Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gościówa 22
No oczywiście , że powiedzieć! Co ci szkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień idę na wizytę to powiem i zapytam o to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz bedziesz spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym tyg jesteś? Ja na ostatniej wizycie powiedziałam o bólach brzucha, bałam się ich niesamowicie ale powiedziano mi że przejdą. No i minęły nawet nie zauważyłam kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) jutro wybieram się na to USG o którym piszecie ( juz w końcu nie wiem jak się ono nazywa:P) . strasznie się boję:( pierwszą ciążę straciłam i minęły nie całe 3 miesiące od poronienia do drugiej ciąży. strach mi towarzyszy cały czas,mimo że do tej pory wszystkie wyniki oprócz moczu były ok. a jeśli chodzi o koszty... chodzę na prywatne wizyty, ale lekarz powiedział że większość badań będzie mi robił w szpitalu w którym pracuje (w Białymstoku), żebym nie musiała dużo płacić. Jutrzejsze usg w białym kosztuje 170 zł a ja zapłacę 50 zł. Nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaol
Ja mam termin na siódmego lipca:-)jestem z Zielonej Gory,rodze we Wolsztynie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaol
W 10 tygodniu moja dzidzia miała 3 cm,ile miały u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa22 trzeba napisac podanie o przerwanie wychowawczego 30 dni przed planowanym powrotem do pracy.Ja podanie pisalam w biurze mojej pracy,panie mi podyktowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiel
hej moja dzidzia miala w 10 tygodniu 3,5 cm a w 12/13 juz urosla do 5,8cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emkaol ja mam termin na 5 lipca,bedziemy jako jedne z pierwszych opowiadac jak minal porod ;) bylam u gina przed wigilia ale nie wiem ile dzidzia ma cm,zapomnialam wziac karty ciazy wiec nast.razem wklei mi zdjecie i sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiel
a ja mam na 12 lipca ,troszeczke za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiel
kamilka 326...wiem przez co przechodzisz ,ja tez stracilam dwie ciaze:(musisz byc dobrej mysli,teraz jestem w kolejnej ciazy po sierpniowej stracie.... tez fisuje i wogole ,nieraz nie da sie nad tym zapanowac ...ale trzeba zyc nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Słodka Lili musi być 30 dni? Nie może być mniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj byłam u lekarza na usg i musze sie pochwalic że moje maleńkie szczęście ma 5,16 cm jest to 11 tydz i kilka dni;) Jeszcze tym razem miałam robione dopochwowo, stwierdziła że malude będzie wyraźniej widać. Lecz szłam z myslą że może juz przez brzuch ale jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa22 pracodawca jesli zechce moze wczesniej skrocic wychowawczy na Twoja prosbe-ale nie musi ;),30 dni to czas dla niego w ktorym ma znalesc Tobie miejse pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dzięki słodka. Skrócić na pewno skróci ;-) Byłam u niego i się pytałam z tym , że nie bardzo był zorientowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ją niewiem jak w 10tyg bo nie byłam u lekarza ale w 8tyg dziecko miało 2,08cm a w 12tyg 6,61cm dziewczyny co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży? mam już odrost chyba że 6cm ale ciągle się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są farby do włosów bez amoniaku, bardzo bezpieczne dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlosy malowalam miesiac temu,a przed swietami pare pasemek walnelam rozjasniaczem i ruda nie jestem :D niektorzy uwazaja aby nie malowac w ciazy bo wyjda rude wlosy.Dobrze sie czulam przy malowaniu,nie bylo mi slabo i nie mdlilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden dzień mnie nie było i już tyle zaległości :) gosciowa22, z jakiego rejonu pomorskiego jesteś? ja jestem na zwolnieniu od 6 tygodnia, bo jestem policjantka i pracuje na "ulicy" wiec nie ma szans na pracę gdy trzeba lumpów pijanych targać albo na interwencje domowe jeździć. emkaol- moje maleństwo w 10 tygodniu miało 3,5 cm. a przed świętami robiłam odrosty rozjaśniaczem i nie wyszły mi inne niż zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka napisz jak było na tym badaniu bo ja mam za tydzien i chciałabym się czegoś dowiedzieć o tym. ja wogóle nie farbuję włosów więc nie mam problemu ale moja siostra farbowała i nic na dziecko to nie wpłynęło. kurcze Was też tak boli często żołądek i jelita? bo mnie bardzo choć nie mam wymiotów ani nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
dziewczyny, pisałyście o wysokich kosztach badań prenatalnych (w tym: genetycznych, itd.); te badania nie mają większego sensu, szkoda naprawdę na nie kasy; to, co mogą wykazać, to ewentualne ryzyko występowania u dziecka zespołów chromosomalnych (głównie: zespołu Downa); tego się nie da wyleczyć ani nic zrobić - te badania tak naprawdę mają sens wtedy, kiedy ktoś zakłada sobie, że nastawia się na usunięcie ciąży, jak będzie wysokie ryzyko zespołu Downa czy innych zaburzeń genetycznych :( poza tym: to nigdy nie jest 100% diagnoza, tylko szacunek ryzyka (wysokie/niskie, itd); korzystałam z tych badań, bo mam 35 lat i NFZ mi funduje - a teraz tego żałuję - niepotrzebne nerwy tylko :( tzn. badanie USG wykazało jeden niepokojący marker (brak kości nosowej); kilka dni wyciętych z życiorysu dla mnie - a potem, w kolejnym, prywatnym już badaniu okazało się, że jest ok no i jeszcze - że akurat ten symptom wcale aż tak ważny nie jest... w kolejnej ciąży absolutnie tych badań prenatalnych nie będę robić, bo i tak nie usunęłabym ciąży - a tak naprawdę, tylko temu te badania służą; bo 100% pewności, że wszystko jest ok i tak nigdy nie dadzą więc, na serio: radzę olać te badania i niepotrzebnie nie szarpać sobie nerwów... no, chyba, że ktoś zakłada, że taką "nieudaną" ciążę po prostu usunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) jeśli mogę chętnie dołącze do Waszego grona. Obecnie jestem w 11 tygodniu, dzis mam wizyte u lekarza i zobacze moja dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam się. Moje maleństwo w 10 tygodniu miało 3,1cm a nie 3,5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Witam nową mamusię :) kurcze nie wiem co zrobić z tym farbowaniem, dziewczyny a takie nie dyskretne pytanie - jak z waszą wagą? u mnie od początku ciąży spadła o 2 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak farbowałyście włosy to nadal to róbcie, zabobonami jest to że wyjda rude czy dziecko bedzie rudowłose... może zapach przeszkadza bo ja tez ostatnio farbowałam i zapach mi sie nie podobał ale akurat ja farbuje włosy farba bez amoniaku. a co do wagi to przytyłam około 2 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×