Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
Przeczytałam i wniosek mam jeden: niestety strach przed samotnością i pęd do harlekinowskiej wielkiej miłości zabiera kobietom (na pozór rozsądnym) rozum. Żadna wielka miłość nie przegra z niekochaną (podobno żoną), dziećmi (każdy wie, że lepiej mieć szczęśliwych rodziców niż nieszczęśliwych), strachem przed nieprzyjemnościami związanymi z rozwodem czy układami finansowo - majątkowymi w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się ktoś podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ja tez miałem walke o majatek. Ale moja wiedziała od poczatku ze kogos mam i były problemy. Ale jestem teraz szczęsliwy. Jak czytam ten temat to,az się denerwuję. Głupie babsztyle soryyy wszystkich zonatych w jedną ramkę pakują i kochanki wszystkie beee. Co za brak wyobraźni ile ludzi tyle sytuacji i kazda jest inna. Życzę powodzenia i wytrwałosci. Czesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeśli rzeczywiście masz 39 lat i te wypowiedzi (niektóre) są Twoje to współczuję dziecku, że ma tak niedojrzałą matkę. Za dużo się romansów na oglądałaś, a życie to nie jest film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara, oni Ci zazdroszczą. Dzis miłośc to cos pięknego. A oni jej nie mają, siedzą pewnie teraz w rozciągniętych skarpetach z kuflem piwa i pieprza te swoje 3 po 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
I nadal Niagara, nic ci w mózgu nie drgnie? Jezeli jest tak cudownie i w ogóle, nie ukrywa cie, spedza duzo czasu to dlaczego jednoczesnie jestes dla niego tak malo wazne, ze sie nie roziwedzie i skazuje cie na role kochanki? No słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki sa od dawania p-i-z-d-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Jego brat i znajomi nie wiedza,ze jestem kochanka. On mnie chroni przed plotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zboki...k****. P***a, c**a...A ja Wam powiem - ja dzisiaj się tak pieprzyłam z takim jednym ze aż mnie cipcia bolała już w środku. I dodam że facet jest ŻONATY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
to Ty tez k***a jak i ja.Witaj.:) i napisz wiecej o sobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara, nie tłumacz się ćwokom. Przeciez oni nic nie kumają. Myślę, że to sfrustrowane żony, których mężowie już dawno odwrócili się od nich fiutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara, rejestruj nick, podszywają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Prędzej czy później i tak wszystko wyjdzie na jaw więc poczekamy zobaczymy.Kochamy się i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara 2000
Jak postawie ultimatum to moze strace ten boski seks😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co cieszysz się, ze na chwilę byłaś na miejscu zony, ze co udało ci sie zdobyć zonatego wow ale sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
Jego brat i znajomi nie wiedza,ze jestem kochanka. On mnie chroni przed plotkami. . Czyli juz jasne, On cie nie chroni przed plotkami :) On cie wlasnie tratuje jak typowa kochanke. Zycze powrotu rozumu. Nie odpowiedzialas na moje, nie dziwie sie :) Tez byloby mi glupio na twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, ze starcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara gdyby Cie kochal to by teraz nie zone a ciebie walił..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia30a
Niagara, powodzenia. Ja poczekam troche na to az moj rozpocznie z zona rozmowe na temat rozwodu. Ze mna jest dopiero dwa miesiace, z nia 25 lat wiec ja sie nie dziwie, ze chce poczekac. W koncu nie zawali wszystkiego ot tak dla mnie, ktora zna od kilku miesiecy, a zone od tylu lat, jestem od niego mlodsza o prawie 20 lat i bez problemu moge miec facetow na peczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autorki: w jakim celu założyłaś ten temat? Kochacie się i miłość jest najważniejsza - tak twierdzisz. Liczyłaś na to, że będziemy klaskać i podpowiemy sposób na bezbolesne (dla Ciebie, nie dla żony) poinformowanie małżonki Twojego kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki seks był dziś z tym żonatym, ja p******ę...Jaki wyposzczony był, mówie Wam. Miałam 3 orgazmy...Mmmm, rozkosz. A żona myślała ze on w pracy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara napisz mu sms i sprawdz czy mysli o tobie czy wali zonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, przeczytalem wszystko i dla mnie najmocniejszym dowodem, na to jak naiwnej autorce jest zle w tym ukladzie jest desperacja w probie udowodnienia wszystkim jaka to cudowna relacja jest a wiadomo ze jakby byla, to koles zrobilby wszystko zeby kobieta ktora kocha nie czula dyskomfortu i nie byla kochanica ;) nie wspominajac juz o tym, ze wtedy autorka w ogole tego tematu nie mialaby potrzeby zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccarrieeeee
do pomarańczki piszącej o wieku, ja się zgadzam z tym co ktoś na początku napisał, wiek nie świadczy o dojrzałości. dlatego to możliwe, że autorka ma prawie 40 lat a sposób rozumowania nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pisać do niego kiedy chce i o której chce.Mogę tak samo dzwonić jeszcze się nie zdążyło żeby nie odebrał ode mnie telefonu albo nie odpisał.Po co założyłam POST chciałam poznać waszą opinie nie każę wam klaskać tylko zrozumieć.Chciałabym abyście mnie troszkę zrozumieli.I coś mądrego doradzili.Ale wy tylko o sex,sex a to nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale stare sfrustrowane żonki nie dają im tej satysfakcji co młode namiętne kobiety! Zazdrościcie, bo wy się zapuściłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam tytul tematu mowi wszystko jak ona sie czuje.................to on jest wygodny i trzyma dwie sroki za ogon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zboki, niagara. Oni tylko sex, sex, sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×