Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
umnie dzis 14 dc i czuje lekko jajniki cos mnie pokówaja tak jaby zaczynaja dzialac sama nie wiem ale dzis namowie meza na przytulaski wciaz nie trace nadzieii na ten cykl moj 4 z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia poprzednia ciaze stracilam w lipcu. Test pozytywny w 28 dniu a okres dostalam w 33 dniu. Wtedy naturalnie jefyny raz urosl pecherzyk po odstawieniu tsbletek anty ktore mi kaxal brac na obnizenie testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - musisz znalezc dobrego ginekologa, ktory da ci cos dobrego i w odpowiednim czasie na podtrzymanie :) szukaj, pytaj, znajdz dobrego lekarza, dobry lekarz to polowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Musze. Tesciowa mnie wspiera bo maz jest w niemczech wraca dopiero na swieta. Umowila mnie do specjalisty w tarnowie na wtorek. Pomogl bratowej mojego meza ktora poronila 3 ciaze i to w 3 miesiacu i jej pomogl i ma teraz 3 dzieci. Mam nadzieje ze mi tez pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - pomoze, wierze w to :) nadzieje musisz miec zawsze, a teraz nie martw sie :) musisz byc pelna sil i energii zeby dzieciatko zagniezdzilo sie nastepnym razem :)trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To ja trzymam kciuki za was wszystkie bo zblirzaja sie wam terminy testowania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka to koniecznie namów Meza oby to był ostatni twój cykl z clo :-) Merci na gwiazdkę cuda tym bardziej. Za ile dni testujesz?? Mi od dwóch dni kręci się w głowie niewiem czemu. I mam biały śluz ale przypomina klej jest klejsty bardzo. Edka to koniecznie idź do innego lekarza moze specjalistę od nie płodności będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak sie macie? mi sie w glowie kreci 3 dzien i mam napady goraca. i jestem marudna mi sie plakac chce niewiem co sie ze mna dzieje :( a u was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj śpiąco. Właśnie wstałam i czuję się jak nie powiem co :P Dorcia też tak mam, potrafię ostatnio wszystkie okna pootwierać tak mi gorąco a mąż chodzi i marudzi, że mu zimno hehe. Swoją drogą bardzo bolą mnie jajniki od wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiam się na ponowne testowanie :( Powoli przestają mnie boleć piersi więc myślę, że za ok. 3 dni dostanę okres. U mnie to jest tak, że tydzień bolą, przestają i bum. Ale Wam życzę tych dwóch kreseczek :) :) Ja jestem pozytywnie nastawiona , że za drugim razem się uda :) A dziewczyny, które mają za sobą więcej jak jeden cykl. Czy chodziłyście co cykl na monitoring? Ja chciałabym chodzić, żeby być spokojna , ze nic mi się nie dzieje. Ale pewnie przypadnie mi na święta i nie zmonitoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz pytac innych dziewczyn bo ja jestem pierwszy cykl i wogole nie mam monitoringu. pytam bo niewiem kiedy testowac bo mialam owulacje 17 dnia cyklu dopiero a dzis moj 23 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie 24 dzien dzis moj. czemu to nie mozna wiedziec odrazu czy jest sie w ciazy czy nie. ja to juz wariuje:( poltora roku staran,. sasiadka (przyjaciola) w ciazy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to jest to,że trzeba siedzieć i myśleć czy się udało :( Wokół mnie też tyle dzieci w rodzinie, teraz siostra drugie dzieciątko będzie mieć. Pozostaje mi się jak na razie cieszyć ich szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy z wagą, wystarczy chwila zapomnienia i kilka kg do przodu. Choruję i leczę się już 8 rok na niedoczynność tarczycy. Przy tym miałam wysoką prolaktynę,pół roku brałam bromergon i spadła jak na razie mamz nią spokój. Cery idealnej też nie mam,wiadomo hormony...:( w ogóle po tych tabl czuję się taka napompowana, gruba, brzydka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie 20 dc, wole zeby juz byl okrest to bym zaczela nowy cykl z clo :) ja mialam teraz drugi raz monitoring, i dobrze ze mialam bo wiem, ze nastepnym razem musze wziac lek na pekniecie pecherzyka :) tez biore kwas foliowy, innych witamin nie biore narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci czyli dupa z tego cyklu? a jak pecherzyk nie pekl a byl to miesiaczka sama wystapi czy masz sobie wywolac? ja dzis 24 i nie wiem kiedy testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jak nie dostane okresu w terminie to po tygodniu mam brac luteine na wywolanie, biore jeszcze leki na zbicie prolaktyny one tez maja regulowac cykle, wiec nie wiem czy okres przyjdzie sam czy musze luteine brac, narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - poczekaj na 28 dc i zrob test :) potem odczekaj pare dni i najwyzej wywolasz ja zawsze mialam nieregularne, wiec luteine mam w zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci a ja do tej pory jesli nie wywolam to nie mam jej wcale. ale test owulacyjny pozytywny wyszedl w 17 dniu cyklu wiec 28 dnia nie bedzie za wczensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jezeli test owulacyjny wyszedl pozytywny to wcale nie znaczy ze wtedy byla owulacja, na tescie jest informacje, ze w ciagu 2-3 dni nastapi owulacja od pierwszego pozytywnego testu :) wiec owulacje moglas rownie dobrz miec 18 lub 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci wiem o tym. ale ja mialam bol brzucha 17 i 18 dnia. a pozniej juz ok. i chodzi mi tylko o to ze niewiem kiedy testowac, wogole mam taki zly humor i wogole. a twoj pecherzyk napewno juz nie peknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - testuj kolo 30dc, moj pecherzyk moze peknac ale juz nie chodze na usg, stanal w miejscu, a bez sensu co 2 dni do lekarza chodzic i sprawdzac czy juz czy jeszcze nie, szczegolnie, ze juz 20dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×