Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpieszczalna

Gdzie są mężczyźni którzy potrafią

Polecane posty

Gość rozpieszczalna

Flirtować ? Prowadzić płynną i erotyczną konwersację ? Chociażby na głupim czacie, gg czy innym takim dziwnym wynalazku ? Za dużo pragnę ? Za dużo wymagam ? Czy sztuka konwersacji to już taki przeżytek ? Gdzie to poczucie humoru o erotycznym zabarwieniu ? Czy zabawa słowem to już jakieś prehistoryczne dziwadło ? Gdzie ci fajni i normalni faceci ? Jesteście tam gdzieś jeszcze ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam czytać mniej harlekinów i oglądać mniej komedyjek romantycznych i zacząć dostrzegać że życie to nie bajka i kieruje się dosyć prostymi zasadami a nie jakimś pokrętnymi gierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczalna
Komedyjek romantycznych nie oglądam, wolę obrazki bardziej krwawe przesiąknięte zbrodnią :) Harlekiny nie mam czasu na takie powiastki. Pokrętne gierki powiadasz hmmm nic na to nie poradzę że dla mnie życie nie jest tylko biało-czarne ale lubię też te wszystkie odcienie szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczalna
Już zwątpiłam że są jeszcze tacy :) Kiedyś byli, kiedyś umieli, potrafili...i nie musiałam oglądać łzawych komedyjek, czytać łzawych Harlekinów aby roić sobie coś w głowie, miałam okazję spotkać takich mężczyzn, mimo iż przelotnie, na chwilę ale wspomnienia pozostały...tęsknię za takimi facetami ot co, ja po prostu hmmm uwielbiam męski intelekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" miałam okazję spotkać takich mężczyzn, mimo iż przelotnie, na chwilę" i właśnie w tym sęk... każdy facet potrafi taki być, aby tylko dopiąć swego, to zwykłe gierki mające na celu osiągnięcie upragnionego rezultatu, a później wszystko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też są tylko kiedyś im się chciało używać intelektu a teraz.....po co się wysilać jak mogą mieć co którąś tam kobietę bez wysiłku mózgowego:) W dzisiejszych czasach poczucie humoru z żartobliwymi podtekstami to deficytowy towar:) Jednakże jeszcze się trafiają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są :) Otwórz oczy, rozejrzyj się... To nie tak na pstryk: jestem! adorujcie mnie! :D Czaruj, pokaż, że chcesz i sama potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie tak na pstryk: jestem! adorujcie mnie! Czaruj, pokaż, że chcesz i sama potrafisz" I z tym się zgadzam w 100%... wymagasz, to zacznij od siebie a nie tylko że skoro jestem to mi się należy. To musi działać w obie strony, flirt za flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałoby się też odbierać na tych samych falach, bo flirt flirtowi nierówny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sam nick założycielki mówi jasno i wyraźnie jaka ona jest... typowa księżniczka, a takie omija się z daleka, bo tylko stawiają wymagania a same od siebie nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...racz rozpocząć rozmowę,bo z tych Twoich "gdzie" nic nie wynika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Dzień Dobry widzieliście może mojego konia? taki biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież, Ty nie masz konia, tylko osła. zapomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
w dowodzie rejestracyjnym wyraźnie mam wpisane : KOŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś najszybszy,pewnie biegniesz przed nim,obejrzyj się....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko...racz rozpocząć rozmowę,bo z tych Twoich "gdzie" nic nie wynika" Bo autorka to księżniczka... założyła temat i myśli że to wystarczy, aby księciunio ją odnalazł i rozpoczął flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest pierwszy książę! Co prawda bez konia (w fazie poszukiwań) ale jest ;) x Naj... pomyśl, nie przepiłeś czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty wierzysz, co jest napisane w dowodzie. :O ja Ci mówię że to osioł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jest takie znane powiedzenie: " nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyj.." także wolę nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,to się królewna rozczaruje,a księcia koń poniesie do innego zamku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jaki ja książę, ja rolnik a konia szukam , bo w pole czas iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie uważasz, że czasami ryzyko się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że w sobotnie popołudnie na kafe zjawili się sami znawcy "ynteligentnego" flirtu ... Nie wiem, czy autorka to księżniczka - ale faceci flirciarze nadal tu są - tylko czy jest dla kogo się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w innych zamkach to brama albo pajęczyną zarosła, albo zamknięta na amen... no i jeszcze jest ryzyko że jest otwarta dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie uważam tak odkąd zastawiłem mieszkanie za wygraną Polski w Mistrzostwach Świata w Piłłce Nożnej w Brazylii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście takich mężczyzn w okół nas jest pełno. Problem w tym, że oni są poprostu zagospodarowani, taki target idzie pierwszy pod młotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×