Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
właśnie mnie zjadają! nawet pod wrocławiem wychodzi ponad 200zł/os i to bez wielu rzeczy bez tortu, ciast, owoców, alkoholu. Jeszcze noclegi...Nawet jak piszą ze wesele za 170zł to okazuje się że korkowe od butelki wynosi 15 zł i to nie tylko na alkohol ale na wszelkie napoje...czyli gdzie bym nie robiła wyjdzie mi z 300zł na gościa ( z noclegiem) albo i więcej nawet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaaa
My płacimy 280 zł za osobę, ale tak jak pisałam ze wszystkim, alkohol jest nieograniczony (tyle ile wypiją tyle będzie) ;) Myślę, że gdybym do niższej ceny dodała ciasta, tort i alkohole to wyszło by mi na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abb
Cześć Dziewczyny. Ja dopiero zaczynam przygotowania do wesela w czerwcu 2014 a już widzę , że mogę mieć problem z salą. Czy któraś z Was orientuje się ile wcześniej przed ślubem można zrobić nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
Mnie ze wszystkim czyli alkoholem, ciastem itp, wyjdzie pewnie ze 200zł za osobę. Nocleg w fajnych pokojach (nie wszyscy na szczęście będą z noclegiem) z łazienką płacę 45 zł od osoby - pokoje są nad salą weselną, czyli jak by ktoś się bardzo zmeczył, to daleko do spania miał nie będzie :D Od właściciela mamy gratis apartament dla nowożeńców, powitanie gości winem musującym i powitanie nas chlebem i solą. Myślę więc, że to w miarę przystępnie jak na dzisiejsze czasy :) Nauki przedmałżeńskie możesz zrobić w każdej chwili, bo są one ważne całe życie, więc niezależnie od tego czy planujesz ślub za rok czy za 10 lat, możesz je zrobic już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
My czerwiec 2015 ;) mamy sale, fotografa, kamerzystę i zespół. Umowy spisane' zaliczki wpłacone no i póki co nie załatwimy niczego dalej, za gruntowne przygotowania weźmiemy się rok przed ślubem. http://planowanieslubuiwesela.pl/poradnik_03.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
Ooo, dzięki za linka Dzastina, bardzo przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) abb- z tego co ja wiem na tzw.zapowiedzi idzie się dać ok. 3-4 mies.przed ślubem, no i wtedy zaczynają się nauki u księdza ( tak jest przynajmniej u mnie, w innych cześciach Polski albo chociaż w innym dekanacie jest inaczej, trzeba się dopytać rodziców czy koleżanek-mężatek :) ) Taaa...jak się okazuje, nie będę pierwsza bo znalazła się nowa koleżanka, która w czerwcu zmieni stan cywilny ;) Ja nie mam jakiegoś szału na to wesele, jasne, chciałabym żeby wszyscy byli zadowoleni, ale stara prawda głosi, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał :P U mnie kwoty takie 230zł, za 2 dni, wesele i poprawiny, tort, ciasta w cenie, od siebie trzeba załatwić tylko alkohol, reszta wszystko jest 170zł za wesele to bardziej wypasiona opcja, można i taniej nawet. Teraz jeszcze orkiestra...ale tutaj cięzko nam o porozumienie, ale może jakoś to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaaa
U nas to szczerze ciężko jest znaleźć restaurację, gdzie płaci się mniej niż 200 zł od osoby, chyba że jest to sala gdzie opinie są bardzo podzielone w sprawie jedzenia i obsługi i tak naprawdę nie wiadomo na co się tam trafi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
Hej Dziewczyny :) wczoraj już zaklepałam salę na 100% - wpłaciłam pierwszą zaliczkę i jeśli chodzi o miejsce wesela, to mogę spać spokojnie ;) Trzeba teraz zająć się zespołem i spokój na rok. Przerażają mnie koszty tego wszystkiego, ale damy radę (mam taką nadzieję przynajmniej). Właściciel lokalu poradził, żeby przygotować sobie w razie czego listę rezerwową, bo dużo osób odmawia teraz wesela... W ogóle gość jest bardzo sympatyczny i nie widać, że chce zedrzeć Bóg wie ile pieniędzy i w każdej kwestii można się dogadać. Ważne, że nie mają wymogu, żeby mieć od ich dostawców alkohol, ciasta itp. Mamy swobodę jak nam pasuje i co ważne, nie płacimy korkowego. Jak będziecie miały rozliczaną kawę i herbatę? U nas będzie tak, że płacimy 5,50zł za osobę i jest nieograniczony dostęp do tych napojów. W sumie wychodzi dodatkowo ok 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaaa
My jeśli chodzi o kawę, herbatę i ogólnie napoje to w cenie mamy ilość nieograniczoną ;) Ja jestem bardzo szczęśliwa, że udało nam się znaleźć parę fotografów, którzy są prawdziwymi pasjonatami i nasze spotkanie było nie tylko stricte o zdjęciach, ale rozmawialiśmy o wszystkim i dostaliśmy od nich wiele przydatnych rad (w końcu to ich nie wesele) :D Już nie mogę się doczekać współpracy z nimi, a jeszcze w przyszłym roku mamy zamówioną sesję narzeczeńską, żeby się też troszkę oswoić z aparatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
W sumie u mnie jak doliczyć tę kawe i herbatę, to wyjdzie więcej za osobę po prostu, taki mały trick, że niby za osobę taniej :D My nie mamy jeszcze ani fotografa ani kamerzysty... Zastanawiamy się w jakiej wersji wziąć fotografa i na jak długo, bo skoro będzie kamera, to fotograf długo być nie musi - tak myślę. A sesji narzeczeńskiej nie będziemy robić, chyba, że nam się jeszcze zmieni po spotkaniu z fotografem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
My mamy taki pakiet fotograf + kamerzysta w 1dzien oboje są już od przygotowań, poprzez kościół i zabawę na sali do chyba 2-3, oraz w poprawiny oboje od początku (17) do północy chyba, (w razie jakichś kosmicznych atrakcji oczywiście w oba dni zostają dłużej ;), + w tygodniu po weselu sesja zdjęciowa. Sesji narzeczeńskiej nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
Dzastina, ile kosztuje Was ten cały pakiet kamerzysta + fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
3800zł za dwa dni, fotograf, kamerzysta. Dostajemy foto księgę, 3 komplety płyt (dla nas i rodziców) i czwarty komplet taki, ze możemy sobie pokopiować i dać rodzinie. Wszystkie zdjęcia na cd i zdjęcia wywołane (nie pamiętam ile tych zdjęć). Wydaje mi się, że to rozsądna cena, a osoby sprawdzone i godne polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Dzastina no to faktycznie bardzo rozsądna cena ;) My mamy 2 fotografów i osobno 2 kamerzystów, niby to dużo ludzi do takiej imprezy, ale tak mają w pakietach ;) i foto i kamerę mamy od przygotowań do około 1 (do oczepin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Folk & Roll - polecamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia161716
ja tez z pod Wroclawia, co sadzicie o sali w jordanowie? tej duzej. bo mam wesele na 260 osob po calkowitej redukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też planuję ślub w 2015 r. :) Mogę się przyłączyć do Waszej miłej ekipy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematuuu
Witaj Justa i czuj się jak u siebie :) Jakieś przygotowania już ruszyły? My przez kilka ostatnich dni rozglądaliśmy się za kamerzystą, fotografem i zespołem. Wstępnie mamy wybrane, tylko musimy się skontaktować z nimi i konkretnie porozmawiać. A i cenowo nie przedstawia się to tak tragicznie, jak się spodziewałam ;) Jednak w mniejszych miastach można naprawdę dużo zaoszczędzić na organizacji wesela. A co do sali w Jordanowie, to nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to wszystko skoro zginiecie w wypadku samochodowym jeszcze w tym roku przed swietami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przygotowań, to chcemy się za wszystko od stycznia zabrać. Mamy wybraną datę, wstępnie bierzemy dwie sale pod lupę, właśnie w styczniu będziemy je oglądać i się zdecydujemy konkretnie. Wiem też, w którym kościele chcę brać ślub i jaką chcę panią od makijażu i fryzury (to kobieta która mnie czesała i malowała na studniówkę i wesele kuzyna), także jak będzie sala to i tu pozaklepujemy terminy. Fotografa też mam wstępnie wybranego, ale jeszcze nie rezerwowaliśmy terminu, bo dopiero rozmowy trwają ;) Kamerzysty nie będzie, nie chcę. Także jeszcze mam półtora miesiąca luzu, potem będę się martwić przygotowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
hej Justa (podejrzewam moja imienniczko ;) ) Co do makijażystki i fryzjerki też już zaklepujecie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak kazdy myslal ze niedlugo umrze to nikt by sie z domu z lozka nie ruszyl... a pozatym to kazdego sprawa kiedy kto zacznie przygotowania, nawet dzien przed slubem mozna umrzec..jak juz popadamy w taka paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Hej dziewczyny ;) ja wlasnie z tym (fryzjer + wizaz) będę miała problem bo nie mam nikogo sprawdzonego ale jest czas więc mam nadzieję że kogoś dobrego znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, Justyna jestem :D Jeszcze co do tej wizażystki, to dlatego się wstrzymuję z zaklepaniem, bo chcę mieć stuprocentową pewność co do daty i - przede wszystkim - godziny uroczystości. Także najpierw muszę właśnie załatwić salę i kościół. Ale wiecie co? Dzisiaj mnie naszła taka refleksja ;) Czy najpierw kupić sukienkę czy buty? Bo przecież sukienkę kupuję się do wzrostu plus obcas, ale nie chcę żeby potem ewentualnie była przykrótka lub plątała się po ziemi. I w ogóle nie wiem jakie buty. Skłaniam się ku płaskim lub minimalny obcas, ale zupełnie mam pojęcia jaki rodzaj. Planujemy uroczystość na 10.10. i ni to półbuty, ni to jakies baleriny.... Jejku, sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Ja bym była za opcją że pierwsze buty ;) potem właśnie suknię szyję się na długość ty+buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak myślałam i cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu ktoś z Krakowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oczywiscie najpierw wybiore suknie potem buty . wczesniej przemysle ile cm obcas chce a ze mam rozne wysokosci szpilek obcasow to do przymiarki bede brala jakies swoje. potem kupie o takiej samej wysokosci:) nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9023
Cześc dziewczyny! Dołączam do Was:) Planuję ślub na sierpień bądź wrzesień 2015. Jestem w trakcie załatwiania sali. Wesele na jakieś 100-110 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×