Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość gość
My nie mamy w gdzie weselu tylko w porządnym lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi
Idiotka, to jesteś Ty, bo gdy nie ma się nic do powiedzenia w danym temacie, to nawet się tam nie zagląda, a co dopiero komentuje. Pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
nie twierdzę, że wszędzie tak jest i zawsze, ale w przypadku naszego zespołu tak jest. Znajomi mieli ich na swoim weselu dwa lata temu i płacili ok 800zł mniej niż biorą obecnie. A co do lokalu to na zdjęciach bardzo ładny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
WITAM I DOŁĄCZAM! Nasz termin to 25 lipiec 2015 i nie wiem jak w innych województwach ale u mnie w pomorskim we wrześniu byłam w jednym lokalu na pewniaka zarezerwować salę i na rok 2015. począwszy od pierwszego weekendu czerwca do ostatniego weekendu pazdziernika kazdy termin zajęty!! poważnie (czasami nawet czwartek i piątek). na szczęście mialam kilka lokali na oku i wybrałam inny i gdy bylismy obejrzeć salę i pytać o terminy w czasie letnmi bylo kilka propozycji, po tygodniu zadzwoniłam i były wolne tylko dwie daty. w listopadzie miałam juz umowe podpisaną z lokalem, zespołem i fotografem, no i oczywiście zaliczki wpłacone :) bynajmniej teraz mam spokój i dłuuugi czas nie muszę nic załatwiac. i dziwię się ludziom którzy załatwiaja wszystko na ostatnia chwilę, no chyba że nie przywiązują wagi do tego gdzie bedą mieli wesele,jaki zespół czy fotografa, to wtedy rozumiem.niestety tak juz jest i jesli inne pary wyprzedzaja przygotowania na tak odlegly czas to wtedty dla innych nie ma juz z czego wybrac wiec musimy sie dostosowac i rownie szybko zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Witamy wśród Nas ;) Dokładnie, te z nas które już mają te pierwsze sprawy załatwione mogą teraz odetchnąć i czekać na dalsze przygotowania :) My jeszcze gdzieś w marcu jedziemy do firmy dekoracyjnej wstępnie ustalić wszystko, a reszta już zostanie nam na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika  już po
Zazdroszczę, ja niestety nie miałam czasu na umawianie się z dekoratorami, muzykami, oglądanie sali, ..... Skorzystałam z usług agencji i dostałam podane na tacy. Muszę powiedzieć że fajne uczucie - tak trochę luskusowo jak w salonie u kosmetyczki. Doradzą i się rozpływają nad tobą. Na ślubie byłam tak zestresowana samą uroczystością że nie wiem jak jeszcze miałabym pilnować wszystkich ustaleń. Pozdrawiam konsultantki a szczególnie właścicielkę! Jak ktoś chciałby skorzystać z okolicy Wrocka to namiary znajdzie na stronie www.zakulisami.com.pl, pewnie jest tam jeszcze mój profil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Ja rozumiem ludzi, którzy korzystają z takich usług, ale kiedy ja mam jeszcze "trochę" czasu do ślubu to chcę sama wszystko zorganizować. Mnie to bardzo cieszy kiedy z narzeczonym jedziemy spotkać się z kamerzystą czy managerem od sali ;) A w dniu ślubu, już na sali właśnie on wszystkiego pilnuje więc też jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Hej dziewczyny :) widzę że temat organizacji ślubów 2015 już się zaczął :) My mamy datę ustaloną dla siebie 12.09.2015 a czy się uda załatwić tak salę zobaczymy, ale całą ta organizacja mnie przeraża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam My mamy termin na 1 sierpnia 2015 to święto powstania warszawskiego czy wiecie może czy w kościele nie ma zadnego problemu by w tym dniu udzielono ślubu??? Pytam bo mamy już sale i zespół zarezerwowany a do księdza planujemy się wybrać dopiero latem 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2301
Cześć dziewczyny! My też termin mamy na 1.8.2015 :) Widzę,że dużo Was tu na sierpień :) . My z narzeczonym jesteśmy razem od 6 lat (dokładnie jutro mija :] ) mamy po 24 lata (oboje) a zaręczeni jesteśmy od czerwca :) . Planujemy ślub na 2015 głównie z tego względu,że jesteśmy obecnie za granicą i ciężko byłoby nam pozałatwiać wszystko już na te wakacje. Mamy już sale która bardzo nam się podobała i UWAGA (nie było żadnych już wolnych terminów na 2014 w miesiącach lipiec-wrzesień) dlatego ten kto pisze,że załatwianie wszystkiego z takim wyprzedzeniem jest "nienormalne" uważam za absurd! Mamy też zespół który poleciła nam właścicielka sali bardzo fajny zespół zresztą :) Umowę podpisaliśmy w tamtym tygodniu gdy byliśmy w Polsce na Święta dla pewności,że zespół będzie miał wolny termin a też jest to jeden z rozchwytywanych zespołów. Teraz wybieramy się do Polski w wakacje (lipiec-sierpień) i będziemy załatwiać całą resztę kamerzystę, fotografa, kościół itp.... Osobiście uważam,że najważniejsza jest sala i dobry zespół a reszta może poczekać na potem :) .POZDRAWIAM Wszystkie Panny na 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Cześć dziewczyny! tak czułyśmy, że jak tylko zacznie się 2014 to zacznie nas szybko przybywać ;) My zaraz po świętach zmieniliśmy salę weselną. Miała być nie daleko naszego zamieszkania, z kucharką, ale przeliczając koszty z rodzicami zdecydowaliśmy się na salę weselną/lokal gdzie w cenę talerzyka jest już wliczona kuchnia, obsługa i właściwie poza alkoholem wszystko (ciasta i tort także w cenie). Stwierdziliśmy, że koszta robienia tam wesela są niższe, a i dla nas będzie mniej załatwiania, jeżdżenia, kupowania produktów, pilnowania czy wszystko dowiezione itp. Wesele zostaje dwudniowe tak jak ustaliśmy na początku i właściwie na chwile obecną nie załatwiamy narazie nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2301
U nas też dwudniowe (wesele i poprawiny) Tylko,że poprawiny będą albo na mniejszej sali w tym samym lokalu lub można wybrać opcję ,że poprawiny będą w takim dworku obok tego lokalu(od tych samych właścicieli co sala weselna) tam jest też wyjście na zewnątrz gdzie można zrobić np grilla ,posiedzieć tak na luzie i chyba na taką opcję poprawin się zdecydujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2015
hej Dziewczyny, dołączam do Was:) Ślub na pierwszy weekend września 2015 - mamy już salę i zespół, no i na oku kamerzystę/fotografa Zastanawiam się czy powoli nie szukać krawcowej, żeby zaklepać termin, Wy już ogarniałyście ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączam do wątku ;) Nasza data to 20 czerwca 2015 :) załatwiliśmy już salę, w umowie zapisane, że cena się nie zmieni,a to ważne, bo jeszcze dwa lata temu było za 135 zł, a my już płacimy 160 zł..... Także warto rezerwować wcześniej ;) zespół też mamy na oku, niedługo będziemy rezerwować termin. I potem luzik, poczekamy do następnego roku z resztą spraw. Pozdrawiam wszystkie PM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia23k
Hej witam. Ja mam termin na 2 mają 2015. Mamy narazie tylko salę zarezerwowana. Szukamyzespolu i kamerzysty:) już się nie mogę doczekać tegic pięknego dnia. Ale leci dziewczynki czas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia23k
Hej witam. Ja mam termin na 2 mają 2015. Mamy narazie tylko salę zarezerwowana. Szukamyzespolu i kamerzysty:) już się nie mogę doczekać tegic pięknego dnia. Ale leci dziewczynki czas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mys
My też mamy termin na 6.06.2015 ;) tak jakoś wyszło. W sumie jesteśmy już razem 7 lat to te 1,5 roku to odpowiedni chyba czas na spokojne przygotowania :) cieszę się że nie jesteśmy sami w tym 2015 ;) jedno mnie przeraża gdzie nie dzwonię to na 2015 prawie wszystko mają zajęte. Na całe szczęście sala już jest :) nagrywam orkiestrę :) no i szukam fotografa z kamerzystą a to jest dopiero jazda :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
My zespół wybraliśmy praktycznie od razu, pojechaliśmy się z nimi spotkać i już byliśmy na 100% pewni ;) Fotograf to samo, troszke poszukiwań i trafiony, chwyciło nas w ich zdjęciach to coś i również załatwione ;) Z kamerzystą było trochę trudniej, nie mogliśmy znaleźć nic co by nam do końca odpowiadało, ale na szczęście w końcu udało się ;) I teraz czas odetchnąć i parę miesięcy przerwy w przygotowaniach. Z początku myślałam, że to trochę za wcześnie na podpisywanie umów itd, ale patrząc po terminarzach to już jest jak najbardziej odpowiedni czas ;) Pozdrawiam wszystkie Panny na 2015 rok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe Mężatki;-) Biorę ślub 20 czerwca 2015 roku. Wesele dwudniowe, ok. 130-140 gości. Z załatwionych rzeczy mamy salę(ale jest ona raczej takim zabezpieczeniem, jeśli znajdziemy ładniejszą to z niej zrezygnujemy) i catering. W najbliższych dniach podpiszemy umowę z fotografem. Z kamery zrezygnowaliśmy, byliśmy na wielu weselach i doszliśmy do wniosku, że najlepiej bawiliśmy się tam gdzie nie było kamerzysty, na widok którego goście troszkę się peszą. Poszukujemy zespołu i łatwo nie jest, nie spodziewałam się tak wysokich cen. I tu pytanie do Panien ze śląska-ile Wy płacicie za zespół? W lutym zaczynamy nauki kościelne. reszty na razie nie ogarniam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
My jesteśmy ze śląska, ślub 11 lipca 2015 ;) za zespół sześcioosobowy płacimy 4900 zł (1 dzień), tyle że są z małopolski. Ale jestem nimi zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Witam nowe dziewczyny! :) my płacimy 6500 za zespół (dwudniowe wesele), za jednodniowe biorą 5000, zespół również z małopolski :) Ja się będę stresować tydzień później, bo ślub 27 czerwca ;) także, będę czekać na wskazówki poprzedniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli takie są teraz ceny za usługi muzyczne;-) My mamy kilka zespołów na oku, pytałam już o terminy i w przyszłym tygodniu umówimy się na posłuchanie na żywo, wtedy zdecydujemy;-) Ze ślubnych spraw mam jeszcze wódkę kupioną, udało się jeszcze po starej (przed podwyżką akcyzy) cenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2301
My za zespół płacimy 4500zł za dwudniowe wesele (wesele+ poprawiny) jesteśmy z Podlasia. Zaliczkę już daliśmy 500zł przy podpisaniu umowy reszta po weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny zaczynają się u nas od 2200zł-3500zł wszystko zależy od tego jak urozmaicimy nasz film, pakietem podstawowym jest 2 kamerzystów, plener, przygotowania, kościół, sala weselna do oczepin, teledysk 2-3min z najważniejszymi momentami oraz 30-40 zdjęć plenerowych, zaletą naszej firmy jest fakt, że filmujemy w tehnice DSLR czyli lustrzankami cyfrowymi, posiadamy kran kamerowy do filmowania z wysoka, cały system stabilizacjii obrazu, przenośne oświetlenie i wiele niezbędnych rzeczy. Jeżeli postawią Państwo na naszą firmę możemy obiecać że film nasycony będzie emocjami, dynamiznem oraz nietuzinkowymi pomysłami, bardzo lubimy współpracować z parami młodymi i wspólnie omawiać koncepcje filmu weselnego, przesyłam 3 wybrane filmiki do wglądu, pozdrawiamuśmiech ps. jeżeli chodzi o dojazd to z regóły dojeżdżamy do klienta, chyba że jest to 500km kontakt:prs102@wp.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Hej dziewczynki:-) !! Ja również z miła chęcią do Was dolacze, wybraliśmy termin 1.08.2015 jestem z woj. Mazowieckiego mamy już salę , kamerzyste i zespół i na ten rok to Wszystko :-) A co. Z fotografem czy zamawiac już w tym roku czy myślicie że można spokojnie poczekać ?? POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastinaa
Myślę, że możecie już szukać i wpłacić zaliczkę, większość z nas już ma tutaj chyba to pozałatwiane. U nas zarezerwowaliśmy salę, zespół, foto i kam zaraz po zaręczynach, terminy niektórzy mają napięte więc woleliśmy sobie zaklepać wcześniej tych których chcieliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Salę znaleźliśmy za 170 zł od osoby , w gratisie dostaliśmy 5 pokoi plus jeden apartament dla nowożeńców:-) kamerzyscie płacimy 1800 złotych a zespół mamy w cenie 3200:-) to chyba w miarę ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×