będzie z kim "pogadać" :) Na dzisiaj mam plan na dopieszczenie się : po drugim śniadaniu poleze w wannie,jakaś maseczka na twarz,a potem pazurkami się zajmę. Obiad mam z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
a ja na dziś robię kotleciki mielone, bo przez ostatnie dwa dni jedliśmy ryż z jabłkami, i mąż stwierdził że zjadłby coś poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Eniek amolu na twoim miejscu bym sie nie brała bo pisze ze nie mogą kobiety w ciąży . przecież to na alkoholu . nie bez powodu pisze że kobietą w ciąży nie wolno. Mi pomagała w takich chwilach mięta z jabłkiem z biedronki:) bez cukru. Kamilka najważniejsze że wszysko dobrze a na prenatalnych raczej C***owie płeć :) Salvaje mnie póki co brzuchol nie swędzi alw w pierwszej ciązy i owszem:) to od tego ze skóra sie rozszerza :) ooo eniek właśnie na mdłości spróbuj cukierki imbirowe podobno rewelacja:) jola trzymam kciuki za badania genetyczne? w jakim wieku masz pociechę w domku? i witaj:) kropka witaj:) ja teraz na urlopie pozamykac stare sprawy i od lutego l4:) ale Ci zazdroszczę słodkiego lenistwa:) mąz śpi po pracy ja musze obiadek zrobić a moja starsza ma taki okres ze o byle co płacze cos jej upadnie płacz mam nadzieje ze jej to minie i jeszcze ma tysiąc pytań do a po co ? a co to?? w dzień juz nie spi to wieczorem marze tylko o szybkim prysznicu i do wyra:) dziś mam wizyte u gina o 16. coś mnie brzuch wczoraj pobolewał i troche sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość s jak u mnie jest jakiś obiat typu naleśniki zupa itp to mąż zawsze pyta zawiedziony a co mięsa nie ma??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×