Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gościu spokojnie,poczekaj jeszcze troszkę,sama piszesz , ze jesteś dopiero 6 dni po owulce. Zrób test czy betę za jakiś czas. No ale , żeby mieć spokojną głowę poszłabym do innego lekarza jednak po tą luteinę czy duphaston, żeby nie było tej przykrej powtórki. Życzę Ci , żeby intuicja nie zawiodła :) i nie poddawaj się , bo jak widać clo działa tylko potrzebujesz czegoś podtrzymującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, Beatka - a jak z zakupami dla Was, takimi ciązowo-porodowymi? co kupujecie? ja mam 2 koszule nocne do karmienia, zastanawiam sie co w szpitalu moze sie przydac, kolezanki mowia mi o majtkach takich jednorazowych poprodowych, podkladach porodowych, wkladkach laktacyjnych, laktatorach. Laktator kupie chyba jak bedzie potrzebny, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duphaston w domu jak myślicie brać go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja mam tak kapcie szlafrok dwie koszule do karmienia koszula stara do porodu majtki jednorazowe zel do higienny intymnej po porodzie a musze i będę kupowała jeszcze biustonosz do karmienia wkładki laktacyjne podkłady laktator.dla corci praktycznie wszystko mam. Zostały mi drobne rzeczy jak pampersy waciki kosmetyczne mokre chusteczki. Mam przebierak drewniany na lozeczko z mata mam lozeczko wozek zamowiony kosz pełen zabawek 5 szuflad ciuchow w rozmiarze 0-6 mate do zabawy kremy różne sprey do pępka nożyczki szczoteczek do włosów butelki 2 smoki baby projektor na sufit bujak co sam buja mydelka do kąpieli ręczniki kocyki koszyk do spania mama kupiła mi pościel beciki jeszcze jeden ręcznik karuzele do lozeczka kupiła moja siostra. Zostało mi bardzo bardzo malo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaczek1611
Dziewczyny czuje sie dziwnie.... I nie wiem na ile to moja psychika ale do tej pory jak bralam ta provere to po odstawieniu nie czulam takiego dziwnego bolu w dole brzucha. Wczoraj wzielam ostatnia tabletke i moj organizm nie powinien jeszcze reagowac na odstawienie bo tabletke bralam kolo 22a nawet pozniej. A nie mam typowego bolu jak na @ tyko jakby takie klucie delikatne. Zaczynaja bolec mnie sutki .... Moze zawsze tak mialam tylko nie zwracalam uwagi.... Sama nie wiem juz. Trzymajcie kciuki bo jutrp rano robie kolejny test i to bedzie 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - to Ty juz prawie gotowa, ja ciuszkow tez mam pelno, lozeczko i kolyske mam, mam tez kocyki, posciel, przescieradelka, grzechotki, butelki, przewijak, spiworek do spania, wanienke, smoczki, nie mam jeszcze tylko wozka, kosmetykow do kapieli, papmersow, mokrych chusteczek, zimowego ubranka (nie wiadomo jaka pogoda bedzie), lampki nocnej. No a dla siebie te biustonosze kupie chyba, chociaz nie sa zbyt ladne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia - trzymam kciuki za 2 kreseczki :) chociaz jutro tez moze byc za wczesnie jeszcze na test :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Kurde ale Wam to zleciało dziewczyny.... Za niedługo będziecie tulić swoje maleństwa :) Gosciu wiesz ja na własną rękę nie brałabym Duphastonu bo jak Ci lekarz potem nie przepisze to będziesz miała gwałtowny spadek progesteronu co tez we wczesnej ciąży może mieć zły wpływ na fasolkę. Jedyne co możesz to iść sama 7-8 dni po owulacji zrobić z krwi progesteron i jak wynik będzie niski udac się do lekarza. Z wynikiem w ręku mu tez będzie łatwiej podjąć decyzję. Ale to jest tylko moje zdanie a ja lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wczoraj już zaczęłam brać wzielam na wieczór jedną tabletkę poprostu boje się żeby nie powtórzyło się to co miało miejsce dwa miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki Merci - ja mam 3 koszule do karmienia rozpinane jedna taka koszule do badan itp. stanik nosze do karmienia z h&M polecam mam 2 i warte ceny wygodne i będą po porodzie po praniu jak nowe jeden już zamaly teraz nosze większy z miska d :P Dla siebie mam majteczki poprodowe wielokrotnego użytku siateczkowe i 5 takich jednorazowych mam podkłady poporodowe z belli takie duże szlafrok mam wkładki laktacyjne i kupie sobie niedługo laktator reczny z lovi nie kkosztuje wiele. skarpetki buty pod pprysznic zel do higieny intymnej z kory debu i kkupie tamtum rosa , reczniki kosmetyk do mycia i ciala i wlosow taki dla dzieci więcej się dowiem w srode bo będą mowic co wziiasc dla dziecka i siebie:) to wam napisze co było:) za 2 tygodnie jade po wozek, nosidełko, wanienke z akcesoriami i laktator wlasnie. Brakuje mi jeszcze lozeczka z wyposażeniem czyli przewijakiem posciela itp., takto mam już ubranka zabawki potrzebne akcesoria, jeszcze na allegro kupie sobie podgrzewacz z campolbaby widziałam fajny i starczy , bujaczek mate , krzesełko dostane w prezentach od rodziny :) Ubranek mam nowych i troszkę dostałam mysle ze wystarczy:) Wizyte mam już za tydzień mam nadzieje ze wszytsko ok ze corcia już z kilo ppnad ma;) A tak w ogole napiszcie jak się czujecie ja zaczelam 28 tc czasem trochę plecy mnie bola , glowa, ale staram się nie narzekac wydaje mi się za mam malu brzuch ale mój brzuch rozciagnol się tak bo bokach porzerzylam się w plecach, pytałam polozna mowila ze jak na ten tydzień to duzy mam , tylko jestem szczuplutka i tak mi się wydaje:) buziaki dziewczyny odezwe się pod koniec tygodnia w soboote jak polozna pojdzie napisze co było w szkole rodzenia Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - tez juz masz sporo :) Unis - czas naprawde szybko leci, niby to 9 miesiecy, ale mam wrazenie jakby to byly tylko 4 albo 5! leci blyskawicznie! nim sie oswoisz z mysla ze bedziesz mama to maluch juz na swiecie bedzie :))) beatko - ja sie czuje dobrze, ostatnie 2 tygodnie wypchaly mi troche brzuszek, i waga skoczyla o kg prawie, czyli Skarb moj rosnie :)) czytalam gdzies ze teraz macica jest wielkosc***ilki do koszykowki :)) tak tez sie czuje, jakby ktos mi pilke wsadzil haha :)) szybciej sie mecze, w nocy z boku na bok ciezko mi sie juz obrocic, a i buty maz moj pomaga mi czasami zalozyc :) staram sie duzo chodzic, ciagle byc w ruchu, a wieczorem odpoczywam i slucham muzyki relaksacyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Zeszlam kolejny raz na ziemie... Test negatywny oczywiscie, czas przestac sobie wmawiac jakiekolwiek objawy. U mnie bez tej operacji sie nie obedzie. Czekam na @, jutro powinna zawitac. Oby tylko nie bolala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak przykro mi :( wiem że to fatalne uczucie.... A moka beta z dzisiaj 631 :) aż nie mogę w to uwierzyć. Rozmawiałam z gin i mam przyjsc w piątek na wizytę :) zobaczę moja kropkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dziewczęta jak u Was z seksem było na początku ciąży? Pytałam lekarki powiedziała że można ale bez akrobacji ale i tak się jakoś boję . Sorry za to pytanie ale kto jak nie Wy mi pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie już rzeczy :) już nie mogę się doczekać aż ja będę kompletować :) jeśli można spytać dużo Was wyniosła ta wyprawka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Uniś ale super :-) zycze ci bijacego serduszka ty i Dominika w tym samym czasie praktycznie. Dominika u mnie to było tak jak u ciebie bez akrobacji bo miałam 3 torbiele ale można i kochalismy się tak samo jak przed ciąża ale od 20 tygodnia zaczęła mieć problemy z orgazmem i wogoole brakiem ochoty dopiero w święta ochota i orgazmy wróciły ale mój maz się boi juz i mi odmawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika moje ceny ci się nie przy dadzą zupełnie bo tu sa zupełnie inne a po drugie tu ludzie sa uprzejmi i oddają dużo rzeczy za darmo :-) sa nawet tzw. Skipy gdzie ludzie zostawiają niepotrzebne rzeczy i można sobie je wsiąść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak bardzo mi przykro ale nie zalamuj się. Ja i Uniś bylysmy tragicznymi przypadkami. Dominika to juz w ogóle a zobacz udało nam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mamy taką ochotę ale strach jest.... :( Unis kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Unis ogromne gratulacje:) bedziesz miala pierwsze foto malenstwa:) Dominiko a operacje to bede miala na wszystko tak ogolnie, zamiast laparo bo jedna juz mialam a podczas operacji lepiej beda widzieli co jeat nie tak, usuna mi torbiele , zrosty, ogniska endometriozy, udroznia jajowody jesli soe okaza niedrozne a po operacji pol roku branie lekow zeby sie wszystko zagoilo i dopiero staranka.... Dluga droga przedemna.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja miałam mieć laparoskopię z tym wszystkim,jeszcze miałam mieć nakłuwane jajniki,żeby pęcherzyki pękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki którego dc miałyście owulacje przy clo?Jak długie cykle?Proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - piekna beta :) Basia - nie poddawaj sie :) Domi - mozna sie kochac jak ciaza nie zagrozona :) wiec korzystajcie poki ochota jest ;) co do cen - staram sie kupowac okazje, na allegro jest duzo taniej niz w sklepach, wanienke kupilam 20zl taniej, lozeczko 210 zl taniej!!! zestaw butelek 30zl taniej niz w sklepach! wiec allegro polecam, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam tez kolyske, na allegro, uzywana (bo na krotko starcza) za 70zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×