Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość vgh
Hej dziewczyny! Biorę drugie opakowanie i brak okresu już prawie 11 dni się spóźnia, ciąża odpada, biorę regularnie i robiłam test, co radzicie zmienic je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztakmam
@tojaewa mam ientycznie. biore pierwsze opakowanie, zaczelam pierwszego dnia okresu, okres przebiegl mi normalnie, koncze juz opakowanie a ciage mam plamienie. i to nie male. dosc spore i takie ni to czerwone ni brązowe. nie mam pojecia co robic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli takie plamienie wystepuje jednorazowo to jeszcze nie ma co panikowac... jesli by sie powtorzylo w kolejnym cyklu, to moze byc znak ze tabletki sa za slabe i nie trzymaja cyklu- stad plamienia w trakcie brania lub przed okresem....nalezy wtedy tabeltki zmienic na silniejsze... mimo plamien antykoncepcja jest zachowana(chyba ze to plamienie bo sie zapomnialo zazyc tabletke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamgdalena
Hej, lekarz polecił mi te tabletki w zamian za Yasminelle. Podobno mają zwiększyć libido. Pytam kobietki które zmieniły inne tabletki na Teenia czy widzą różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561037
Ej, a napiszcie co z cerą u Was po tych tabletkach, bo boję się trochę je brać, że mi wyskoczy jeszcze więcej potworów ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monix5
Wlasnie koncze moje pierwsze opakowanie Teenii,i co moge powiedziec?Oprocz plamien i wypryskow nie zauwazylam zadnych innych skutków ubocznych.Najwazniewjsze,ze nie przytylam,a i apetyt jakis mniejszy;-)Libido w normie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie ma okresu, czy zmienić tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniakos
Również biorę te Tabletki. Są to moje pierwsze tabletki więc również bałam się bardzo jak mój organizm na nie zareaguje. Okazało się (jak narazie!), że wcale nie jest tak źle jak to sobie wyobrażałam. Zacznijmy od tego, że zatrzymały mi miesiączkę jakoś po 3 dniach od zażycia pierwszej tabletki. Poza tym mam wrażenie, że teraz częściej boli mnie głowa. Nie jest to jakiś super ból ale jednak dyskomfort nie pozwalający się skupić. Wcześniej bóle głowy miewałam bardzo rzadko. Mam też pewne podejrzenia, że tabletki mogły wpłynąć na mój nastrój. Zaobserwowałam u siebie dość częste wahania nastroju i generalnie bardzo łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi.(Tutaj obrywa najczęściej chłopak:) ) Ale też ja zawsze byłam lekko humorzasta więc nie mogę tego w 100% przypisać działaniu tabletek. Mogły one poprostu wzmocnić efekt. A i co ważniejsza. Mam straszny apetyt na wszystko. Ogólnie lubię jeść ale teraz to już przesada. Bać się, że przytyje się nie boję ale jestem przerażona ilością jedzenia jakie mogę w sobie zmieścić. Także jak ktoś ma tendencje to tycia to UWAGA! Ostatnim objawem zażywania tych tabletek ale też nie mogącym być 100% potwierdzonym jest wzrost moje libido. Wiecie do tej pory oziębła skała, a teraz się jakoś rozmarzyłam :D Dodam też, że nie skończyłam jeszcze pierwszego opakowania. Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewne wątpliwości.. A mianowicie kończę brać 2 opakowanie tabletek. Nie mam żadnych skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie, mam mniejszy apetyt, schudłam, na początku odczuwałam ból piersi, ale teraz jest już ok. W ciągu ostatniego tygodnia zdarzyło się że nie wzięłam tabletki o tej samej porze, zażyłam ją w granicach 2-4 godzin od planowanej godziny.. współżyłam w tych dniach z partnerem, czy orientujecie się może, czy jestem w pełni chroniona przeciwko ciąży, czy istnieje szansa, że zostanę mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
Jestes chroniona. Jezeli zazyjesz tbletke do 12 godzin od ustalonrj godziny, a gdy minie 12 godzin to juz mogla bys sie zaczac martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561037
Ej, no. Niech ktoś napisze co z tą cerą, bo nie wiem czy brać. Jeśli będzie gorzej niż przed to masakra ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie bardzo poprawila cera. A czy partner moze konczyc w nas juz w drugim opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynkaaa
Witam, w której aptece w Koszalinie można dostać tak tanio tabletki Teenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończę 1 opakowanie i żadnych skutków ubocznych.:) jestem mile zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 19
Mi lekarz przepisał je na pół roku po operacji jajnika i wzięłam już cztery opakowania, przy pierwszym była tragedia, źle sie czułam i strasznie duzo jadłam, ta chęć była silniejsza;/ ale przy drugim juz tak nie miałam i teraz tylko przed okresem mam, tak jak zawsze było. Urosły mi piersi i pupa ;) mam "napady" złości i smutku (czasami aż sama siebie nie poznaje i mój chłopak najbardziej na tym cierpi) ;) ale ogólnie jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażi
Biorę te tabletki już chyba czwarty miesiąc i nie odczuwam żadnych dolegliwości. Być może mam wyjątkowe szczęście bo brałam już Diane, Cilest, Midiana i właściwie przy żadnych nie było problemów. Swoją drogą pryszcze nie są dobrym wskaźnikiem skutków ubocznych tabletek - wystarczy aktywność fizyczna, zła dieta, alkohol i proszę - dioda natychmiastowa. Nie oceniajcie tabletek po kilku dniach brania, do faktycznego działania ubocznego dochodzi Wasza psychika, nastawienie, urojenia, zbiegi okoliczności, wysiłek, infekcje, stres itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę do osoby z Koszalina o namiar na apteke gdzie można dostać Teenie za 19 zl. Plisss odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1234567890
właśnie kończę pierwsze opakowanie skutki jakie zauwazyłąm to poprawiona cera , urosly mi piersi , i jak to stwierdził mój facet stałam się niestety bardziej masywniejsza.. nie pokoi mnie to ze czasem występują plamienia czy tez krwawinie w czasie stosunku czy któraś z was też tak ma ? co to może znaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koszalinie juz tych tabletek nie kupuje, poniewaz raz nie bylo przyszlam 2 raz i tez nie, ale za to w Bialogardzie jest to blisko koszalina, tabletki kosztuja rowniez 20 zl apteka nazywa sie 'pod lwem'. Plus dodam, ze wszystkie dolegliwosci minely po miesiacu czuje sie bardzo dobrze, przytylam 2 kg, ale to tylko wylacznie przez swieta i moje podjadanie po 23 wiec tego jestem swiadoma, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w trakcie 2 opakowania i na początku przy pierwszych tabletkach lekkie zawroty głowy ale poza tym nic.. no NIC;D jestem zaskoczona:) (to moje pierwsze tabletki i tyle się nasłuchałam o skutkach ubocznych a ja nie mam nic nawet możne bym powiedziała ze libido mi wzrosło) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was bierze te tabletki dłużej niż pół roku? Przy poprzednich tabletkach dopiero po takim okresie odczułam skutki uboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są moje pierwsze tabletki biorę już 5 opakowanie żadnych skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest prawdopodobienstwo ze biorac tabletki antykoncepcyjne TEENIA mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tak czytam i sie zastanawiam co moze mi byc.... ja biore tabletki 5 dzien pryszczy zero apetytu wogole nie mam na sama mysl o jedzeniu jest mi nie dobrze(ciaza odpada bo robilam badanie krwi) jedynie mam plamienia od 5 dni i brzuch tak jakby byl napompowany:( poradzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wlasnie jak z waszym libido?? i czy te tabletki asecurella cos pomagaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjusta
Hej. Biore drugie opakowanie i u mnie skutki uboczne to to że przybylo mi ze 4 kg aż strach co bedzie dalej. Brzuch jak balon wypelniony wodą. Skoncze to opakowanie i dziękuję za taką antykoncepcje :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Skończyłam pierwsze opakowanie tabletek. Czytając opinie, byłam przekonana że przytyje, dostane pryszczy itp itd. Minął miesiąc ( może to za mało.. ) Ale fakt po 1,2 dni.. był mi trochę niedobrze, osłabienie. Później przeszło, jedyny minus, bardzo bolą mnie piersi ( ale urosły :3 ) Po 3 dniach od ostatniej tabletki dostałam okres. Póki co polecam tabletki. Dodam tylko po rozmowie z ginekologiem, tabletki antykoncepcyjne nie sprawiają że tyjemy,tylko moga wzmagać apetyt. Prosta zasada ja przyjmuje tabletki ok godzny 20-21. I trochę mam zakodowane w psychice że o tej godzinie już nie jem, tylko popijamy i dziewczyny troche ruchu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny doradzcie cos!!!!! od 10 dni biore tabletki od okresu tak jaby sie zatzrymal i przez te 10 dni sa tylko plamienia (1 podpaska dziennie:( ) i do tego boli mnie brzuch jak przed okresem :( ile takie plamienie moze trwac ?? w ciazy nie jestem bo robilam badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choccojul
Ja biorę 5 dni i mam okropne mdłości wieczorem. dosłownie nic przełknąć nie mogę ;/ w pierwszą noc nie mogłam zasnąć i strasznie duszno mi było. poza tym lekko powiększone piersi i nic innego sie nie dzieje. Teenie dostałam na zbyt obfity okres. Jak mdłości nie miną to poproszę o zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatabletkowana
Jeszcze ich nie zażywałam, póki co jestem w przerwie (po innych tabletkach). Mogę się za to wypowiedzieć na temat CENY. Otóż opakowanie Teenia kosztuje ok. 35 zł. Przy zakupie leku farmaceutka sama zapytała mnie o zamiennik. Jako że skład czynnych substancji jest identyczny, zdecydowałam się wziąć Naraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×