Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

poleżałam i jest lepiej .... co do kota to kontakt z nim ma dobre i złe strony - obcego kota nie tykaj bo może być nosicielem różnych chorób nie tylko toxo, jeżeli jest to kot z "czystego " domu czyli taki odrobaczany, odpchlony to głaszcz sobie na zdrowie bo kontakt z nim zmiesza szanse że Dzidzia będzie miała alergie ...... ostrożnie z zadrapaniami i kuwetą - ja sprzątam w maseczce i w rękawiczkach jednorazowych :) beta -zrobiłam przed pierwszą wizytą - wynik odpowiednie do wieku Jajeczka :) kawy nie tykam bo mnie odrzuca no i się pochwalę że zjadłam połowę opakowania sucharków i ich nie oddałam -sukces !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra jak masz 28 czerw albo 5 lip to wpisz w naszą tabelkę pośrodku czyli 2 lipca :) Powiem wam że ja mam ratlerka i ciągle z nami śpi i wiecznie chce się przytulac a najbardziej lubi nadstawiać szyję do cmokania, pieszczoch jest okropny nie da sie koło niego przejść obojętnie, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym więc nie powinnomi nic być ale zapytam o to lekarza na wizycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj jak po wodzie to nie zwlekaj tylko do lekarza albo pogotowie niech cię lekarz zbada i cos postanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A wiecie moze czy plyn dezynfekujacy do solariow jest szkodliwy? Nigdy mi nie przeszkadzal a dzis zaczal mnie strasznie gryzc w nos.. Mam z nim kontakt caly dzien i zaczelo mnie to zastanawiac i martwic jednoczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam temat topiku i postanowiłam zajrzeć. Niestety pomimo starań, nie zostanę mamusią w lipcu 2014roku, a bardzo chciałam, bo moja pierwsza córcia się urodziła właśnie w lipcu, choć w 2007 roku. Tak bardzo chciałam, powinnam dostać @ 18go, ale nie dostałam, testy wychodzą mocno negatywne, bety nie robiłam bo jestem bez nadziei. :( Wam za to życzę dużo ciążowego zdrówka i jak najwięcej krzyku noworodków! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Morelka - wg mnie powinnaś pędzić do lekarza jeśli dziś jeszcze go zastaniesz - jak nie to do szpitala na izbę przyjęć. Tam zadecydują jak będzie trzeba to zostawią cię i pomogą jak nie to powiedzą ci co robić i wypuszczą do domu. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Są takie elektrolity przeciw odwodnieniu dostępne w każdej aptece, można je brać w ciąży. Ja brałam w II trymestrze podczas złapania rotawirusa - lekarz mi przepisał, wymiotowałam nawet po złapanym oddechu, koszmar! W każdym razie stosuje się je przy zatruciach i ostrych biegunkach czy wymiotach. Rozpuszczalne w wodzie. Od razu poczułam się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- no trudno ale głowa do góry jest przecież tyle fajnych miesięcy na zostanie mamą -powodzenia i trzymaj za nas kciuki tak jak my za Ciebie :) Morelka -zadzwoń do lekarza, może to i przypadłość ciążowa ale wszystko ma swoje granice - zadzwoń i zapytaj co powinnaś robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
moja kolezanka jak tak wymiotowała to byla co drugi dzień na kroplówce przy czym ona miala tam znajomych to wygladalo to tak ze ja podłączali, kroplówka zeszła i jechała do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1009
dziewczyny a w którym tyg widziałyście serduszko na usg ??? i czy liczycie od ostatniej @ czy od zapłodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki byłam na usg 5 tydzień 3 dzień i nie było jeszcze widać serduszka następna wizyta będzie 4 grudnia czyli po 7 tygodniu i lekarz stwierdził że już powinno być widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Marta821, ja też mam pierwsze USG 4 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu1890
elektrolitów niemożna stosować w ciąży!!!!! Kto ci takich głupot nagadał dziewczyno?????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu1890
nie znasz się i wymandrzasz makinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przymusilam sie do jedzenia i napisane sie pepsi i narazie sie trzymam jak jeszcze raz do końca dnia zwrócę to dopiero pojadę . Dzięki za wsparcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w 6tyg i 3dni biło serdszko :) w I trymestrze ciąży absolutnie elektrolity zabronione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż blus
makinka dziewczyna chce iść do lekarza a ty jej radzisz samej się leczyć? Rozumu nie masz w ciąży bez porozumienia z lekarzem ma coś przyjmować? Każdy przypadek jest indywidualny a ty na swoim przykładzie mówisz? To był już II trymestr u ciebie a ty chcesz zeby w I na własną rękę leki brała. Ogarnij się i najlepiej zamilcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
"makinka Są takie elektrolity przeciw odwodnieniu dostępne w każdej aptece, można je brać w ciąży. Ja brałam w II trymestrze podczas złapania rotawirusa - lekarz mi przepisał, wymiotowałam nawet po złapanym oddechu, koszmar! W każdym razie stosuje się je przy zatruciach i ostrych biegunkach czy wymiotach. Rozpuszczalne w wodzie. Od razu poczułam się lepiej." Gdzie wy tu widzicie że ja chcę żeby ona nie szła do lekarza lub że ją namawiam do ich zażycia?? Po prostu piszę co wiem i na swoim przykładzie. A lekarz mi to zalecił abym się nie odwodniła właśnie. Normalny człowiek poradzi się w aptece lub u lekarza zanim coś weźmie. Proste! Rzuciłyście się na mnie jak bym nie wiadomo co złego zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już lepiej wiecej nie udzielaj rad jak sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie - żadna z nas lekarzem nie jest - radzimy tylko nie diagnozujemy. mi np lekarz zalecił siemię lniane pić na mdłości - i co? czuje sie po nich jeszcze gorzej :( ale może innym pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
do gościu1890 i róż blus: http://www.libramed.pl/wpg/NumeryArchiwalne/14/02.html "Niepowściągliwe wymioty ciężarnych (NWC) występują z częstością 0,5-10 na tysiąc ciąż.1 W większośc**przypadków po uzupełnieniu płynów i elektrolitów dolegliwości ustępują zapobiegając wystąpieniu późniejszych powikłań" I same chyba się nie znacie. Oczywiście dodam, że artykuł to jedno a porada lekarza czy farmaceuty to drugie, żeby znów ktoś na mnie nie naskoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż blus
jaka ty jesteś agresywna. Nie można ci zwrocic uwagi ze gadasz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Marta 821, o której masz wizytę? Ja o 9:30 na szczęście nie będę długo czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż blus
ale tam nie napisali po uzupelnieniu plynów na wlasną rekę zareagowalam emocjonalnie bo zle radzisz i balam sie ze dziewczyny beda masowo w I trymestrze elektrolity przyjmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makinka to ty chyba na nfz chodzisz? szkoda kasy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam na 12-40 specjalnie na tą godzinę bo rano nie jestem w stanie się ruszyć z domu ......ale cieszę się bo mój małż już będzie w domku :) muszę dojechać do lekarza 45km a z mdłościami prowadzić auto nie uśmiecha mi się ........ wiecie co chyba hormony mi wariują - cały dzień chce mi się płakać - oglądam reklamę a tam kotek -i ryczę ... słucham durnej piosenki bez większego przekazu -i ryczę teraz pomyślałam o usg -i ryczę heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×