Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość Didaaa
Moim zdaniem kiedy macie już kilka spraw załatwionych to równie dobrze możecie już załatwić sobie fotografa ;) szczególnie jeśli macie już kogoś na oku, będziecie pewni, że będzie miał wolny termin dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Właśnie najlepsze jest to że nikogo nie mamy na oku :-) zupełnie nie mogę się na nikogo zdecydować,oczywiście sama się musże wybrać bo mój narzeczony jest z tej serii może być kochanie,tak super kochanie więcej do powiedzenia ma jego mamusia , niż on sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Znam to ;) w sensie podobne usposobienie narzeczonego, chociaż muszę przyznać że zespół to akurat on znalazł i okazało się to strzałem w 10 ;)) To poszukaj w internecie, jest całe zatrzęsienie niezłych ofert. z całą pewnością znajdziesz coś co was zadowoli, tym bardziej, że teraz będziecie mieli większy wybór niż w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
HEJ to zupełnie jak u mnie , mój narzeczony również znalazł nasz zespół i jest z tego niezmiernie dumny :-), jak czytam sobie te opinię że na 2015 to za wczesnie to nie wiem czego się to tyczy,w moim mieście większość sal ma już zarezerwowane terminy na cały następny rok a ja stwierdzam że chce mieć wesele w tym terminie jaki sobie wybrałam,a nie taki jaki mi narzucił wolny termin.Najbardziej stresuja mnie wybór sukni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Też uważam że wcale nie jest za wcześnie, u nas również sale już mają zajęte terminy to samo reszta usługodawców więc najwyższy czas ;) Też z pewnością się będe tym (suknią) stresowała ale dopiero pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie , ja myślę o sukni gdzieś w lutym następnego roku chyba nie za późno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To też zależy, my wesele mamy w połowie lipca i zamierzam gdzieś w październiku zacząć szukać. Niedawno jeździłąm z przyjaciółką (bierze ślub w tym roku) i panie w salonach mówiły o tym, że najlepiej pół roku wcześniej. Wtedy jest czas na spokojne przymiarki i uszycie bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
A myslalas o jakiejś podróży poslubnej:-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Póki co wstępnie tylko rozmawialiśmy o tym, ale chcemy jechać gdzieś we wrześniu. Ja nie miałam jakiegoś konkretnego pomysłu na cel naszej podróży, ale narzeczony wymyślił Sycylię i chyba na tym zostaniemy ;) Wstępnie szukałam w internecie cen na wrzesień czy październik i nie wygląda to jakoś szczególnie drogo. Ale na razie to tylko takie wstępne rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
My myśleliśmy o Tunezji :-) ale jeszcze wszystko w dyskusji a nie wiem też co z kościołem kiedy zamówić termin dodam że mam mała parafię :-) ale zależy mi na odpowiedniej godzinie nie chce żeby mi ktoś wyskoczyl z godzina która bardziej mi by odpowiadała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
U nas podobno trzeba iść pierwszy raz do kościoła rok przed ślubem (oczywiście jeśli ktoś jest już pewny), aby wstępnie wpisali nas na konkretną datę i godzinę, a pod koniec roku jakoś przepisują już do normalnego kalendarza. A o reszcie to póki co nie mam zielonego pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Może i ja się przejdę :-) Gdzie będziecię mieszkać po ślubie jakieś plany już są:-) My zamieszkamy u mojego przyszłego męża:-) z teściowa mam nadzieję że się w miarę będziemy zgadzać :-) do tej pory jest oki chociaż już ostatnio zalazla mi za skórę bo musieliśmy zmienić datę ślubu z 25 lipcu na 1 sierpnia bo rezerwowalismy salę u jej znajomego i. Powiedziała mu wszystko o ślubie a terminu zapomniała powiedzieć i facet tego dnia którego my byliśmy podpisał już umowę z inna para i ooooo byłam strasznie na Nią wściekła narzeczonemu sue dostało ... I stwierdziłam że musże polegać tylko na sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Przejść się nigdy nie zaszkodzi ;) My mieszkamy razem już od prawie roku więc zmian w tym temacie nie będzie. Mamy małe mieszkanko ale jesteśmy sami więc na nic narzekać nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
🖐️ można się przyłączyć? Zostałam właściwie wczoraj tu zaproszona ;) Sierpień 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Witamy z otwartymi ramionami i zapraszamy do dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
To macie luz w temacie ile planujcie gości na weselu ?? Czy usadzacie ich czy siadaja gdzie chcą :-) my planujemy że 120 osób i ktoś mi powiedział że nie ma sensu tak małej liczby usadzac i juŻ sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Zapraszamy 130 osób, ale będziemy mieć okrągłe stoły więc nie wyobrażamy sobie wesele bez winietek :) Przed wejściem będzie tablica z planem stołów więc każdy na spokojnie sobie usiądzie, bo ja z własnego doświadczenia źle wspominam początki wesel bez winietek (kto pierwszy ten lepszy), a potem siadasz niestety tam gdzie zostało wolne, nie ważne czy pośród starszych ciotek czy nieznajomych tobie osób. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ojoj, Wy takie duże wesela, my na 80 osób robimy... Nie mamy wielkiej rodziny, a zapraszamy tylko tych, z którymi mamy kontakt, bez szału... Piszecie o winietkach, my raczej ich nie będziemy mieć, ale kto wie, może do przyszłego roku zmienimy zdanie. Byłam raz na weselu, gdzie posadzono mnie - winietką - wśród osób, których kompletnie nie znałam i troszeczkę się wkurzyłam. Nie chciałabym, żeby u mnie ktoś tak się niekomfortowo posadzony czuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
No tak to usadzenie zależy tylko od młodej pary, ale my już mniej więcej wiemy jak będziemy usadzać gości i z pewnością nie znajdą się przy jednym stole osoby nie znające się bądź takie które się nie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
W sumie mi się zawsze podobal pomysł z usadzeniem gości :-), Zamiast kwiatów chcemy zażyczyć sobie alkohole, mój narzeczony był świadkiem 2 lata temu u swojej siostry i też miała trunki :-) stwierdził że to super pomysł a Wy macie jakieś pomysł czy raczej kwiaty tradycyjnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
My zamiast kwiatów będziemy zbierać do puszek datki na budowę szkoły dla dzieci z Czadu. Chcemy wziąć udział w akcji "Czadowa Para". Kwiaty się zmarnują, a z tego chociaż dzieci będą miały pożytek. No i my przy okazji załapiemy się na weekendowe nauki przedmałżeńskie ;) Tylko obawiam się trochę czy goście staną na wysokości zadania... http://www.czadowapara.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Kwiatów raczej nie będziemy chcieli bo zostajemy w hotelu na noc i nie chcemy później targać tych kwiatów (chociaż i tak pewnie znajdą się tacy którzy sobie ich nie odpuszczą). Jednak nie wiem jak rozwiązać sprawę z np jakimś niedrogim winem, bo nie chcę żeby ktoś pomyślał o nas że mamy jakieś wymagania co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Też myślałąm o wolontariuszach z puszkami ze schroniska dla zwierząt bo oboje kochamy zwierzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Bardzo szczytny cel :-) myślę że goscie z mila chęcią cię wrzoca tym bardziej że na weselu ludzie poddaja się rozpuscie :-) masz zespół cZy DJ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Można znaleźć bardzo fajne wierszyki do wydrukowania na zaproszeniu :-) odnośnie tego co poczekajcie zaproszenia z allegro myślicie że to dobry pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
No ja mam nadzieję, że wrzucą, bo jeszcze ksiądz ma o tym mówić gościom już na koniec, więc może nie będzie tak źle :) My mamy zespół. Już zaklepany i z wpłaconym zadatkiem. Tutaj obydwoje jesteśmy zgodni, że jak wesele, to z muzyką na żywo. Jak w ogóle z organizacją u Was? My mamy tylko salę, zespół, fotografa i kamerzystę. W sumie najważniejsze, no i ksiądz jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
My mamy zaklepane dokładnie to samo :) Niedługo chcemy wybrać się do dekoratorki bo oni się tam zajmują wszystkim: kwiatami, strojeniem auta, zaproszeniami, winietkami, więc będziemy mieć wszystko że tak powiem na jeden wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Co do zaproszeń, to jeszcze się nie zastanawialiśmy... Ale najpewniej na allegro coś poszukamy w przystępnej cenie. Najlepsze jest to, że ja nie mam pojecia, jaką ja chcę mieć suknię... :D czy szyć, czy kupować... nie wiem nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Ja tak jak wyżej mam salę, kamerzyste,fotografa brak, u księdza nie byłam i oczywiście zespół :-) zespół mam bez zaliczki nie chcieli. Bo maja umowę wiążąca jeśli byśmy zrezygnowali płacimy im 1000 zł kary za salę zapłaciliśmy zaliczkę a kamerzysta nie chciał :-) bo już 5 wesele u mojego narzeczonego w rodzinie obsługuje :-) więc bardzo sprawdzony i dobrze bo zupełnie nie wiedziałam jak się za to zabrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Jak zaczniesz jeździć po salonach, przymierzysz kilka fasonów, od razu zobaczysz co do ciebie pasuje a co nie i będzie dużo łatwiej szukać ;) Nie martw się tym na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×