Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
Ale wy jestescie niepowazne.wiolonczelistki zalatwia sie pol roku wczeniej,model sukni mozna kupic na topie pol roku wczesniej,ksiadz do ksiegi i tak wpisuje pol roku wczesniej a papiery przedslubne sklada sie 3miesiace wczesniej a wy tu temat zakladacie trzy lata wczesniej a pozniej glupkowate ogloszenia"odstapie sale".Ogarnijcie sie kobiety!!!Oprocz sali i zespolu ktorych jsst mnostwo wystarczy ze pojedziecie na tragi 8miesiecy wczesniej a znajdziecie cos ciekawego to ani ksiadz ani reszty nie zalatwia sie juz teraz dwa lata wczeniej.Myslicie,ze w Waszym terminie pol Polski wychodzi za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Dziewczyny ignorujcie te głupkowate i pisane z zawiści i zazdrośc****sty ;) Ps. tak interesujący się naszym wątkiem gościu np do mojego ślubu zostało jakieś 1,5roku nie 3 lata, a nie wiesz skąd jestem i ile wcześniej załatwia się u mnie podstawy czyli salę, foto, kamerzystę, zespół, więc nie udzielaj się i idź ze swymi przemyśleniami gdzieś indziej, na nas takie wpisy wrażenia nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Przy okazji witam nowe dziewczyny ;) myślę, że jeszcze jakiś czas i całkiem sporo nas przybędzie :) Co do wiolonczeli, nigdy nie byłam na ślubie gdzie mogłabym posłuchać, zobaczyć jak to wszystko wygląda, więc wg swojej zasady: nie znam się, to się nie wypowiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem ani zawistna ani zazdrosna i nie musisz mnie obrazac)"glupkowate wpisy"?Czy ktos kto ma inne zdanie u was na topiku jest glupkowaty?Nie masz argumentow dziewczynko do dyskusji?Kolko wzajemnej adoracji tylko.Mowie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
A ja nie rozumiem Ciebie gościu co ci tak naprawdę tu przeszkadza, że chcemy sobie wszystko na spokojnie poukładać wcześniej? Nawet jeżeli ktoś później rezygnuje z przyczyn przeróżnych to nie jest to w najmniejszym stopniu twoja sprawa ;) Co do wiolonczelistki to też jeszcze na żywo na żadnym ślubie nie widziałam więc sama nie wiem jak by to mogło wyglądać czy brzmieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi Dida po co tak wczesniej to planowac,jaki to ma sens.Jeszze sale rozumiem bo komus zalezy na tej konkretnej a jest oblegana,ale reszta?Jaki sens ma plamowanie az tak do przodu.Zobacz kiedy ten topik powstal i zgodz sie ze mna,ze to jest smieszne.Wiolonczelistka jest bardzo gustowna,ale dretwo troche to wyglada.W duzym kosciele nie stanowi atrakcji w malym owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po to że one tylko tym żyją i jest to dla nich najważniejsze w życiu niczym sie nie isteresuja tylko ślubem własnym pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Nie uważam się za pustaka jak to nazwałaś i wcale nie żyję tylko tym wydarzeniem, mam salę, zespół, foto i kamerzystę a resztą się zajmiemy dopiero w połowie przyszłego roku. Ja mieszkam na Śląsku, z jednej strony jest tu duuuży wybór wszystkiego, ale z drugiej jest też dużo młodych par. Jeżeli ktoś planuje ślub w miesiącach czerwiec-wrzesień to nie ukrywajmy jest ograniczona ilość weekendów w tym czasie ;) Kiedy podpisywaliśmy umowę z zespołem to na czerwiec nie mieli już nic wolnego więc jeśli komuś zależy na konkretnych salach, zespołach itp to czemu sobie tego nie załatwić kiedy ma się taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
A co do powstania topiku, to powstał wtedy, kiedy niektórym dziewczynom pozostało 1,5 roku do ślubu, więc czy to aż tak odległy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm o pustaku innych gosc.ja nie lubie obrazac anonimo nie znajac osoby.Ja tez mieszkam ma slasku i uwazam,ze wlasnie u nas jest w czym wybierac.Bez sensu dzielic sie informacjami o wydarzeniu,ktore bedzie za poltorej roku.To tak jakbym sie przygotowala do porodu i meblowala pokoik dzieciech nie bedac nawet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Tak więc skoro nie widzisz sensu, to zwyczajnie omijaj nasz wątek. Wypowiedziałaś swoje zdanie okej, masz prawo, ale nie ma sensu tego dalej ciągnąc, skoro nie jesteś w temacie. A zwroty tupu 'pustak' czy 'dziewczynko' raczej o niczyjej zbyt wysokiej wiedzy na temat wesel, a już na pewno o inteligencji nie świadczą. Odezwij się jak zaczniesz planować ślub na 2015, wtedy porozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi
Przybijam piątkę z Dzastinaa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak sadzicie? Woalka czy welon? Bo chyba, gdy jest woalka, to welon nie bardzo pasuje do niej. Poza tym, gdy bedzie tylko woalka, to czym rzucać na oczepinach? Bukietem czy ta woalka? Proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trudno dyskutowac skoro nie czytasz ze zrozumieniem.Napisalam,ze to nie moje slowa o pustaku.i nie oceniam ludzi nie znajac.Ale widze,ze jestes w tym watku nie pogadac i nie poradzic bo nie czytasz innych wypowiedzi tylko podniecasz sie wlasnym slubem ktory masz w 2015.Wlasnie,ze bede nieomijac tego watek bo Ty tak chcesz.A to kolko wzajemnej adoracji.To,ze mam takie a nie inne zdanie o slubach do ktorych ktos przygotowywuje sie dwa lata to chyba sadze,ze moge wyrazic swoja opinie nie obrazajac nikogo i liczylam na dyskusje,ale ze ja Ci nie przyklaskuje to juz nie potrafisz rozmawiac.No coz skoro nie potrafisz nawiazywac tametow to swiadczy o Tobie. Kurcze co przez dwa lata idzie zalatwiac w sprawie slubu.Ludzie swietnie daja sobie rade w 4miesiace a 24miesiace na tym topiku ciekawe o czym bedziecie gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Oczywiście, że można zorganizować wesele w 4 miesiące, bądź nawet mniej, ale po co miałabym się później stresować, że ta restauracja nie ma terminu, ten zespół też itd i brać tylko to co zostało. Ja tego nie chciałam, a poza tym robimy wesele sami i lepiej dla nas kiedy koszty nam się rozłożą w czasie a nie w 2 miesiące byśmy musieli wszystko opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z ta woalka i welonem? :) Poza tym nie warto się spierać z kimś, kto nie wie co znaczy organizować wesele. Skoro ona da rade zorganizować w np. 4 miesiące, to gratulacje. Proponuje ignorować takiee zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Jak dla mnie jak woalka to już bez welonu ;) U mnie (małopolska) rzuca się zazwyczaj podwiązką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w świętokrzyskim rzuca się welonem, a ze nie chce mieć welonu tylko woalke, to właśnie mam problem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To chyba najlepiej rzucić woalką ;) Chociaż nie wiem jak to powinno wyglądać w takiej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
poza podwiązką przychodzi mi do głowy jeszcze bukiet. Zawsze możesz wprowadzić nowy trend i rzucić czymś innym, bo woalką to tak raczej nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To chyba faktycznie najlepiej by wyglądał bukiet w takim wypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem bedzie bukiet albo podwiazka (podkradne zwyczaj z Małopolski, bo do woj. Małopolskiego mam 5km. :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się chyba nie wyrobię :D też myślałam o ciepłym miesiącu, a te są bardzo oblegane :) A chciałam się wszystkim zająć dopiero w wakacje 2014, teraz nie mamy za bardzo czasu na takie jeżdżenie po knajpkach (praca, studia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
rok wcześniej też coś znajdziesz, tylko nie koniecznie już w takim terminie i lokalu jak chciałaś, jak zaczniecie jeszcze teraz załatwiać to mogą policzyć Wam po cenach z tego roku (bo z reguły corocznie opłaty niestety się podnoszą). My za zespół będziemy płacić tyle ile oni biorą w tym roku, bo 2015 będą brać jak sami mówili od 500-1000zł więcej, więc zaoszczędzamy co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was, chciałam się was poradzic..mam 23 lata on 28,jesteśmy ze sobą 7 lat,bardzo się kochamy i chcemy się pobrac,myślałam nad ślubem cywilnym bo mniej kasy itd ale moi rodzice krzywo się na to patrzą a nie chce żeby nam dokładali myśle nad końcem 2014,nie wiem jak im to powiedziec,bedą pewnie mieli wielki żal,ale przychylamy się bardziej do cywilnego,nie bedzie wielu gości bo chce skromne wesele bedzie max 30 osób,jeszcze jedno czy wypada ubrac suknie ślubną na cywilny? oczywiście ciut skromniejszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tego nie wiedziałam nawet! :) Dobrze wiedzieć, choć ten rok się już kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często usługodawcy chcą przyspieszyć naszą decyzję sugerując, że w kolejnym roku ich usługi będą droższe. Może tak, może nie, ale na pewno nie dajcie się na to złapać. Ja trafiłam na takiego fotografa, rozmawialiśmy dokładnie rok temu, pod koniec roku i zaproponował mi, że jeżeli podejmę decyzję w ciągu 7 dni, to zaoszczędzę 1200zł, bo taką planuje podwyżkę. Stwierdziłam, że jeżeli ktoś na mnie naciska, to na pewno nie dam się na to złapać. Z ciekawości napisałam do tego fotografa pół roku później, z innego adresu mailowego i cena kompletnie się nie zmieniła. Rozumiem, że chcą zarobić, ale żeby kombinować, to trzeba umieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi
Nam płacą rodzice w taki sposób, ze: płacą za gości ze swojej strony, poza tym zespół muzyczny też nam opłacają po połowie. Na naszej głowie zostaje kamerzysta, fotograf, suknia, obrączki, garnitur itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×