Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
gdyby chcial sie rozwiesc to by sie rozwiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Dziękuję panu Również żonatemu za otuchę.Wiem że potrzebuję czasu i ja mu go daję żeby mógł poukładać wszystko.Wiem,że będziemy razem.On nigdy nie rzuca słów na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie chodzi o to czy przyjdzie na czas tylko chyba czy sie z nia rozwiedzie i czy cos sie dzieje w tym kierunku czy tylko o tym mówi. Bo jak nic sie nie dzieje to co Ci po tej jego prawdzie, moze i sam siebie oszukuje. Nici z tej twojej miłosci beda cos czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara czy ON bzyka zonke czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równiez zonaty
Więc Niagara nie daj sobie w głowie namieszać. Trzymaj się swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jakas ty autorko memła bez charakteru, nic dziwnego ze wszystko mu jedno czy bedziesz kochanka, sama siebie nie szanujesz to i on zbytnio nie musi, bo widzi ze pare milych slowek wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwisz się, że żona się jeszcze nie dowiedziała skoro tak się toba chwali a nie zastanowiłaś się, że może nie jesteś pierwszą i żona zna już te jego numery, rozważyłas wszystkie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,On nigdy nie rzuca słów na wiatr'' >>>>>>>>>>> Ciekawe jakie slowa mowi zonie podczas seksu?:D Ssij mocniej ....? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariamagdalenaa
Więc Niagara nie daj sobie w głowie namieszać vvv Na to już za późno :) Przeciez napisała naiwniaczka, ze da mu tyle czasu ile będzie potrzebował :D Czyli koles wie, że nie musi robić nic a ona i tak będzie na jego zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie racja niech walczy o to, jak kocha to przezyje jakaś bardzo mocna sytuację jak nie wyjdzie to bedzie musiała sama za to zapłacić, przynajmniej zdobedzie doswiadczenie. Ofiary tutaj będą nie bedzie lekko. Facet sie zastanawia, k****, ale ma dobrze skubany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Jak napiszę ze nie śpi z zoną powiecie ze każdy tak mówi,żeby udobr****ć kochankę.Wiec nie będę poruszać tego tematu.Oni naprawdę w domu się mijają nie rozmawiają.Sytuacja jest napięta i myślę ze w końcu nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes najłatwiejsza kochanka swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kochas rznie zonke :D .Zona musi byc zaspokojona,:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość521521
a właśnie! ciekawe jakie slodkie słówka szepcze żonie do ucha podczas seksu, podczas wspólnego przesiadywania na kanapie i świeta wkrótce! taka RODZINNA uroczystośc, ciepło i bliskość, gdzie będzie wtedy autorka?? bedzie płakać w poduszkę? nieeee, przeciez ona mówi, ze tez "związek" jest idelany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona tez seksu potrzebuje i jego k****a,co ty myslisz,tez ja swedzi cipulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równiez zonaty
Takie rady jakie jej dajecie nie są nic warte, bo wy z góry zakładacie ze on oszust, a ona głupia. Ale w życiu różne historie się zdarzają. Moja przyjaciółka była bardzo cierpliwa, choć starałem się jej nie czynic jej obietnic zawczasu.Dopiero jak podjąłem decyzję, to jej powiedziałem wprost, najpierw zonie oczywiście. I atutem mojej przyjaciółki było to, ze mi ufała i nie ponaglała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Święta spędza ze mną,sylwestra też więc płakać nie będę.Nigdy przez niego nie płakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość521521
no ok, dosyć :) :) :) autorko, twoj post z 22:46 pokazuje cala twoja glupote, gratuluje :) tak tak, na pewno tak jest, bo ON TAK MÓWI :) jak mozna twierdzic, że sytaucja jest taka a nie inna jak zna sie opowieśc tylko z jednej strony? :) no jak? nie jest mi ciebie szkoda, a facetowi gratuluje wyłowienia takiego glupiego pelikana, ktory luka wszystko co on jej powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego K-U-T-A-S jest teraz w c-i-p-c-e zonki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzyma duzo, jak jej nie powiedział, ze jej nie kocha i ze chce rozwodu, jednoczesnie laska na boku to pomysl, koleś jest zdolny do wszystkiego. Szkoda, ze dałas mu czas do namysłu, powinien sie jasno okreslić i jakis konkretny dowód na to. A nie gadki. To ze nie spią to nic takiego nawet jesli. to ze im ze sobą źle to też nic takiego. to ci nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Dziękuję panu Również żonaty.On nie jest oszustem a ja nie jestem głupia to jest dość delikatna sprawa.I nikt nic o tym nie wie jak tego nie przeżył.Nie jestem zła ani wyrafinowana,po prostu spadło to na mnie i na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej k***a doradzacie, zboki p********e...Zazdrościcie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do niego,a napewno nie odbierze,bo r-u-ch-a ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro z toba spedza swieta i sylwestra to po co wraca do zony. Cos krecisz dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do pana rowniez zonatego- po jakim czasie zdecydowales sie odejsc od zony? Ile trwala konspiracja ? Jest to bardzo wazne pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz jeśli możesz czy tylko od niego wiesz, że nie śpi z żoną, że między nimi jest tak źle, czy potwierdzają to jacyś znajomi, że tak rzeczywiście jest, jego brat czy siostra bo przecież ich poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego tu zazdroscic,powiedz?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówiez zonaty
Bardzo bliskie kontakty zaczęły się 4 lata temu, i już wtedy między mną z żoną było źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 4 lata r****les obie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Ludzie przestańcie to i tak nie ma sensu,jesteście ukierunkowani tylko w jedną stronę.Ja głupa a on zadowolony oszust,że robi mnie i żonę.Nie wierzę w to i tyle.On nie jest tego typem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×