Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Tak dziewczyny, marzenia super ;) testuję we wtorek, także będę wiedziała czy uda mi się jeszcze w tym roku. Jak nie to daję sobie wyzwanie na nowy rok :D Mam takie przeczucie, że jak nie teraz to przy drugim cyklu się uda ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - pierwsze objawy to brak okresu :) co do marzen...mi sie wydaje, ze z mojego pierwszego cyklu z clo nic nie wyjdzie, a tez licze na 2 ze sie uda :) i ze urodzę w 2014 :) na jesien, takie mam marzenie :) marze tez żeby wybierac juz wózek i wyprawke :) i marzy mi sie cesarka, bo jestem panikara co przy pobieraniu krwi mdleje, wiec porodu nie zniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dzieki za wsparcie dziewczyny.... ale juz mam zabarwiony lekko sluz znakiem tego ze pewnie jutro dostane @ @ ale zawsze to lepiej niz by mial sie zablokowac i musialabym wywolywac takze zaczynam 2 cykl z clo i walcze dalej. Ktora lyka castangus? Bo waze 62 kg i nie wiem czy brac jedna czy 2 tabletki? Bo pisze ze do 60kg 1 a powyzej 2 brac i sama nie wiem bo mi waga ciagle bazuje w granicach 60-62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimiki1107
witam ja własnie zaczęłam swoja podroż z clo pierwsze clo wyszło nawet nawet 4 tabletki od 4 do 7 dnia cyklu owulacja 14 dnia ... super ale nie zaszłam potem przerwa dostałam kontrakt za granice do pracy i teraz wróciłam lekarz zalecił clo od 4 do 8 dnia cylku jajeczko rosło pięknie ale co sie okazało nie chce pęknąć najpierw chciał dać zastrzyk pan doktor ale potem mówi proszę przyjść jutro i 15 dzień cyklu jajeczko 22 mm dziś jest 17 dnień cyklu jajeczko stoi jak by ktoś je zamroził następna wizyta w poniedziałek teraz już nie wiem czy ten lekarz naprawdę chce mi pomoc czy tylko kase wydoić bo to prywaciarz .. w poniedziałek to juz bedzie 19 dzień cylku czy to jajeczko nadaje sie na coś jeszcze czy juz nie prosze o pomoc .. jestem załamana może zmienic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bez leków nie mam nigdy okresu Merck o to chodzi. Jak nie wywolam tonpol roku nie ma. Miki miki czy dobrze zrozumiałym bralas 4 tabletki dziennie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka , ja brałam 2 tabl przy wadze 63kg. dooorciaaazabcia 4 tabl przez okres 4-7 dc :) czy po jednej codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) mikimiki - tez zrozumialam, ze 4 tabletki i az mi sie goraco zrobilo haha ja castagnus bralam bo mialam wyzsza prolaktyne, ale potem dostalam od ginekologa na zbicie i castagnus odstawilam, tak dla mnie kiepski lek, wiecej go nie wezme, zadnej roznicy po nim nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj trochę imprezowalam sobie z mężem w domku :-) i tak nie zrozumiałam. Jeśli chodzi o castangus mi nie pomógł bo chciałam brać zęby mieć po nim miesiaczke. No ale nie udało się. Bralam 2 tabletki dziennie bo wazylam 85 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki miki naradzie poczekaj ze zmiana lekarza wydaje mi się ze wie co robi.mi test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 17 dnia. Czyli owulacja dopiero miała nastapic . jutro badanie progesteronu. Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Hej ja zwariuje nadal nie mam @ wczoraj plamilam ciut a dzis nic tylko bielutki sluz masakra. Zawsze mialam regularnie co 30 dni a teraz 34 i nic pewnie trzeba wywolac pierwszy raz w zyciu! Czy to clo tak mi zaburzylo cykl!? Masakra jakas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie 12 dc w nocy kul mnie troche jajnik , sluzu jest duzo ale czy owulka bedzie zobaczymy , zanioslam recepte do lekarza w razie w zawsze mam jeszcze na niej 3 opakowania, wczoraj mialam fajny wieczor wypilam z tesciowa butelke dobrego czerwonego wina i caly wieczorek byl wesoly:) ogolnie ciesze sie bo jeszcze 2 tygodnie pracy i bede miala troszeczke dluzszy urlop.:) odpoczne sobie na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka ja po clo mam rzne cykle ostni ksiazkowy 29 dni ale poprzednimokres przyszedl 34 dc spokojnie napewno okres sie pojawi mi lekarka mowila ze duzy wpywma tez psychika neistety i nasze nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do castagnusa - czytalam kiedys, ze przy dobrych wynikach hormonow zeby nie brac castagnusa bo rozreguluje wszystko ja tez jeszcze 2 tyg i wypoczywam a jutro monitoring, czuje ze nie pekl, zero sluzu jakiegokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jakas szansa jest, ale cos czuje podswiadomie, ze nic z tego :) no trudno, i tak nie liczylam, ze pierwszy cykl z clo bedzie udany, zreszta mialam tylko jeden pecherzyk, ginekolog mowil, ze dobrze by bylo jakby byly 2 ale najwazniejsze ze cos sie ruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorcia zabcia daj znac jak badanie ja mam dopiero za 10 dni badanie progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Jak tam? Dzisiaj paskudny dzień, mam zły humor... czuję , że to już pms :( jutro robię test, ale mam przeczucie ,że i tak ujrzę tą jedną kreskę, jak zawsze :( Ech , mam małego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny dzis 35 dc sluz znow bialy. Zrobilam test i jest druga kreska ale bardzo slabiutka ale zobaczylam ja od razu jak nasikalam a teraz jak test wysycha coraz lepiej ja widac jezu dziewczyny moze sie udalo???? Ide do gina o 15 dobrze ze mam dwa dni urlopu bo bym oszalala z niepewnosci w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, edka świetna wiadomość :):) Oby ginekolog potwierdził, że to ciąża :):) Trzymamy wszystkie kciuki!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka- trzymam kciuki! Obyś byla pierwsza ktora rozpocznie dobra serie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na badaniu krwii ale kazali mi dzwonic dopiero za tydzien ;/ angielska sluzba zdrowia masakra jakas, wogole dwa dni mnie boli brzuch dolem niewiem czemu :( edka gratulacje :) mowilam ze wszystko bedzie dobrze i ze bedzie ciaza. mam nadzieje ze twoje szczescie przeniesie sie na reszte dziewczyn, :) merci a ty jak tam? dominika zobaczysz i tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bylam u lekarza. Pecherzyka jeszcze nie widac bo za wczesnie ale lekarz podejrzewa ciaze skoro okresu nie ma a na tescie pojawila sie druga slabsza kreska tzn ze prawdopodobnie dopiero sie zagnierzdza stad ten zabarwiony sluz. Dostalam duphaston na podtrzymanie i za tydz znow na usg. Kazal sie nie nastawiac bo pewnosc bedzie jak zobaczy pecherzyk. Jezu zeby to byka ciaza prawidliwa a nie pozamaciczna bo mowil ze bedziemy widziec dopiero za tydzien..... tak sie boje a jednoczesnie jestem szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jesli sie udalo na swieta powiemy rodzicom.....:) tak jak marzylam...... merc****knie twoj pecherzyk skoro moj pekł clo robi cuda kochane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×