Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Eniek a Tobie lekarz nie dal skierowania na zadne badania? Ja juz w 6 tygodniu dostalam skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Tyle co dostałam skierowanie na cytologie i jakieś jeszcze wymaz na coś i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek dobrze Ci radze zmien tego lekarza jak najszybciej. Powinnas juz miec skierowanie na wszystkie te badania co wymienilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Wiele znajomych do niego chodziło w ciąży i wszystko było dobrze.. Zobaczymy jak pójdę za dwa tygodnie co mi powie i czy da mi te skierowania, a to bezpłatne badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Tyle znajomych u niego było w ciąży i było dobrze.. Zobaczę jak pójdę za 2 tygodnie co mi powie i czy da te skierowania n badania, a to sa bezpłatne badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek to dziwne ze nie dostalas skierowania nawet na krew i mocz...??? moze jestes dopiero w 4-6 tyg.ciazy ? na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Powiedział, że jestem w 9 tygodniu, narazie nie powiedział kiedy bede miała termin , ale na usg dziecko było dosyć spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz od pierwszej wizyty miałam zrobić badania. robiłam morfologię, mocz, glukozę, toksoplazmozę, hiv, hbs, wr, tsh i ft4...niestety wszystkie prywatnie, bo też prywatnie chodzę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Nie dostałam ale slyszalam ze wszystko sie dostaje i reszte badan po 10 tygodniu, wiec nie wiem co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartę ciąży każdy lekarz chyba zakłada w innym tygodniu. ja miałam w 7 tygodniu założoną kartę. U innych lekarzy w moim mieście różnie to jest, jedni zakładają od 10 tygodnia, inni od 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
To mnie pocieszylas bo juz sie bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, że w 9 tygodniu ciąży powinnaś miec zrobione jakiekolwiek badania. ja mam wizyty co 2 tygodnie i co wizytę mam jakieś badania do zrobienia. jutro idę z wynikami TSH i FT4 a potem pewnie bede robić morfologię co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
To się muszę go zapytać jak pójdę na wizytę bo aż się boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek też radzę zmienic lekarza ponieważ na cytologie nie dostaje się skierowania tylko podczas badania pobiera wymaz więc dziwne to dla mnie jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tsh i ft4 placilam 52 zł, za hiv 30zł, toxo 20zl, wr 18zl, hbs ok 20zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NFZ robi sie tylko morfologie krwi, mocz, grupe krwi i WR. Reszta jest platna. Ja jeszcze HIV robilam za darmo bo jest u nas osrodek,ktory wykonuje te badania darmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zalezy do jakiego gina chodzisz i z kim ma umowe podpisana,bo ja dostalam skierowanie na toxo.do innej przychodni i mialam darmowe,a w mojej byly platne 70zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka tak mi sie wydaje, ze dlatego. Moj lekarz mowil mi, ze te wszystkie toksoplazmozy, rozyczki itp nie sa refundowane przez NFZ , ale moze cos bredzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
miałyście cytologie? ja nie miałam robionej... mi książeczkę założył na 1 wizycie (6tydz.) i od razu zlecił badania i miałam się pokazać za 2 tyg z wynikami na drugiej wizycie. jutro trzecia wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mialam robiona cytologie. Karte ciazy zalozyl mi na 2 wizycie teraz czekam na 3 po nowym roku :) Tez dostalam skierowaia na wszytskie badania na 1 wizycie i na nastepna mialam juz przyjsc z nimi. Wiec dziwie sie ze Eniek nie dostala zadnych skierowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
szczerze powiem, że dość dziwne że Eniek nie dostała żadnego skierowania na badania... oglądacie w internecie zdjęcia filmy zgodne z waszym tygodniem ciąży? ja co jakiś czas zaglądam bo jestem ciekawa jakie jest już Nasze maleństwo - wiadome każde inne ale jakiś obraz żeby mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie niedawno ogladalam :) Fajne sa te filmiki bo mozna miec jakis zarys jak wyglada maluszek :) Wogole ciagle czytam cos o ciazy, chyba mam manie :) A bierzecie dziewczyny cos oprocz kwasu foliowego? Jakies witaminy, jak tak to jakie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja dostałam od lekarza tabletki, które zawierają: olej rybi, żelazo, cynk, witaminę B6; D3; B12, kwas foliowy, jod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×