Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka 12
A ja jutro do szpitala. I po długim weekendzie:( zle mi wyszla glukoza po obciążeniu i mam podejżenie cukrzycy ciążowej:( i na badania do szpitala....na cały weekend.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny. Ja mieszkam na mazurach ale pochodzę z mazowieckiego. Jestem po owulacji, więc zostało wielkie oczekiwanie. Ciekawe czy HSG pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - Bidulko, mam nadzieje ze kolejne badania wyjda ok :) nic sie nie boj, wszystko bedzie dobrze! coraz blizej masz do tulenia swojego malenstwa :) Mantar - a ja na mazurach nigdy nie bylam, ale wiem ze widoki piekne i komarow duzo :) :) moze kiedys sie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Zapraszam nad jeziora i nie tylko ;-), a na komary mam sposób ;-) i się są mi straszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Dominika ja tez do salve chodzę :) obyśmy tam niedługo chodziły tylko na badania kontrolne :-) miałam dobra państwową lekarkę ale zrezygnowała z pracy w przychodni :-( Beatko to fajnie :-) ja sobie dzisiaj tylko bluzeczkę kupiłam :) są już promocje ale póki co 20-30% ..czekam na więcej :P Merci allegro jest super jeśli chodzi o zakupy :P szkoda, że tam jest wszystko :P ja powinnam mieć już zakaz wchodzenia tam na jakiś czas :P Edka wszystko będzie dobrze !! nie martw się jeśli to możliwe :) trzymam kciuki i daj znać jak wyniki :) Na Mazurach też nie byłam :) a na Dolnym Śląsku miałam dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Ja mieszkam w mazowieckim :) ok 100km od Warszawy. Edka trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było:) ja jestem od dziś na zwolnieniu cały tydzień, źle się czuje, jestem taka jakaś osłabiona :( nie mam na nic siły, masakra jakaś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
A ja w Warszawie :) Dziewczynki, wracam do Was! Od jutra clo, przedostatni cykl z clo... A w ostatnim zamierzam zrobić w końcu inseminację.... I już mam w planach wizytę w klinice leczenia niepłodności, tym razem u poleconego lekarza. A dzisiaj mąż powtarza badanie nasienia, trzymajcie kciuki, oby przynajmniej to wyszło dobrze.... Jednym słowem - biorę się do roboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
Dominika to mieszkamy blisko siebie...ja mieszkam 30km od Piotrkowa Tryb - w Tomaszowie Maz :) W Lodzi tez czesto bywam...Mowisz, ze jezdzisz do Salve?? I jakie opinie slyszalas badz jakie masz zdanie?? Moze mnie to czeka, jesli do konca roku nie zajde w ciaze. Moze slyszalas o jakims dobrym ginekologu-endokrynologu? Moze byc nawet w Piotrkowie, czy w Lodzi. Dziewczyny ja juz wysiadam...chociaz zeby miec to jedno dziecko...ja na to wszystko patrze w ten sposob, ze dziecka niczym nie zastopi sie, bo samochod, czy mieszkanie mozna kupic, a dziecko to jest mieszanka mnie i mojego M i to jest przede wszystkim nasze wspolne dzielo:) Magdalena83 ty tez jestes z lodzkiego?:) Oooo ciekawie...jaki ten swiat maly...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a jeśli można wiedzieć do którego lekarza chodzisz?:) Colakota ja o salve jak na razie słyszałam od rodziny dobre opinie. Ale wiadomo jak ktoś komuś nie pomoże to od razu są bee :P Ja jestem bardzo zadowolona. Widać , że szukają każdej możliwej przyczyny dlaczego nie zachodzę. Zobaczymy jak to będzie teraz :( Już się boję, że będzie jednak laparo... Oj nie znam takiego lekarza :( ja chodzę oddzielnie do endokrynologa i ginekologa:P Sykatynko powodzenia!!! :):):) ja też czekam na @ i ostro działam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) widze ze kazda z innej czesci swiata pisze na forum :) :) jak dobrze, ze jutro wolne, mam 4 dni luzu, musze odpoczac psychicznie od pracy, oby pogoda byla ladna :) magdalenko - allegro jest super, szkoda tylko, ze przesylki coraz drozsze :( ale, zawsze cos znajde ciekawego, i MUSZE sobie wtedy kupic :) :) sykatynko - widze ze masz nowy zapal do pracy :) :) i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dooorcia nam zniknela :) edka - co u Ciebie? mam nadzieje, ze wszystko ok :) sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ciesze sie ze jutro wolne mam juz dos pracy strasnzie:( w nocy cos zle spalam bolal mnie dol plecow tak dziwnie i lewy jajnik pol nocy nie spalam , do tego tak dziwnie boli mnie dol brzucha juz sama nie wiem czy to od zmeczenia czy ze stresu w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Cześć dziewczyny :) Dominika ja byłam u dr Wenckiej na Widzewie ... Jutro do pracy ale dzisiaj był fajny dzień :) trochę odpoczęłam, nawet na rowerki sobie wyszliśmy :) a jak u Was? :)) od paru dni robię testy lh i ciągle mi negatywne wychodzą :( nie wiem co jest grane bo jajniki mnie bolą od wtorku :( dzisiaj jest 15 dc jeszcze 15 dni i @ :( oby nie ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colakota ja z Łodzi jestem :)) no właśnie ... wszystko można kupić ... ale dzieciątka nie :( .... Sykatynka a można wiedzieć ile cykli brałaś clo ?? ja już mam dwa za sobą .... Merci tak przesyłki coraz droższe niestety :( ale jak coś się znajdzie w dobrej cenie to się opłaca :D Beatka a może i od jednego i drugiego boli? Luśka musisz się oszczędzać teraz :) odpoczywaj dużo i zdrówka życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki :) ja mam dzisiaj drugi dzień z clo....zabieram się do roboty i faktycznie czuję przypływ nowych sił, ale jakoś nie mogę się zmobilizować, aby do końca mojej dietki przestrzegać ;) zmęczenie materiału :) Magdalena - ja miałam 3 cykle z clo, później przerwa na 2 cykle, później miałam mieć kolejne 3 cykle z clo, ale zrobiłam 1 a kolejny odpuściłam, bo wiedziałam, że w czasie owulacji nie będzie mnie w domu... więc teraz piąty cykl z clo... z tym, że ja nie do końca wierzę w zasadność stosowania clo u mnie, bo ja raczej z reguły mam owulację... i właściwie przy clo miałam zawsze monitoring, zawsze owu była i pęcherzyki pękały, więc chyba problem musi tkwić gdzieś indziej... ale moja pani doktor ma widać jakiś zamysł, więc słucham się jej... Dzisiaj wyniki męża, stresuję się troszkę... w sumie rzucił palenie pół roku temu, jest raczej aktywną osobą, więc teoretycznie powinno być ok, ale wiadomo - wszystko może się okazać... mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo jak coś będzie nie tak, to on się załamie... faceci nie są jednak tak mocni psychicznie jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) sykatynko - dobrze ze masz nowy przyplyw energii, co do clo to on tez wspomaga owulacje, wiec moze dlatego lekarz przypisuje :) oby wyniki nasienia byly ok, bo faceci faktycznie sa wyczuleni na te sprawy :) ja wczoraj spedzilam super, dzien, pojechalismy do Karpacza, pogoda byla cudna, pochodzilismy troche az nas nogi potem bolaly :) dzisiaj juz niestety deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
już, mamy wyniki, na szczęście dobre a nawet bardzo dobre, jeśli chodzi o ilość plemników i o ich ruch.... jeden wynik jest troszkę nie w normie, ale dosłownie o 0,1 powyżej normy - jakieś tam odchylenie główki.... Cieszę się bardzo, że jest ok, ale troszkę mnie martwi, że mimo tak dobrych wyników mężusia nie udaje się nam zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merci31
sykatynko - to dobrze, ze wyniki ok, a kiedys czytalam ze istnieje takie cos jak "wrogi sluz", ze mimo super badan kobieta nie zachodzi w ciaze bo jej sluz zabija nasienie mezczyzny, i ze wiele kobiet o tym nawet nie wie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki juz weekend wreszcie heh dzis w pracy do 17.20 siedzialam ale obiecano mi oddac dzien wolnego za nadgodziny . W poniedzialek mam zakonczenie roku w srode zebranie i koniec dziewczynki to moj ostni tydzien pracy i pojde na urlop tak sie ciesze odetchne choc troche moze uda mi sie zapomnie o tym wszytskim co mnie ostatnio spotyka . Umnie juz koncowka 24 dc nie powiem ze mnie siwezbi zeby zrobic test ale bede cierpliwie czekala na okres jesli sie nie pojawi do konca tygodnia zatestuje ewentualnie przed wyjazdem umowie sie na wizyte. Powiem wam ze cudem by bylo gdybym teraz zaszla w ciaze bylby to dla mnie naj lepszy czas czas by zajac sie swoim ostatnim marzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Witam :-))) Sykatynko - dziękuję :)) ja mam drugi cykl z clo za sobą teraz w lipcu będzie trzeci i powinnam iść do lekarki ... ale czekam na wyniki a w sumie to czekam aż mój facet pójdzie się przebadać ... bo tak to szkoda kasy na prywatne wizyty .... jak przekonałyście swoich mężów/partnerów żeby się poszli zbadać?? bo niby mój chce dziecko i w ogóle ale na badania nie garnie się :( wiem, że to może nic przyjemnego no ale mógłby się poświecić ... Beatka jak masz fajnie :-)) może jak odpoczniesz od pracy to się wtedy uda :-) Ja osobiście tracę już nadzieję :-( najchętniej bym to wszystko rzuciła ... mierzenia temperatur leki rano ..clo ... liczenie dni płodnych ... Chyba zacznę planować przyszłoroczne wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - ostanio moj lekarz powiedzial zeby maz zrobil badanie nasienia, powiedzialam o tym mezowi i on tak normalnie, ze ok :) wiec przekonywac nie musialam, a tez dla niego to nic strasznego :) pojdzie zrobic jak bedzie mial urlop :) beatko - ja tez jeszcze tydzien i wolne :) tylko jeszcze sprzatanie szkoly, porzadki, kolonie i wreszcie upragniony wolny czas :) sykatynko - trzymam kciuki :) edka - co kochana z Toba sie dzieje? zaczynam sie martwic :( mam nadzieje, ze wszystko ok :) dooorcia - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
magdalenko moj maz tez zrobil badania powiedzialam mu ze lakarz prosi o to razem z moimi badaniami i nie bylo problemu, teraz maz powtorzy badania podczas urlopu, bo ja po urlopie chce sie zglosic do lekazrana wizyte zobaczyc czy wszystko ok. umnie koniec 25 dc i bola mnie dolem piersi, tzn sa tkliwe pewnie na okres znajac zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Też tak mówiłam :( ale już dwa miesiące minęły jak powiedziałam i nic :( i mówiłam też, że bez wyniku do lekarza nie pójdę :( i nic :( no cóż chyba muszę postawić ultimatum jakieś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katdud
hej dziewczyny mam pytanie moje cykle są ok 40 dniowe a nawet 45 powiedzcie mi czy jest sens przyjmowac clo od 11 do 16 dnia cyklu? owylacje mam bardzo pozną o ile w ogole ją mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katdud - clo przyjmuje sie na poczatku cyklu, zeby owulacja sie pojawila, a nie w srodku cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki jak dobrze bylo mi przez 4 dni wolnego, szkoda ze jutro do pracy :( teraz bede odliczac dni do urlopu :) czy Wy tez uwielbiacie truskawki, tak jak ja? dzisiaj tak sie nimi objadlam ze chyba zaraz pekne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wstępie - nie mam niestety czasu przeczytać całego wątku, ale opowiem o swoim przypadku... pierwsza ciąża - stracona - po wielu miesiącach nieudanych prób i w pierwszym miesiącu brania duphaston druga ciąża - po 1,5 roku od pierwszej... właśnie w niej jestem - po niecałym roku brania duphastonu lekarz dołączył na 3 miesiące estrofem i clo... po trzech miesiącach nic... Pierwszy cykl po odstawieniu leków - poskutkowało. jestem w 8tc. i wierze, ze tym razem bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - bardzo gratuluje i trzymam kciuki aby wszystko bylo ok :) czasami clo zadziala i sie zajdzie w ciaze a czasami trzeba odstawic clo zeby zajsc :) takie to nam atrakcje organizmy nasze szykuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×