Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość gośćtola87123
No popieram Sabaw Jakta to tu cenne źródlo informacji, gdyby nie ona nie wiedzialabym wieluuuu rzeczy chociażby o oleju lnianym i ananasie. Hehe tez sie usmialam z "laski", spoko kultura jak nic hahaha. A ja myslalam ze na 1 wizycie zaklada karte mmm szkoda, no ale nie wazne, najwazniejsze jest dla mnie by ujrzec moją kropeczkę. Cos tam pamiętam że Rybka faktycznie nie byla za bardzo zadowolona z wizyty serduszkowej u dr T. No zobaczymy jak to bedzie ;). Ja dzis zasypialam caly dzien, normalnie taka śpiączka mnie owładnęla ze zero checi na wszystko. Nawet mi sie usnelo przed TV gdzie mi sie to nigdy nie zdarza. Dobranoc dziewczynki do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Krysu to milego urlopu, a dietką sie nie przejmuj i tak pięknie ci idzie. Rybko a czemu tak pozno karte ciazy ci dr zalozyl? A ty jestes na L4? Jak sie czujesz? Pozdrawiam Was. Noooo i kciuki za jutrzejsze bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wyborcza.pl/1,76842,16233306,In_vitro_prawie_za_darmo__Teraz_refundacja_lekow.html może ten link będzie działał :-) Mi dr T zlecił badania i powiedział, że będą do karty ciąży ale już do niego nie pojechałam bo mnie wkurzył i mam daleko (200 km), następny lekarz powiedział że do 12 tyg może się wszystko stać i o karcie nie wspomniał ( może przez to że miała torbiel?) i dopiero jak poszłam na genetyczne to od razu mi wypisał. Na L4 jestem do jutra, we wtorek idę do pracy, no chyba że mi jeszcze lekarz rodzinny wypiszę zwolnienie do końca tygodnia. Czuję się już dużo lepiej, ale jestem tak strasznie zmęczona po całym dniu że padam :-) Fajnie by już było posiedzieć w domu i nie chodzić do pracy ale nie wiem czy mi lekarz wypiszę L4, bo nie był ostatnio zbyt chętny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Post wyżej to ja :-) Ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
No właśnie nie są chętni żeby wypisać L4, co chyba w naszej sytuacji jest raczej dziwne...TY RYBKO MAJĄC torbiel, w ogóle powinnaś w domu siedzieć...Nie rozumiem tego. Dlatego nastawiam się na lipieci sierpień w pracy. Cóż. Mam nadzieję, że z Leonkiem to zniesimy. Ja po prostu dużo czytam, mimo dysleksji i dysortorafi mam dosyć dobrą pamięć. Informacja dla Oli z Opola Wyczytałam w tej książce o zdrowym żywieniu, że tran jest bardzo dobry, ale nie w przypadku kobiet w ciąży, bo po pierwsze etale ciężkie, śladowe ilości ale posiada, po drugie, podczas obróbki giną witaminki i producenci dodają je sztucznie, min. wit. D, E i jakieś tam, które łatwo przedawkować...Kobiety w ciąży biorą suplementy i niestety nie są w wstanie wyliczyć, ile zjeść tranu żeby tych witamin nie przedawkowac, najbardziej niebezpieczna dla zdrowia jest witamina D. W leju lnianym są tylko witaminki naturalne najlepiej przyswajalne Tyle wyczytałam i piszę dla przestrogi. Nie wiedziałam o witaminie C i rutinacea żarłam i chyba przez to mój pierwszy transfer się nie powiódł. Maleństwo nawet się nie próbowało zgnieździć, nie mialo szans. Mam nadzieję, żenikt tu się na mnie nie wkurzy, że się wymądrzam lub coś. POZDRAWIAM I DOBRANOC.... Tolcia ja mam na odwrót, nie mogę spać - normalna bezsenność. W nocy lipka w dzień też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Aha Rybka mocne pozdrowienia Krysiu kciukam za dietę, będzie dobrze Olu z Opola jestem z Tobą Tolcia nie martw się będzie Ok. Moje siostry dostawały kartę ciązy około 9 tyg więc nie wiem czemu Rybka tak późno. Ale ten lekarz w ogóle jest przemiły i daje L4 od razu, moja siostra dostała już od 10 tyg, albo wczesniej, najpierw ją do szpitala połozył na 3 dni. Przyczyna mdłości i zasłabnięcia.... Przedłużał już do porodu. Cieszę się, że was mam Hehehe Trzymacie mnie przy normalności - zwariowała bym inaczej. Non stop patrzę na test ciążowy - zaraz sobie wisiorek zrobię chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dziewczyny kciuki za bety ;), napewno beda piękne. Ja sie zbieram powoli do pracy, a lenia mam ze szok. Jakta ty nasza skarbnico wiedzy, zadziwiasz mnie nie kiedy ile ty wiesz ;P, o tranie w zyciu bym nie pomyslala ze w ciazy sie nie powinno. Dla mnie najwazniejsze to zeby zobaczyc czy z fasolką jest wszystko dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Tola dzięki, za kciuki.... ja już w pracy, źle mi dokumenty smierdzą wymiocinami, masakra jakaś.... Brudne toto.... Duszno.... O 15 wynik, boję się ale cóż, musimy to zniesc Olu niecierpliwie czekam na Twój wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Skąd te wymiociny, kto mi na dokumenty się....Ble ble.... Panie w raboratorium już mnie pamiętaja i miła Pani zapytała jak wynik, jak się czuję, poklepała po ręce i pożyczyła powodzenia.... Miło :) Aż się człowiekowi cieplej na duszy robi, jak na takiego człowieka trafi. W pracy jedna koleżanka na mój widok się szczerzy na całą buzię, ona wie o mojej 3 letniej walce....Pepla wszystkim gada, że jestem w ciąży... Mam nadzieję, że nie ściągnę jakiś złych fluidów tym, że tak szybko wq pracy się dowiedzieli. Cały czas mówię, że jeszcze za wcześnie na radość i podniętę, uny tego nie rozumieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakta Ola
Oczywiście rano znowu biegunka, dzień w dzień.... Nie wiem, skąd to? Słyszałyście o biegunkach na początku ciąży? Jak tak proszę o informację na ten temat. Olu kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 2683
Witam wszystkich! Młode mamusie i te oczekujące na cud, działające i czekające. Ale się rozpisałyście, nie umiem za wami nadążyć. Jakta ja piłam tran i jem witaminki dla kobiet w ciąży. rzeczywiście się okazało, że w tym oleju są dodane witaminy, D3, A, E, B itp. Zapytałam się o to lekarza, mam w rodzinie i rzeczywiście szkodliwe jest przedawkowanie wit D, więc albo tran z witaminką albo witaminki. uspokoił mnie, że brałam mało tranu i w tych witaminach, też nie ma dużej dawki, ale trzeba uważać, bo ziarnko do ziarnka i może być przeciążenie. :) Nie pomyslałabym o tym. Ja nie miałam rozwolnienia ale wiem, że często się to zdarza.... Normalne jak zaparcia i inne sensacje.... Trzymajcie się mocno. Aha, mnie ginekolog prze[isał magnez dodatkowo, specjalny dla kobiet w ciązy. Powedział, że w zestawie witaminek jest go za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkazopola
Dziękuję dziewczyny za informacje o tranie i innych witaminach. Ja czekam na wynik bety. Mam stresa na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAoLA
Olu ja też mam stersa, o której Ty masz wyniki miec, ja o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Witam dziewczyny mam wynik bety, od razu piszę, że nie jestem zadowolona z przyrostu 12dpt beta hcg 578,30 w ciągu 3 dni wzrost tylko o 189% Wiem, że mieści się w normie ale i tak martwi mnie tem przyrost. dziewczyny mają zazwyczaj wyższy. 7dpt beta 75,6 9dpt 200 12dpt 578,30 Gdyby było ponad 600 bym się nie martwiła. Mam nadzieję, że nie dzieje się nic złego. Nie wiem czy ten przyrost nie za mały Najmniejszy dobrze rokujący był 190% Martiwię sie teraz strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Rybka miała przyrost o 205% z tego co pamietam. No nie panikuję jeszcze, ale wolałabym żeby był wysoki jak u Toli. TOla nie musi się zamatwiać, a ja oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Jakta nie stresuj się bo Leonek też będzie się stresował. Przyrost masz ładny ten 1 % nie robi różnicy, ważne że w normie, Tola miała taki wysoki bo będą Bliźniaki (hihi) a u ciebie tylko Leonek będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annas111
JaktaOla kazda kobieta reauguje inaczej, jedna ma zagniezdzenie w 3 inna w piatym dniu po transferze, jednej beta roznsnie bardzo szybko innej wolniej - wazne ze rosnie i to ladnie... zacznij sie dziewczyno cieszyc ;) faktycznie tak jak pisalas wczesniej - jestes pesymistka ;) usmiechnij sie, jestes w ciazy, beta rosnie - dzidzius rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Dzięki Rybka za odpowiedź. Ja wiem, że mam się nie stresować, wolałabym za dużą niż za małą. Ale prawda babom nigdy nie dogodzisz.... Najgorsze, że ten dr taki zakręcony...Dzwonię, żeby mu powiedzieć o becie a on, że piękna, że jak na bliźniaki. Ja nie wiem nie dosłyszał czy co? Pytam nie za mała, nie wzrosła nawet 3 razy, a on bardzo ładna, nie tak się liczy i do wiedzenia..... A kiedys jak pytałam dr N. to mówił, że najlepiej w 3 dni 3 razy. Dopytałam go wtedy bo miałam robić w pt a potem w poniedziałek i chciałam wiedzieć. U mnie nie ma w razy wzrostu, choć nie dużo brakuje. Myslę, że dr T. mnie xle zrozumiał, cholera wie co on usłyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Annas jestem pesymistka to fakt, depresja robi swoje.... Poza tym za duzo się statystyk naczytałam, po co taka dobra pamięć... Czytam liczę te liczby i mam w pamięci, potem wyciągam srednią, nawet nie wiem kiedy to robię, podświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Ja to wszystko wiem! To samo bym napisała do każdej z was. Ale po cichu bym sobie pomyslała, oj mogłaby mieć jednak wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Ja już sie uspokoiłam :) Ah te plany plany - żem se umyśliła, że ma być ponad 600 i już. Nie da się tak.... No cóż musiałam przegryźć to wszystko, będzie co ma być, nie jest żle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annas111
JAKTAOLA JEST DOBRZE !!! nie zadreczaj sie, ciasz sie dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkazopola
U mnie porażka. Nie wiem na co liczyłam. Widocznie nie jest mi dane być mamą. Odpuszczam starania. Nie mam juz siły. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jaktaa jest dobrze, nie zamartwiaj sie nooo. A powiedz mi jak sie liczy przyrost? Bo ja nie wiem, a chcialabym wiedziec procentowo ile mi wyszlo, chyba ze mi podliczysz, napisalam Ci w smsie moje bety. Kompletnie sie na tym nie znam. Nie zamartwiaj sie, choc wiem ze latwo to mowic, a sama malo nie osiwieje do piątkowej wizyty. Rybko nonono nie bedzie blizniaków ;P, bedzie 1 zdrowa dziewczynka, duze wartosci czytalam ze sa przy dziewczynkach ;P. OlazOpola a jak u Ciebie pisz nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annas11
Olkazopola nie poddawaj sie, czasami musimy powalczyc dluzej.. jaka milas bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
OlazOpola cholera, jak to, przeciez test pokazal ci 2 kreskę. Nie żaruj, bylam pewna ze beta bedzie, tylko czekalam na jej wartosc :(. Ile Ci wyszło? Tak strasznie mi przykro. Ale moze to przez to ze bylas przeziebiona i organizm byl za slaby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Nie wierzę! Olu bardzo mi przykro - ja tu głupotami zawracam głowę a Ty taka tragedia. Nie da się Ciebie pocieszyć, bo nie ma takich słów.... Mogę Cie tylko wirtualnie przytulić, mocno pościskać, życzyć siły.... Nie wiem jak to możliwe, skoro test dał plus.... Olu bądź silna....A tak się modliłam za Ciebie....:) bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Tola tak jak pisałam pierwszy o 216,5% drugi o 151,6 % oba w normie U mnie pierwszy o 164% po 48 drugi o 185,8 % wczesniej źle podałam po 72 Też się mieszczą w normie. Normy są tylko do minimum nie ma ile max powinno urosnąć, to się spr już w normach na tyg ciąży. Obie się miescimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
za ten uśmiech przepraszam, brzydko to wygląda miało byc :( Przepraszam Cie Olu i nadal za Ciebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
za ten uśmiech przepraszam. Pisze posty i ich nie ma znowu się zacięło... Kuwa zła jestem, byłam pewna, że ok będzie, masakra Olu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×