Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Mantar - lekarz mi wlasnie powiedzial wczoraj ze plamienia i nawet krwawienia sa raczej normalne, ze oczywiscie wszystko moze sie wydarzyc, ale wiekszosc kobiet plami i krwawi i wszystko jest ok :) to poprostu przez zaburzena hormonalne, ktore teraz w organizmie zachodza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
w moim przypadku nie było ok, a beta za wolno rosła, każde plamienie czy krwawienie trzeba zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia bardzo mi Ciebie szkoda :( To co piszesz to nie mieści się w głowie... Z niecierpliwością czekam na informację co i jak u Ciebie po wizycie w tym mało ciekawym szpitalu. Dorcia martwię się o Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Witam wszystkie dziewczyny czy mogę się do was przyłączyć? To mój trzeci cykl z clo, w dwóch pierwszych był pęcherzyk i sam pękł ale jakoś się nie udało:( Teraz za dwa dni powinna przyjść @, a ja modlę się żeby nie przyszła.Okropne jest to czekanie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malinka :) opowiedz cos o sobie wiecej, trzymam kciuki, zeby sie udalo w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
dawno mnie tu nie bylo. narazie odpiscilam leki leczenie zrobie badanie na insuline i ba prolaktyne po obciazeniu za jakis czas narazie leczenie odpuszczam przed nami wiele wydatkow a ba leczenie musze miec miesiecznie z monitoring600zl wiec pojde do ginek.za jakies trzy miesiace;( jestem juz po pierwszyn cyklu z clo 2x1tabl. noi do okresu pozostalo 4-5dni ;((( czuhe ze @nadejdzie i tak smutno;( najgorsze jest to ze wszystkie wwogolo tak latwo zzachodza i same wpadki zaliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Witaj malinka. Nie martw sie skoro clo ci pomaga i masz owulacje to za ktoryms razem sie uda. A jakie wyniki ma maz bo to wazne bo jak ty masz owulacje to masz zdrowy cykl i moze byc wiecej przyczyn. Ja tez mialam owulacje a sie nie udalo bo maz ma 45% szybkich ruszajacych sie plemnikow a 55 leniwych i to moglo byc przyczyna. Lekarz doradzil kochac sie tylko i wylacznie w okresie owulacyjnym co 2 dni by nie marnowac tych szybkich plemnikow bo potem moze strzelac samymi leniwymi. Posluchalismy i z 2 owulacją z clo sie udalo i jestem w 3 miesiącu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci cudowne uczucie zobaczyc fasolke na usg prawda?:) mi odpukać od poniedziałku mdlosci ustapiły i czuje sie swietnie:) hehe może teraz twoja kolej na mdlosci merci moze ci je oddałam hehe:) mi sie zaczely od 6 do 13 tygodnia dzien w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - kto wie :) ja widzialam na usg tylko taki tyc***echerzyk, licze ze niedlugo bedzie bilo serduczko :) a bola Cie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bolały do 8 tygodnia bardzo jak brałam prysznic to zasłanialam sutki bo taki bol im sprawiała plynaca po nich woda:) potem od 8 tygodnia przestały i raz bolały raz nie ale sutki sa wciaż tkliwe i bardzo brązowe a piersi wielkie i mam juz rozstepy na nich ale smaruje kremem specjalnym moze zapobiegne im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Moj pecherzyk mial 4mm jak go pierwszy raz zobaczyłam ale i tak wypełniało mnie szczeście. Jezeli plamieniu nie towarzyszy bol to moze faktycznie nie masz sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dzięki Edka 12 mój mąż jeszcze nie robił badań. Moja gin kazała poczekać przez 4 cykle i jak wtedy nic nie wyjdzie to dopiero badania. U mnie na drożność jajowodów, a u męża na nasienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Witaj merci31 ogólnie moja historia jest, taka jesteśmy po ślubie 1,5 roku w ogóle nie stosowaliśmy antykoncepcji, a dzieciątka jak nie było tak chyba nie ma. Po roku poszłam do gin i okazało się, że moje pęcherzyki nie osiągają odpowiednich rozmiarów. Dodatkowo badania hormonalne złe i niski progesteron. Razem z clo biorę duphaston. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a mi dzis smutno jakos i w ogole jedynie katar mi juz przechodzi , remont dobiega juz pomalu konca, a umnie jutro juz 22 dc coraz blizej do okresu az sie boje heh , zreszta nie nastawiam sie prawdopodobnie moje kolezanka ktora byla w ciazy poronila nasakra jakas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Witam Cię Malinka :) Pewnie, że się przyłączaj do nas :) Czym nas więcej tym więcej informacji, doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Beatko głowa do góry :) nie trać nadziei :) jest jeszcze szansa, w końcu musi nam się udać a @ jeszcze nie ma :) na smutanie przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mantar powiedz coś o tym twoim przeczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ale nas już dużo dziewczyny widze ze coraz wiecej jest osob z takimi problemami jak my czemu taki duzy problem jest z plodnością? Te co nie chca maja a te co pragną nie. Nie ma sprawiedliwości. ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Nie nie nie :-P czasami mam takie uczucie dejavu, a po chwili przypomina mi się, że to mi się śniło. Żeby było ciekawiej, oczywiście większość snów nie pamiętam. Powiem Wam w maju. :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Zgadzam się małolaty "wpadają", a tu jak człowiek pragnie dziecka to nie ma:( To nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka ja tak mówiłam już jak nie wiedziałam, że mam sama takie problemy.... A teraz nawet się nie wypowiadam bo szkoda się denerwować. Ja tak naprawdę unikam rozmów na takie tematy, bo uważam, że moj rozmówcą jest osoba, której taki problem nie dotyczył to i tak mnie nie zrozumie. Jedyną "zdrową" osobą, która by mnie zrozumiała to moja mama, ale nie mogę jej tego powiedzieć bo ona "zamęczyłaby" mnie ciągłymi pytaniami... Oprócz męża rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mantar widzę, że nie uchylisz rąbka tajemnicy ;) Ciekawe jak tam nasza Dorcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Unis ja zaszlam w ciaze po 1.5 roku leczenia a wczesniej przed slubem tez sie nie zabezpieczalismy z pol roku nim poszlam do gina sprawdzic czy wszystko ok a tu sie okazalo ze pcos i trzeba sie leczyc by miec dziecko. Udalo mi sue ale i tak zyje w ciąglym strachu o moje maleństwo i codziennie sie modle by bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Zgadzam się z Tobą Unis, że nie ma sensu. Im bardziej się człowiek w to zagłębia tym gorzej dla naszej psychiki, lepiej sobie dac czas i podchodzić do tego na spokojnie, i zanim się obejrzycie, zobaczycie dwie kreseczki :-) nie nic nie powiem 0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka a ty masz pewność, że jest tylko jedno maleństwo :) wiesz, że to jeden ze skutków ubocznych ;) Edka od początku wiesz o ciąży, od początku zapewne bierzesz kwas foliowy i od początku troszczysz się o fasolkę jak tylko możesz więc napewno będzie zdrowe :) A odnośnie psychiki to jesteśmy silnymi kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia jak tam? Edka to bolaly Ciebie tak jak mnie teraz :) oprócz plamien nic mnie nie boli, wiec jestem spokojniejsza :) Malinka - to tez juz trochę sie staracie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Oj tak już trochę tych starań było:( ale liczę, że w tym a może w następnym cyklu już się uda:)) Tak naprawdę to miałam dopiero dwa prawidłowo zakończone cykle po clo teraz jest trzeci nie tracę nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec po 6 godzinach na pogotowiu do wiedziałam się ze mam wysoki cholesterol a nie z tym pojechalam. Nic mi nie zrobili kazali dzwonić do mojej gin ale ona nie odbiera a jak bym do niej poszła to jej pielęgniarka odesle mnie na pogotowie i tak w kółko. Dostalam tylko co codamol. Eh żyć się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - masakra! Moze @ przyjdzie lada chwila. A ginekolog Cię zbadal na pogotowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorciazabcia wysoki cholesteron trzeba szybko zbic troche to trwa , ale z tego co wiem sa skuteczne leki moja kolezanka miala wysoki cholesterol przez co miala wydluzone cykle, ale po unormawaniu go wszystko wrocilo do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×