Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowo

Czy nie wydaje wam sie ze polskie sluby i wesela

Polecane posty

Gość gość
masz rację to widać,ze SpleenQueen, czy burzowo itp. wpisy to ta sama niedojda. . Idiotka to najłagodniejsze okreslenie dla takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta publiczna noc poślubna z okazaniem zakrwawionego prześcieradła to i na tym wysublimowanym zachodzie była. Ba prawo pierwszej nocy też na tym zachodzie było :P. Czyli jak tam entuzjaści zagranicznych zwyczajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka kk
gośc....... To zapytaj swojej matki, babki czy wywieszała prześcieradło we krwi i zapytaj swego ojca czy stało 10 osób i przyglądało sie nocy poślubnej. Może twoi rodzice to robili bo ja o czymś takim nie słyszałam, Mówimy tu o naszych tradycjach kulturowych, edukacja ci się kłania Jak udajesz taką wierzącą to po co kłamstwo siejesz. "Kto kłamstwo sieje ten kłamstwo zbiera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka kk
to było do goscia z 2 strony wyzej kilka postów.Zapewne burzowo tym sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulawera3
Jezeli komus nie podobaja sie normalne polskie zwyczaje, kutura i religia to niech wyjezdza do swojej sekty! i tam niech wysysa krew a nie tu. Won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulawera3
burzowo, wklej swoje zdjecie z kokiem z czymkolwiek ze swojego wesela to chetnie ocenimy. Czekamy. Chwal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzowo
Hahahahahahhaa... Jestescie ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym ma się chwalić? ona widzi tylko czubek własnego nosa. Ot cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze wsi
Ja tam wole 1000000 razy nasze Polskie wesela nawet w remizie, z zespołem, z muzyka taneczną, różnorodną.... gdzie ludzie, śpiewają szaleją ,stają na rękach, jedzą i piją niż w tych niby "dworkach" ze sztywna muzą puszczaną przez beznadziejnego dj-a, kawałkiem "czegoś" czego nawet nie za bardzo widać na talerzu, jakieś beznadziejne sałatki więcej dla oka już na pewno nie dla podniebienia. Polskie wesela są najlepsze:) Jak ktoś chce zrobić zagraniczne wesele niech robi i niech nie zapomni o koreczkach na zapałce i kanapkach, niech ludzie się "najedzą" a jak! Niech puszcza jazz niech ludzie się "bawią" Na pewno takie zapamiętają! ale czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wsi.Dobrze napisane. popieram, a jak ktos tu sie wstydzi swoich korzeni i zwyczajów to niech ma pretensje do ojca i matki a najlepiej niech wyjezdza z kraju jak ci sie nic tu nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wsi, a nie lepiej wybrać coś pomiędzy? Czyli by było i dla ciała i dla ducha. Tak ciężko wybrać na miejsce wesela jakąś ładniejszą lokalizację niż remiza ustrojona bibułą i balonami? Tak ciężko wybrać suknię z dobrego gatunkowo materiału bez tandetnych udziwnień i dopasowaną do sylwetki? tak ciężko ładnie się uczesać bez wstrętnego koka albo loków wyglądających jak kluchy? Tak ciężko wybrać nieco ambitniejszą muzykę niż disco polo? Muzyka to nie tylko disco polo i jazz. Czy wszystko musi być albo kiczem albo niezjadliwą elegancją? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
A dlaczego ty sie ograniczasz ciągle do tych "koków" "loków" - które nie maja najmniejszego znaczenia, marmurowe ściany też nie tworzą klimatu - tylko ludzie i nie ograniczaj sie do muzyki wyłącznie disco - polo, więcej wobrazni, muzyka nie kończy się na tym gatunku i nie kończy ( nawet jej nie słucham) jest pop, rock, pop - rock, Rock and roll, folk.... ......Są polskie taneczne i nieśmiertelne przeboje radiowe lat 70, 80, 90 są biesiady. Więcej tolerancji bo jesteś odosobniona w swych poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gory i doliny
A ta nawiedzona laska znowu o tych kokach....Spróbuj zrobić po swojemu wesele u nasz w górach, alo na slasku czy kaszubach albo w innym regionie, bez księdza, bez błogosławieństwa bez zespołu..... to cie w********ą razem z tą swoją dj- ska muzyką na zbity ryj! Widać, że zazdrościsz koleżankom udanych wesel robionych po swojemu, masz problem, twoje z pewenością będzie beznadziejne, chociaż który porządny chłopisko wezmie taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gory i doliny
Pozdrawiam nasze góry wszystkie regiony i polska wieś, tam tez wesela są wesołe. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteeeee
nie miałam koka, włosy miałam na pół upięte i lekko pofalowane (bo takie mam naturalne), sukienkę miałam taką, żeby podkreślała moje atuty a kryła niedoskonałości. bez perełek, kryształów, dżetów itp mieliśmy zespół który grał muzykę nowoczesną, przeplataną latami 60,70,80,90, kilka utworów disco polo (bo niektórzy lubią się bawić do takiej muzyki:P) i muzyką typowo taneczną Goście byli zadowoleni i to mnie cieszy:) Byli u mnie znajomi Holendrzy, którzy bardzo chwalili naszą imprezę i miesiąc temu zrobili własne wesele z naszym zespołem, w naszej sali, praktycznie z naszym menu:P byłam na amerykańskim weselu, to jest dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka na weselu ma nie być ambitna, z pięknym tekstem, na to nikt nie zwraca uwagi. Muzyka ma bawić, zachęcać do zabawy, nie zapominajcie o tym. W sumie nie wiem, co macie do koków, loków, każdy robi fryzurę taką, jaka pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesela są dla wieśniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mamy tradycję i kulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×