Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość_S
Wczoraj po tych tostach było mi tak nie dobrze że nie miałam siły się ruszać i mój mąż też pomył naczynia :) od dziś wzdęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Amelki
Hej:) Ja w poprzedniej ciąży wymiotowałam prawie cały czas.Jedynie w szóstym miesiącu miałam spokój,mam nadzieję,że tym razem będzie inaczej.Chociaż najważniejsze,żeby dziecko było zdrowe,wszystko idzie wytrzymać:) Też się zastanawiam nad płcią.Z córcią zaszłam w 9 dniu cyklu,tuż przed owulacją,a teraz w 13-w samym środku owulacji,to może będzie chłopak do pary?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że zauważyłam że dzielimy sie tu na 2 grupy: te co wymiotują i wogóle marnie się czują oraz te co nie mają żadnych objawów- jak ja. Powiem że mi tez to nie daje spokoju. obżeram się wszystkim co tylko zobaczę, nie wymiotuję nie mam mdłości i wogóle nic, trochę mnie to martwi ale w poniedz, mam wizyte i na pewno gina wypytam o to czy to jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mialam sie odezwac po wizycie :) A wiec z ciaza ok, malenstwo ma 4,2 mm jeszcze nie bylo widac serduszka. Dostalam skierowanie na badania odstawowe, toksoplazmoze, rozyczke i HIV. Za 2 tygodnie nastepna wizyta:) Termin wyliczylam sobie dobrze na 15.07. Pytalam o te mdlosci, lekarz powiedzial, ze nie ma reguly i to nie swiadczy o mocnej czy slabej ciazy:) To cos cudownego zobaczec taka mala kropeczke na monitorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supeeeer widzisz! mówiłam że wizyta to czysta przyjemność i szczęscie zobaczyć swojego dzidziusia :) :) trzymam kciuki za nas wszystkie aby nasze dzieciaczki były zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super Karolina :) tez widzę masz skierowanie na te same badania co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekarz powiedzial, ze jak juz bedzie widac serduszko to nastepne jakies badania mi da :) Teraz juz wiem, ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Super Karolina, że masz już za sobą wizytę. Teraz spokojnie zrobisz badania i za 2 tygodnie piękne serduszko pokarze się na monitorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość dwa posty wyżej to ja byłam ;) dziewczyny s jakie witaminy zalecił brać lekarz ? Mi prenatal complex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
Ja na razie mam brać tylko Folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja juz zdurnialam calkiem lekarz powiedzial mi, ze maluszek ma 4,2mm a teraz przygladam sie usg i tam jest wymiar GS 17,7mm i CRL 2,27mm to ja juz nie wiem. Chyba jest cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina któryś z tych pomiarów to pewnie dno macicy nie ma sie co stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
hej, ja też się już mogę śmialo dołączyć do grona lipcówek :) :) :) termin 15.07.2014r. dziś na pierwszym usg biło już serduszko, maluch ma 10mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciązy mialam mdlosci, wstret do jedzenia. zle sie czulam - poronilam. W drugiej tylko bol piersi i chec na slodycze - corka dzis ma 5lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie oznaczenie GS to wielkosc pecherzyka ciazowego a CRL dlugosc zarodka i to mnie zestresowalo. No nic zobaczymy za 2 tygodnie. Wogole dziwne, ze pecherzyk jest tak duzy w porownaniu do zarodka, moze cos nie tak usg pokazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy:) Gość S wpisuje cie w tabelke ponownie:) Karolina24 super ze po wizycie wszystko na dobrym torze:) co do wymiotów to ja w pierwszej ciąży mialam tak jak narazie i w tej ze mdłości i owszem ale wymioty tylko sporadycznie i to najczesciej po podróżowaniu samochodem... tylko sen dobijajacy na max moglam spac na stojaco i teraz mam podobnie. ja we wtorek mam usg juz napewno bedzie serduszko :) morelka ja bralam przed zajsciek kwas foliowy a zaraz jak zobaczylam dwie kreseczki to biore femibion 1 i asmag Lili....................................3.07................ .?....................podlaskie mala929............................7.07.................? ...................śląskie Lelevel..............................8.07................ .?.....................podkarpackie Lucy234..........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. Karolina24.......................15.07.................?. .. ............,...dolnoślaskie Karolina8787...................16,07..................?.. ..................łódzkie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki...........21.07.........,,,,....?.................... dolnośląskie Makinka..........................26.07.................?, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie gość_S......................13.07..................?... ....................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spać dobrej nocy Mamusie , ja nawet wieczorem zaymiotowalam :( już mnie gardło boli od tej częstotliwości :( dobranoc wszystkim Mała jeszcze mnie nie ma na liście 8lipiec kujawsko pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
hej dziewczynki ja własnie odstawiłam małą do przedszkola i znów leże w łóżeczku:) pogoda szaro bura aż się nic nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Hej, ja się wczoraj chwaliłam ze od kilku dni mi przeszły nudności - za wcześnie. Jak mnie złapało po 17 tak nie mogłam się zwlec z łóżka. Dobrze ze mąż był już w domu to zajął się córcią. Dziś od rana ok - zobaczymy jak długo :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili....................................3.07............... . .?....................podlaskie mala929............................7.07.................? ...................śląskie Lelevel..............................8.07................ .?.....................podkarpackie Lucy234..........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. Karolina24.......................15.07.................?. .. ............,...dolnoślaskie Karolina8787...................16,07..................?.. ..................łódzkie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki...........21.07.........,,,,....?.................... dolnośląskie Makinka..........................26.07.................?, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie gość_S......................13.07..................?... ....................śląskie Moarelka1205...........8.07....................?.................kujawsko pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko przepraszam ze Cie pominełam w tabelce kopiowałam z którejś strony na której widocznie sie nie wpisałaś:) mam pytanie do mam dwulatków:) bo wiem ze takież tu też są:) Dziewczyny w lipcu urodimy plus minus:) i ja od września chcialam posłać moja córe do przedszkola ale teraz sie waham ... nie chce żeby mala poczuła sie tak ze o maja "nowe" dziecko to mnie gdzieś tam oddelegowali . czy nosicie sie z podobnym zamiarem?? Morelko? Sandra1412 przepraszm ale ciebie tez nie ma w tabelce cyba cos znowu poplatałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Myślę, że Twoja córka będzie zadowolona z tego że idzie do przedszkola. Ważne jest to aby jej dużo wcześniej o tym mówić, pokazywać dzieci w grupie jak np. spotkacie jakieś na spacerze. Przedszkole musi jej się z czymś wesołym kojarzyć. Opowiadaj jej co dzieci tam robią i na pewno się zachęci. W moim przypadku było tak, że moja córka (obecnie 2,5 roku) poszła z początkiem września do przedszkola i od razu była nim zafascynowana. Nie bała się bo wiedziała co ją czeka. Teraz nawet jak jest weekend to marudzi, że chce do przedszkola iść :) Na razie chodzi tylko na kilka godzin dziennie, ale wiem że i cały etat nie byłby problemem. Nie żałuję tej decyzji, choć siedzę w domu, bo wiem że ma tam zapewnionych tyle atrakcji i dodatkowo nauka, taniec. Rozwojowo szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Dopiszcie mnie tez :-) cheeky brown 24.07.2014 malopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Mnie wczoraj wieczorem bolal brzuch..bol taki jak na okres.. Martwie sie :-( do tego nie mam zadnych dolegliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
checky brown nie przejmuj się u mnie nie ma dnia od 2 tyg żeby mnie choć raz nie zabolał. na poczatku sie martwiłam ale teraz juz nie przejmuję sie dopóki nie krwawię ani plamie to nie ma powodu do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkimi mnie paskudnego samopoczucia ciąg dalszy :( Mała moja Corcia w maju skończy 3latka ja pośle ja do przedszkola bez obaw gdyż widzę jaka ona jest bardzo ciągnie do dzieci , akurat moja chrzestna jest przedszkolanka wiec kiedyś poszłam z niunia odwiedzić i tak zobaczyć jak zareaguje to nie chciała wyjść ! Mnie by mogło tam nie byc , według mnie córeczki nie odebralyby tego zle ze nie wiem idą tam za karę wręcz przeciwnie miałyby swoich kolegów, swój pełen wrażeń dzien , myśle ze chętniej wracalyby do domu do siostry czy braciszka :). Malenstwa urodza sie w lipcu a do września to dla takiego małego dziecka 2/2,5 letniego jak rok czasu :) ja w każdym bądź razie moja posylam bez zastanowienia a Ty jak masz wątpliwości moze idź z Nią na tzw drzwi otwarte dla dzieciństwo rodzicami nie wiem czy coś takiego jest u was u nas tak mozna przyjśc dzieci sie zobaczą i ze sobą , z paniami , z sala zobaczylibys jaka byłaby reakcja Corci :) Cheeky Brown - jsk złapie cię ból weź no spe i poloz sie na chwile - to macica pewnie ciągnie moj lekarz kazał mi tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Ja tam boje sie jakichkolwiek tabletek jesc zeby dzidziusiowi nie zaszkodzilo, wole sie przemeczyc:-) mi lekarz zalecil witaminki pregna plus ale sa bardzo drogie sie okazalo i pani farmaceutka zaproponowala mi vitaminer dla kobiet w ciazy ze to tak jakby substytut, myslicie ze moge brac inne niz zalecil lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×