Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość ANIA 2683
Witam dziewczynki po długiej nieobecności. Jestem teraz u mamy, mam utrudniony dostep do neta. Przede wszystkich kochana Jakto gratuluję Ci. Mam ogromną nadzieję, że dobry Bóg wynagrodził Ci cierpienie, które Cie tak długo spotykało i teraz będzie już dobrze. Jesteś super osobą, tak myślę.... Uważam, że zasłużyłaś na szczęście. Zresztą nie myślę, że inne dziewczyny nie zasługują, tylko Ciebie tak bardzo polubiałam i żałuję, że się nie znamy. Gość Ryba ja też swoje odchorowałam, dlatego teraz jestem u mamy, we wszystkim mnie wyręcza. Brałam antybiotyk i to mocny... U mnie angina, zapalenie krtani, początki zapalenia oskrzeli. Zrobiłam wymaz z gardła, znaleźli na nim jakąś bakterię i pod nią dostałam lek bez względu na ciążę... Dopiero po tym wyzdrowiałam. Moja dzidzia jest zdrowa jak narazie więc nie zaszkodziło jej. Mam nadzieję, że pomogłam. Mamusia robiła mi soki z buraka, wyciągi z czosnku, wszystkie ludowe sposoby i może to pomogło też. Pozdrawiam was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Aniu dziękuje ci za słowa otuchy. Niestety na pewne sprawy nie mamy wpływu, w tym na te durne choróbska, które latają w powietrzu. Cieszę się, że ci lepiej. Mam nadzieję że ja też niedługo dojdę do siebie. U mnie mama wczoraj była z młodszą siostrą mnie odwiedzić bo od poniedziałku nie wychodzę z domu. Przywiozła mi wątróbkę... Mniam, ja nie umiem robić a ma dużo żelaza. Pozdrawiam was gorąco, dobrze Ananas napisał, że to szczęśliwe forum i w końcu wszystkim się uda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, błędy się zdarzają – dużo nas tu i bardzo dobrze! Temat zyje :) Ja tam się nie gniewam i faktycznie nie ma za co przepraszać. Olcia dziękuję Ci, że się wypowiedziałaś w moim imieniu ale po przejściach jakie Ty miałaś to mnie aż wstyd się użalać ;) Może się nie napalaj faktycznie, ale myślenie pozytywne to podstawa! No i chuchaj, dmuchaj na Leonka – olej robotę :P Mam nadzieję, że moje samopoczucie faktycznie ma związek z uruchamianiem się, w prawdzie wywołałam @ ale może jednak :) Zastanawiam się nad wizytą u psychiatry, jestem nerwowa jak jasna cholera… No i nad seksuologiem się zastanawiam bo mam jakieś psychiczne blokady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Krysiu świetnie Cię rozumiem, ja też się zablokowałam. Obawiam się, że może depresja próbuje zapukać do drzwi. Trzeba szybko reagować. Takiego nerwusa jak ja to chyba drugiego nie znam, więc dobrze wiem co czujesz.... Ja też mam seksualną blokadę, jedyna przyjemność od 2 lat spotkala mnie ostatnio i to przez sen... :) Gdybym znała dobrego specjalistę doradziłabym Ci. Niestety lipka z tym u mnie. Trzymaj się mocno Krysiu nie dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkazopola
Jaktaola przepiękna wiadomość!!! Ale sie cieszę za Ciebie! Chce byc następna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaw
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo bo u mnie nic sie nie dzieje, czekam cierpliwie na transfer mrozaczkow. Czytam was codziennie i za wszystkie trzymam kciuki :)) Jachta, Tola ciesze sie ze doczekaliscie sie upragnionej ciazy. Dzisiaj nie moglam doczekac sie wiesci o becie Jachty :))Jestes przykladem ze z mrozakow tez sa ciaze. Ja za miesiac bede miec transfer. Narazie biore suplementy diety dla kobiet starajacych sie o ciaze. Szukalam olej lniany w uk, ale nie moge znalezc takze orzechow bazylijskich :((. Codziennie jem pare ziarenek dyni. A dlaczego bierze sie omege 3? Czy cos jeszczemoglabym brac. Bardzo chcialabym aby tym razem sie udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Cześć Sabaw, jeśli nie możesz kupić oleju lnianego kup kapsułki z wyciągu z kryla - ma najleoiej przyswajalne omega 3. Sa one niezbędnie do działania naszego organizmu a sami kawsow omega 3 nie produkujemy, tym bardziej, ze za duzo jemy omega 6. Omega 3 reguluje cholesterol, dziala na enometrium, wzmacnia organizm, normuje rownowage hormonalną organizmu, pomaga sie zagniezdzic dzidzi, a potem utrzymac ciaze. Olej lnainy jest nalepszy poniewaz on nie daje nam gotowych kwasow lecz ur******* jakies skomplikowane procesy w organizmie, ktore pozwalaja te kwasy uzykac z pozywienia, dzieki temu podwojnie wzmacnia rganizm, zabija grzyby i male wirusy, oczyszcza i wzmacnia organizm. Malo jest artykulow na ten temat, zazwyczaj pisza o sercu itp. ale na plodnosc olej lniany...Wyczytalam w ksiazce o oczyszczaniu organizmu zabijaniu pasozytow . Sabaw maly sie wgryzl ale jeszcze 2 weryfikacje przede mna dlatego nie ciesze sie na zapas. Pamietaj o anansie, pij 2 dni przed transferem i 2 dni po. Ja robilamkoktajl pisalam wczesniej o tym. jesli chcesz wzmocnic orgnizm nie faszeruj sie chemią, kwas foliowy koniecznie, poza tym już teraz pij spiruline, algi morskie - maja specjalne białka ktore wzmacniają organizm i przygotowują. Jedz ryby, warzywa, kasze w ogromnych ilosciach i zrezygnuj z uzywek...To powinno pomóc.....czytalam bardzo duzo na temat wspomagania sie przy in vitro i dieta dieta dieta....Ale witaminy najlepsze są jednak z natury, nie z tabletki. :) trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Sabaw olej z pestek dyni spróbuj kupic - nie dosc, że pyszny to łatwiej go dostać, mnie odstrasza cena 70 zł mała buteleczka....Ale działanie podobne do oleju lnianego z tym, że smak o niebo lepszy, oczywiście tłoczony na zimno, przechowywany w odpowiednich warunkach, najlepiej w dobrym sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Ola z Opola będzie dobrze! :) Wierzę, że się udało. Jadłas ananasy tak jak ja i Tola? Wierzę, że to miało duży wpływ i olej lniany.... .... Ja myślę, że ostatnio mój piekny zarodeczek nie miał szans się wgryźć przez zbyt duże ilości rutinacea i wit C. Pamietajecie po transferze odstawic na 2 tygodnie conajmniej....Poza tym choroba, kaszel, gorączka....Cóż oby ten maluszek był tym wybranym - bardzo się boję jutrzejszej bety....Ale jakoś wytrzymam... Aha Sabaw Ola też pijcie bardzo dużo, nie tylko w trakcie stymulacji ale cały czas,dzidz potrzebuje wodę, krew musi być odpowiednio rzadka żeby macice odżywić, jak ktoś mało pije to lipa. Ja zawsze malutko piłam, teraz od 3 m chlam ile wlezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, bo się stresuję strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaw
Dzieki za info. A czy suszone morele tez warto jesc? Nie martw sie , napewno zostanie z Toba na 9 miesiecy :)). Tylko dbaj o siebie i staraj sie nie dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
wszystkie suszone owoce, tylko czytaj na opakowaniu czy nie susza chemicznie, zdrowe suszone morele nie powinny byc pomaranczowe lecz brązowe....Tychpomarańczowych nie jedz, bo są sztucznie utrzymywane jakas chemia. Ble. Tak samo sliwki, powinny byc bardzo pomarszczone i ciemne skurczone nie jędrne i duże.....na opakowaniu z tyłu napisane co dodają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Ufff ja dopiero z pracy wróciłam, stęskniłam się już za Wami ;). Sabaw fajnie że napisalas. Mnie to sie wydaje ze olej lniany, ananas i te raelanium dzialaja cuda. Dzis lekko mi sie w glowie kreci momentami hihi, w pracy mialam szal pal, a teraz usiadlam i czuje moją kropeczkę. Jakta beta na pewno bedzie ładniuta, w 7 dpt jest śliczna wiec nie masz co sie zamartwiac. Hhih bedziemy miec dzieciaczki w tym samym wieku, roznica 2 tyg hihi. Nie no teraz to naprawde musimy sie umowic na soczek. Ja jak dostane L4 od lekarza to chyba tez skorzystam. Bo jednak teraz mamy sezon w pracy, roboty full, i tak juz odpadlam z pedicurow i pradow. Po za tym za bardzo pragnelam dziecka by teraz poswiecac sie pracy a nie mojej niuni ;). Sabaw ja jadlam w czasie stymulki tez morele suszone, po kilka 2-3 dziennie. Rybko zdrowiej. Przechodzi Ci juz te choróbsko wstrętne? Ja az do wizyty bede brala tak jak do tej pory 3x1 duphaston, i 3x1 luteina 100. Boję sie ze jak nagle odloze to moje dzieciatko mogę stracic. Zobaczymy co dr T powie. A nasze forum naprawdę jest szcześliwe ;), OlazOpola teraz Twoja kolej na mamusiowanie ;D hihi. A jak sie czujesz? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
JaktaOla dzwonilas juz do dr T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Tola super, że jesteś....jak fajnie, że czujesz fasoleczke.... :) Nie dzwoniłam do dr czekam na weryfikację, potem drugą. Muszę być pewna, żę ok jest zanim zadzwonie,ty pisałam smsa czy dzwoniłaś????Może jutro napiszę smsa a w pon zadzwonie....Byle była wysokasna. Takmyslałam, że pójdziesz na L4, wielu abiegów nie zrobisz.... Ciekawa jestem jak załatwić, czy dr Tomala da? czy szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
zrobić oczywiście. Musimy się na stówkęspotkać.... Tola a Ty masz już jakieś zapachowe sensacje, czujesz mocniej? Jakies mdłości? Zachcianki. Ja chyba nie, choć dziś i wczoraj smierdziały mi perfumy mojej niekoleżanki, ale zawsze na zapachy byłam wyczulona raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegów nie zrobisz to miałam na myśli.... Mąż mnie zagaduje... ,,,, :) Jak szefowa wie? jak zareagowała rodzinka? U mnie tylko mąż wie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Idę się wykąpać w letniej wodzie.....' hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
U mnie wszyscy szczesliwi, teściowa tak sie martwi o mnie że codziennie do mnie dzwoni hihi. Ja do T zadzwonilam. Do do wyczulenia na zapachy, czy smaki to narazie nic nie mam takiego, czuje sie naprawde dobrze, sa dni że zasypiam na stojąco. Ile bierzesz lutki i duphastonu? Tez jestem ciekawa czy dr T da L4 bez problemu. Mam nadzieje ;). A ty zdąrzysz sie do niego na 1 wizyte wybrac skoro pisalas ze 10 lipca idzie na urlop? A do kiedy go nie bedzie? Jak bede juz na L4 to nie ma bata biore auto i jade do Opola na spotkanko z Tobą, może Krysia sie do nas dołączy i reszta dziewczynek z opola i okolic ;). Bylo by suuuuuuper hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tydzien idzie narazie nie pamietam dokladnie emek mowi ze ze od 13 do 19 a potem 2 tyg we wrzesniu. To podpytaz go o l4 jak bedziesz 4 lipca, przetszesz szlaki. na spotkanie chętna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Dobranoc dziewczyny! Jutro sądny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia kciukam, daj znac jak tam dzis betka!! Olka z Opola a Ty kiedy testujesz? Jestes nastepna w kolejce ;) Ja mam dzis ostatni dzien w pracy, zaraz sie zbieram. Dalej kiepsko sie czuje choc chyba ciut lepiej jak wczoraj... Wieczorem mialam temp. ponizej 36 wiec bylam niezle oslabiona a teraz mam podobnie cale 35.87 hehe pod pacha oczywiscie narazie mierze. Podstawowa mam 36,6 ksiazkowo ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Krysiu tempke masz przedowulacyjną, mierz mierz, czegoś się zawsze dowiesz.... Ja z rana krew oddałam, już nic Pani nie gadała, że cieplutka, ale była inna i nie miła. Trzymajcie kciuki, dziś rano zwymiotowałam w samochodzie.... Emkowi się ropa wylała i niestety smierdziało...Była niezła akcja, on uważa, że leonek dał mi w ten sposób znać, że jest silny i mocny i mam się nie martwić :) Ale ja zawsze byłam wyczulona na punkcie zapachów...Ale przyznam się, że teraz bardziej, nawet jak się nad zlewem pochyle, żeby zęby umyć to mi ze zlewu smierdzi.... Leonku musisz dac radę, tak ładnie się wgryzłeś, to teraz głębiej głebiej się zakop....i rośnij Beta będzie dziś szybko bo o 16...Wywożą dziś próbki. Czyli w Lomie najlepiej robic w Sr i pt rano, wtedy jest w ten sam dzień. jak się zrobi później to lipa. Aha jak się chce pobrać krew po 10 trzeba poprosić Panie, bo normalnie pobieraja od 7.15 do 10...Czy jakos tak, ja wśrodę byłam o 11, wcześniej nie dałam rady, d;latego w czwartek dopiero odebrałam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakta Ola
Krysiu trzymam za Ciebie kciuki, obyś się lepiej poczuła. Moja podstawowa pod pachą to 35,4....W pochwie 35.9. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 2683
JaktaOla, weszłam specjalnie sprawdzić czy już drugą betę a dopiero dzisiaj...Coś mi się pomięszało... Myślę, że już możemy Ci gratulować, skoro masz takie objawy to Leonek wgryzł się na dobre - chociaż zapach ropy ble, dla nikogo nie miły, nawet bez dwupaku....hihi. Ja już od mniej więcej 7 tydzień miałam mdłości wymioty cały pakiet, myślałam, że umrę....Ale cieszyłam się i tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jakta trzymam kciuki za bete ;). Napewno bedzie ładna. Czytalam ze czesto nudnosci i wymioty wystepuja dopiero kolo 6-8 tyg. Ciekawe czy ja tez bede wymiotowac hihi ;). może obejdzie sie bez tego. Dzis mam 2 zmiane i mam takiego lenia ze Wam mowie ;). Krysiu może w tym cyklu naturalsik sie uda :), kciukam tez za Ciebie. OlaZOpola a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Tak w 6, 8 tygodniu, ale moja siostra starsza ta, która urodziłam bliźniaczki miała już 3 dni przed terminem @ wymioty, wiadomo, ciąża była inna. Z Szymonkiem rok starszym miała mdłości już w terminie @, więc nie ma regułay. Ona tak jak ja jest na zapachy wyczulona maksymalnie, mamy np. perfumy czy kwiatki, których zapach powoduje u nas wymioty, bez dwupaku- fajne- dwupak....Jesteśmy delikutaśne- jak mówi siorka. Poza tym obie mamy choroby lokomocyjne i wymiotujemy od zapachu ropy, dlatego te wymioty to od tej ropy, nie przez Leonka. :) Wyczulona na zapachy jestem troszki bardziej, ekspres do kawy musiałam umyć bo wyczułam plesń w jego okolicy, tak my z kierownikem szukali, że my znaleźli i musiałam zdemontować ekspres i umyć. To se jeszcze roboty dodałam. Hehe. Kawy na razie nie pije, żeby nie zaszkodzić. Stres jest - musi byc Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Ola z Opola w poniedziałek idzie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ciezarowko kochana Leonek dal ci sygnal abys sie nie martwila ;) u mnie do potencjalnej owulki jeszcze daaaleko bo na @ dopiero czekam... Dziewczynki bardzo wam dziekuje za wsparcie, jestescie nie zastapione! Ja sie na spotkanie bardzo chetnie z wami wybiore tylko jak z urlopu wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakta Ola
Ola z Opola testuje w poniedziałek. dobrze pamietam? :) Olu będzie dobrze. Trzymaj się mocno i nie załamuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×