Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Tak naprawdę zdrada to delikatny temat:) ten kto zdradza to tez człowiek któremu cos brakuje w domu, uczuć, emocji, zrozumienia. Ja osobiście uważam że najprostszym i często najlepszym wyjściem jest rozwód...Ale różnie bywa. Jak to się mówi każdą sytuację powinno się rozpatrywać indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
rozwód ? ale po co ? dlaczego ? bo np. podkreslam np. ja mam wiekszy temperament i potrzeby niz moja żona ? . ktora po np. porodzie sie zmieniła w tej kwestii ? napisze tak fajnie sie sra jak pełna zyć gówien i syty nigdy nie zrozumie głodnego . wiec jezeli wszystko inne w zwiazku gra to nalezy sie rozwieść ? \ Zaraz napisza inni , ze masz sobie zrobic dobrze reką jak ci mało :) tyle , ze czytaj wyzej - napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
ja np nie skazał bym swej ukochanej czy tez partnerki na brak sexu kiedy by np mnie fiuta urwało :) a ona była by demonem sexu z potrzebami w tej kwesti ale wielu by chciało .... by ta pozostała wierna zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jeśli wszystko inne gra, to nie ma tragedii:) Ale często nie gra, prawda? Na innych płaszczyznach często tez bywa beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
no własnie ! wiec dlaczego wtedy dziwi zdrada ? i daleczego powiedzmy szczerze kobieta w takim związku trwa nadal i trwała by do smierci , ale ze smiał sobie wsadzic w inną dziurkę na dodatek był tak głupi by sie zona dowiedziała to nie ma takiej opcji - rozwód !!! i wszystkie te ublizgi i wyzwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
kobiety i panowie - jezeli wasz partner lubi sex, a w domu cos nie gra , to nie ma opcji by taki ktoś był wierny ! jak tak myslisz tos naiwniak /czka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację matacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście kobieta oziębła a tak jako żona w innych dziedzinach się sprawdza, bo sprząta, gotuje, pierze, prasuje tylko słabo daje więc co ja mam być poszkodowany jaki problem wsadzę sobie w inną dziurę ważne żeby żona się o tym nie dowiedziała, oj niezłe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
a jakie mam byc , wstaw sie w role kobiety lubiacej sex ktora od meza go niedostaje , wtedy pomądruj sobie , albo odwiedź temat kto z was zyje bez sexu i dlaczego - i poczytaj jak trudno kobiecie zniesć to ze wlasny facet ja nie tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
wiec podejscie jak najbardziej zdrowe , tak samo jak brak sexu jest niezdrowy ! co jest naukowo mudowodnione badaniami nawet w Bibli napisane jest , ze zona ma dawać . a skonstruowana jest tak , ze zawsze moze :) mimo , ze nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
oczywscie ma chciec , bo sex z kobieta ktora daje bo daje dla swietego spokoju to ja dziekuje .... a facet ma sprawiac by sie jej chciało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matacz ale z Ciebie PROSTAK! Nic dziwnego, że żonie "pozmieniało się" po porodzie, przy takim mężu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje podejście jest takie moje inne i kazdy ma z nas ma swoje racje. Seks jest bardzo ważny w związku, ale czasami zdarzają się sytuacje losowe, czasami seks odchodzi na plan dalszy, czasami przychodzi starość i też jeden z partnerów może oklapnąć, czasami są trudne sprawy związne z ciążą, czasami jest nowotwór i seks odchodzi dalej. Może ja mam inne wyobrażenie niż Ty i uważam, że jeśli daje czy nie daje to nie jest powód do szukania od razu kogoś na boku. Może trzeba znaleźć przyczynę dlaczego tak się dzieje a nie od razu wkłądac w inną dziurę, Pewnie się nie dogadamy w tym temacie, ale każdy ma prawo do swojej racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
matacz zawsze musi wyjasniac jak dzieciom w przedszkolu , bo zawsze jakis user odbierze to co napisane tak jak mu pasuje . oczywiscie , ze nie od razu ! nie ma opcji , ze mnie sie chce cona nie daje (powód nie istotny nawet ) a ja lece po sex do innej ! to oczywiste , ze tak to nie moze działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gość matacz ale z Ciebie PROSTAK! Nic dziwnego, że żonie "pozmieniało się" po porodzie, przy takim mężu /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// dlaczego zakładasz , ze moja zona mi nie daje ? nie dawała , albo dawac nie bedzie ? nie czyn załozen gnomie bo nie znasz ani mnie , ani mojej zony ni kochanki - wiec bazujesz tylko na tym co twój głupi łeb sobie uzurpuje .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy długotrwałym braku seksu tłumaczonym np. bólem głowy tak może się stać, że jednak popęd wygra...!To normalne. Jeśli jeszcze nie ma dialogu w związku, to nieuniknione, że się zaczyna szukać na boku po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
ja na brak sexu nigdy nie narzekałem i nie narzekam . ale inni tego napisac nie moga , stad to podjołem , bo to najczestszy powód zdrad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
albo przy bylejakosci sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
to juz nie tyle chodzi o wygraną popedu nad wstrzemiezliwoscia , ale o to ze ktoś nas nie pragnie , a kazdy chce byc pragnionym , porządanym . kazda kobieta ktora nie jest wielbiona , ktora nie czuje sie pozadana przez faceta jest niedowartosciowana mniej lub wiecej , stad stroje kobiet i odsłanianie swych atutów kobiecosci , gdyby było inaczej kobiety chodziły by zakryte . Kobiety lubią uwodzić i kusić ,a my faceci lubimy jak to robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
kobieta musi wiedzieć , ze nagosć jej nie jest niczym fajnym , za to sprytnie zakryta , albo podkreslona czyni z niej nie lada obiekt pożądania . tak to juz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak matacz, masz rację. A my żyjemy w kraju gdzie zwykłych ludzkich reakcji na pewne rzeczy się nie rozumie. I wszystko interpretuje się na modłę katolicką...że grzech, że to, że tamto...Ja mówię zawsze, że życie ma się tylko jedną, młodość jest tylko jedna, i jeszcze potem jak się jest dojrzałym - chce się m. in. dobrego seksu wtedy, co jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
najbardziej rozbawia mnie :miłość : kazda , kazdy mówi pisze jak to kocha swoją kobieta , mezczyznę :) ale niech no jedno dowie sie o zdradzie drugiego i jest to pieknie weryfikowane :) nagle z ukochanego staje sie gnojkiem , k***ą , gadem , scierwem , szmatą itd. a taka wielka to miłosc była ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
nie ma takiej opcji - sam zrób jak napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, często życie weryfikuje, czy to miłość czy nie...:) Albo jak kasy zaczyna brakować albo poziom zycia ulega obniżeniu...Facet ma przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
raczej jednak kobieta , facet jak zaradny zawsze sie od kobiet odganiac musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z waszym podejściem to rzeczywiście świat zejdzie na psy, słabe wasze wartości moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich jak te dwa wypowiadajace sie kretynki jest naprawde niewielu, takze moga sami ze soba powymieniac ta jakze ponizajaca plec meska korespondencje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×