Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość madzi88a
ja również polecam, pracuje w Cocomo kilka miesięcy, nie miałam żadnych problemów z tą firmą, kasa dobra, atmosfera podobnie. Jeśli chcecie zarobić "duże" pieniądze, to aplikujcie na stanowiska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga2222
podjęłam pracę i jestem zadowolona. naprawdę pełen szacunek. legalna, uczciwa praca, dla osob wygadanych i pewnych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliacocomo
Też polecam szczerze dziewczyny. Praca nie jest specjalnie trudna, kasa fajna. Warto:). Mi już 4 miesiąc mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja polecam.Nie trzeba pracować a pieniądze same przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promotorka
Hej dziewczyny:) Pracuję jako promotorka w olsztyńskim cocomo i praca bardzo mi się podoba. Zarabiam niemało, a szczególe trudna praca nie jest, nie ma co sie okłamywać;) Dziewczyny też są spoko więc póki co nie mam zamiaru szukac czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa dni tyle zarobiłam ,że nie muszę już pracować do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica11
cześć:) jakiś czas temu dostałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną w tej firmie, no i oczywiście zaczęłam wyszukiwać informacji na necie... nie poszłam na rozmowę i teraz ŻAŁUJĘ! okazało się, że pracuje tam moja koleżanka i super zarabia, praca nie jest trudna, myślicie, że mam szansę jeszcze się tam dostać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo4la
POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaD
Byłam w takiej samej sytuacji jak Ty:). Tez miałam iść na rozmowę, nie poszłam bo oczywiście naczytałam się różnych glupot. Później dowiedziałam się, ze pracuje tam moja znajoma, która zachwalała pracę. Poszłam osobiście do biura i co? Teraz pracuję jako promotorka:) i nie żałuję. Zarabiam bardzo fajne pieniądze i jest bardzo spoko atmosfera. Polecam:) Nie ma się czego bać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula12
A ja dzisiaj byłam w tej firmie na rozmowie na kierowniczkę i bardzo mi się podobało, ale nie wiem czy mnie będą chcieli. Siedzę przy tym telefonie i czekam, oferta super... Bardzo bym chciała tak pracować, zawsze to nowe doświadczenie, no ale zobaczymy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiamisia
Hej dziewczyny pracuje w klubie i moge powiedzieć że wszystko jest zgodne z prawem , dostajemy wypłaty na czas. Wiadomo pracują same kobiety wiec czasami jest cieżko ale ogólnie sytuacje sa wyjasniane na bieżąco i jest dobra atmosfera, bo kierowniczka dobrze zarzadza klubem, Mogę powiedzieć że zanim ocenicie źle to idzcie na spotkanie rekrutacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
Polecam wszystkim. Rozmowa rekrutacyjna to sama przyjemnośc, praca zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlsztyniankaJolka
Dziewczyny też miałam male obawy idąc na rozmowę, ale zaryzykowałam i pracuję ok 2 miesiące i jest naprawdę fajnie. Praca nie jest trudna (jestem promotorką), a kasa jest spora;). Nie prawda, że wypłaty nie są na czas. Ja mam wszystko terminowo wypłacane. Polecam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patitati
cześć wszystkim. Byłam dzisiaj na rozmowie na stanowisko kelnerki. Noo zapowiada sie fajnie, kasa swieta, biuro rekrutacyjne exlusiv, jade na szkolenie i juz sie ciesze ze bede tyle zarabiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka0
polecam pracę w Cocomo, elastyczne grafiki, dzięki czemu dostosowują się do pracownika, a także wysoki zarobki, co chyba jest najważniejsze dla każdego człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryl11
byłam dzisiaj na rozmowie na stanowisku promotorki, Dziewczyna, która pracowała w tym biurze bardzo miło mnie przyjęła, przeszłyśmy na Ty, aby rozmowa była luźniejsza, porozmawiałyśmy i pośmiałyśmy się:) fajni ludzie tam pracują, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinazOlsztyna
Ja właśnie się wybieram na rozmowę, też na promotorkę. Poczytałam na różnych forach rożne opinie i miałam początkowo pewne obawy , ale dużo tez jest pozytywnych opinii więc zaryzykuję;) skoro mówicie, że jest miło i spoko. Jeżeli faktycznie jest tak jak mowicie, to nie będę się zastanawiać. PS: później zdam relację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka12
hej dziewczyny, gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinazOlsztyna
Hej dziewczyny:) tak jak obiecałam jestem ponownie. Byłam na rozmowie i dziś zaczynam pracę:). Rozmowa bardzo przyjemna, dokładnie opowiedziano mi na czym praca będzie polegać, ile zarobię, itp. Byłam też zobaczyć jak inne dziewczyny pracują na stanowisku promotorki. Bardzo fajne swoją drogą:). Powiedziały mi ile zarabiają ... i mam nadzieję, że będę też tak samo zarabiać:)). Zapowiada się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie będzie Tobie wstyd , że pracujesz jako naganiaczka w tej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinazOlsztyna
Z tego co mi wiadomo, to podpisałam umowę na promotorkę, a nie "naciągaczkę".. Nie, nie będzie, bo nie widzę w tej pracy niczego złego. Pochodzę po starówce, pozapraszam mężczyzn do lokalu i tyle. Nic trudnego, a kasa fajna:). Czego mam się wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaa123
Też zastanawiałam się nad pracą w Cocomo. ludzie gadają głupoty przez tę aferę, a jak zobaczyc w necie, to opinie są bardzo pozytywne. Jak chcecie, sprawdźcie sobie: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,853015 Ja idę niedługo na rozmowę, więc też dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy dzień teoria poźniej juz praktyka w krakowie pod okiem szkoleniowców, warunki są dobre nie ma luksusów ale standard wysoki. czasmi zastanwiam sie po co ludzie wypisuja te głupoty, szkolenie jest fajne, uczysz sie karty i przechodzisz juz na praktyke do klubu :) Ja po zakonczonym szkoleniu odrazu rozpoczelam parce, ma na maxa jest fajnie, kasa czad :) widomo na poczatku musisz zakolegaowac sie z team'em ale pozniej juz idzie prosto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej siedziec w domu i nic nie robić , nóz mi się otwiera w kieszeni jak czytam marudzenie lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka1212
Jak tak czytam te wszystkie fora to mam wrażenie, że pomimo tak wielkiemu bezrobociu ludzie nie potrzebują pracy... Ja pracuję w cocomo i wcale się tego nie wstydzę, bo zarabiam tam uczciwie pieniądze i dbam o to aby moje dziecko miało świetne dzieciństwo... Siedzicie w domach przed kompami i narzekacie, ale w taki sposób nie zarobicie na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zarabia promotorka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również tam pracuję. Atmosfera świetna, klienci i współpracownicy mili. Pełna kultura i świetne zarobki. Czuję ze złapałam pana Boga za nogi i to bez wyjazdu do UK! Mój chłopak jest dumny, że pracuje w tym prestiżowym miejscu i wie że żadna krzywda mnie tam nie spotka, wręcz przeciwnie bo zarobki naprawdę świetne. Co rano odmawiam za tę pracę modlitwę dziękczynną w kilku obrządkach i w kilku językach, żeby mieć pewność że dociera tam gdzie trzeba! Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny chcące tam pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie , ze jest fajnie :) głupoty wypisuja i tyle, nie ma słuchać tych głupot :) tylko smilo jak Ci daja parce - zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni w tyg pracuje kelnerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×