Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Ja kiedys slyszalam imie Dorian i tak mi sie strasznie podoba, ze moj synus bedzie takie nosil :) A maz dla coreczki wybral takie imie ze swoim bratem, a ze mi sie tez podoba to sie zgodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Ja wcinam owoce jak leci. Oskar Lub Lena będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko owoce, warzywa i nabial :) Jak widze mieso albo wedliny to mi zoladek skreca... Kupowalyscie cos juz dla maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mnie się Lenka też podoba, ale kuzynka już ma :) owoce mniam :) mnie po świętach się już nie chce za dużo jeść... mama mnie przed chwilą wystraszyła.. bo od wczoraj z lewej strony podbrzusza odczułam taki jakby guzek, jest na chwilę i znika, mama powiedziała że to może być przepuklina i teraz się martwię :( ja jeszcze nic nie kupowałam, chciałabym jak najwięcej pożyczyć, bo taki maluszek szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co dzień mam inne pomysły na imiona. :P i muszę wybrać z kilku. Dla dziewczynki: Pola, Inga, Maja, Liliana, Marcelina...dla chłopca: Franciszek, Jan, Filip, Olaf, Marcel...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Ja na słodycze patrzeć nie mogę.... Zjem kawałek i juz mi nie dobrze... Sporo mam po braciach wystarczy wyprać i po sobie tez mam sporo tylko ciekawe co bedzie w brzuszku :) Rozglądam sie tylko za ciuszkami, ale ceny są masakryczne.... Narazie mnie nie stać na kupowanie już ciuszków... a w sumie to mało jemy tylko dużo owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma Lenę a brat Zosię. co do słodyczy i owoców, słodycze podjadam,ale małe porcje, natomiast lody mogłabym jeść i jeść; owoców jem średnio- najwięcej mandarynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciuszków. od mamy dostałam małe body neutralne z napisem "jestem serduszkiem mamusi" słodkie :D i nie mogę się doczekać, bo 17 stycznia lecę do Londynu i pewnie troszkę ciuchów kupię dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
bo mandarynki teraz najlepiej smakują :) właśnie przecież ja też powinnam mieć gdzieś ciuszki po mnie i bracie... muszę zapytać mamy, gdzie to ma pochowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę miała dziewczynkę, to od siostry i brata dostanę tyle ciuchów, że nie zdążę założyć córce :) ale wiadomo, też dużo radości jak samemu się kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po siostrze bede miala mase ciuszkow i moja 2 siostra ma dla mnie ciuszki dla malucha :) Wiec ciuchow to nawet nie przenosi :) Jednak jest jeszcze masa innych rzeczy do kupienia dla maluszka :) Jak bylam w szpitalu to dostalam 2 torby z gazetkami do poczytania i butelke do karmienia wiec jedna mi odpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boicie sie tego usg genetycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
masa rzeczy to mało powiedziane... macie juz cos upatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
tyle rzeczy do kupienia będzie że szok :) ale damy radę dziewczyny, wszystko dla Naszych dzieci kochanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mnie się wózek VIKING podoba, ale trochę drogi... mnie lekarz nic nie wspominał o tym badaniu genetycznym, kiedy się go robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie boje ide po nowym roku :) Miedzy 11 a 14 tygodniem ciazy robi sie pierwsze badanie prenatalne, ale nie jest ono konieczne. Mozesz je zrobic jak masz ochote jak nie to nie musisz. Ja juz mam prawie wszystko upatrzone co kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja idę w sylwestra na wizytę, ciekawe czy będziemy robić to badanie... bo do tego chyba nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
A co to za badanie ? ja mam przyjsc za 2 tyg i bede w 11 tyg.. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz prowadzacy raczej nie robi badan prenatalnych chyba, ze ma odpowiedni sprzet. Te badania nie sa refundowane i kosztuja od 200-700zl. Wiec mysle, ze wasz lekarz wam nie zrobi. Zrobi zwykle USG przez brzuch i zbada przeziernosc karkowa, a te badania prenatalne wykrywaja wady genetyczne. Robi sie badanie USG na ktorym widzisz w wymiarze 3D i dodatkowo badania krwi. Do tego badania nie trzeba sie przygotowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy taki sam gust :) zawsze chciałam czarny wózek :) no i przede wszystkim pompowane koła które z pewnoscią dadzą radę w śniegu, moja siostra miała piankowe koła i na śniegu były jak plozy od sanek, nie kręciły się tylko ślizgały... i przednie kółka nie są mikro, bo takich nie chcę. wiadomo, każdemu podoba się cos innego, ale w "camarelo " się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
drogie to badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania sa bezpieczne dla dziecka, ale sa to badania tylko do sprawdzenia czy dziecko nie ma zespolu Downa lub wad serduszka. Dopiero nastepne badania ok 20 tygodnia ciazy pokaza wiecej. Jak sie chce sprawdzic wszystkie wady to trzeba pobrac plyn owodniowy, ale na to bym sie nie zdecydowala. Tak naprawde nie sa one konieczne, ale ja wole zrobic. Bo lekarz zwyklym USG tez zmierzy przeziernosc karkowa odnosnie zespolu Downa. Ten wozeczek tez fajny, jednak tamten juz mam upatrzony. Padl jako pierwszy wybor i tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
pewnie Karolina24 Twój wózek też mi się podoba, muszę dobrze wypytać o te wszystkie badania mojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
dziękuję za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
A miałyście już jakieś badania i w którym tygodniu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×