Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpieszczalna

Gdzie są mężczyźni którzy potrafią

Polecane posty

Przykro mi T...,ale powyżej 38-miu trzeba obniżać temperaturę... Marsz pod letni prysznic,ale już...!!!! Umyć Ci może plecy..przy okazji...? :-) * Nowy.. To Twój.....wstyd nie jest zakryty ?! Co Ty.tam kombinujesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej tu wejdź, wtul się w moje ramiona i delektuj się dotykiem moich ust na swojej szyi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co robisz? Wiem że Lara tak działa na mężczyzn, ale opanuj się chłopie. Chcesz tu urządzić popisówkę swoich tandetnych umiejętności. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,zajrzałeś w szklaną kulę ,T...? Skąd wiesz,co lubię ? Pozwól mi chociaż przywrzeć do zimnej ściany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kombinuję? W sumie nic Laro. Wybiję tylko konkurencję i ....cóż.... będziesz moja :P Oczywiście żartuję i to nie dość zdrowo :( Ale brzmi kozacko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywierasz do ściany plecami, chwytasz uchwyt prysznica w obie dłonie i ... kabinę otwiera Nowy w mieście. Przystojny, dobrze zbudowany... czarne.. kręcone zęby...Orzeł odlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrat_Walen_Rod
Hej ! I jak tam? Gdzie te uduchowione rozmowy? Przeglądam temat i nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrakło autorki ...,a gorączka nie pozwala trzeźwo myśleć,niestety. Całe szczęście,że śmiać się jeszcze mogę :-) * Hej T...trzymałeś Nowego w a szafie...? Zwalniam Twoją kabinę na rzecz własnej wanny pełnej piany :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrat Walen_Rod
Myśle, że maksyma "gdzie dwóch się bije" nie ma zastosowania na forum o miłości. Bądźmy jak Dzieci-Kwiaty i swórzmy wspólną wspaniałą orgietkę. Możemy tak niezobowiązująco wprowadzić nawet jakieś zasady, żeby na przykład nie tryskać po oczach facetom czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrat Walen_Rod
Pełnia jest. Kto dziś robi loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgietka z zasadami...? Tutaj...? Ja nie mam pojęcia o tym ,póki co... na tajnej liście rzeczy do zrobienia ta pozycja wciąż nie skreślona... * ." Rzeczywiście, tak jak..Księżyc...ludzie znają mnie tylko z jednej,wcześniejszej strony..." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrat Walen_Rod
Orgietka bez zasad? Każdy każdego i w każdą dziurę? (Mój matematyk z liceum widziałby tu piękny przykład zastosowań kombinatoryki.. Permutacje, kombinacje... ba! A nawet wariacje,do tego z powtórzeniami , bez powtórzeń....piękno nauki jest bezkresne. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyku ...kiedyś.. Nic takiego nie napisałam...Więcej , nie ukrywam,że nie lubię się dzielić. W tej dziedzinie lubię skupić uwagę partnera tylko na sobie... A pozycja na liście nie skreślona właśnie dlatego...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy, " ludzie Cię nie znają " ? Ja nie jestem człowiekiem ? Może nie znam Lary osobiście, ale jest autorką dość poczytnego tematu o dość specyficznej tematyce. :) I jeśli kogoś dziwi Jej obecność tutaj, to błądzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×