Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dominika oby wszystko bylo dobrze. Życzę ci tego ale napewno bedzie masz super prezent na swieta :) u mnie dobrze brzuch mi rośnie ale tez nie miałam apetytu do dzis on wcale duzy nie jest. Z mężem dobrze mam nadzieję ze nie bedzie pił. Uniś!!!! Jak bardzo sie cieszę :) same dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby tak dalej z dobrymi wiadomosciami... Niech sie ten rok szczesliwie skonczy dla nas wszystkich:) Unis piekny pecherzyk obym miala taki w sobote...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu prezent to ja będę miała na nowy rok :P bo na święta jeszcze nic nie będzie wiadomo :( Aha , dziewczyny, jak to moja pani dr powiedziała ... jestem prawdziwym przykładem na to, że wszystko siedzi w głowie :P wyluzowaliśmy, nie myśleliśmy i udało się. Mogłabym się faszerować dalej wszystkimi innymi lekami , nastawiać się i mogłoby to trwać w nieskończoność. Lecę dzisiaj do endokrynologa. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - super, ciesze sie bardzo, napewno bedzie wszystko ok :)) Unis - super pecherzyk, cos czuje ze niedlugo beda ciazowe wiadomosci :)) trzymam kciuki :) sykatynko - mam nadzieje, ze u Ciebie ok :) beatka - co u Ciebie? u mnie czas szybko leci, klimatu swiat jeszcze nie czuje, brzuszek rosnie a Maly tanczy w nim jak szalony :) ciuszki juz mam chyba kupione wszystkie, zostaly mi tylko takie zimowe - jakis kombinezonik - rownie dobrze moze byc zima jak i wiosna, wiec lepiej sie przygotowac :) w tym miesiacu zamawiam lozeczko, a w lutym chyba juz wozek zamowimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dziękuję dziewczyny kochane jesteście :* Jutro wieczorem zobaczymy czy pęknie. Trzymajcie kciuki nadal :) Basia daj znać w sobotę czy coś urosło :) Dziewczyny pamiętacie czy czułyście coś jak pęcherzyk pękał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ja nic nie czulam, ale moje pecherzyki pekaly roznie, raz po 2 dniach raz na drugi dzien od podania pregnylu, wiec dzialajcie, dzialajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis na pewno dam znac jak tam moje pecherzyki, ale i Ty nas informuj co i jak sie dzieje. Wczoraj chyba Wam pisalam ze nie czuje pracy jajnikow, bo w ogole nie czulam zeby cos sie dzialo a dzisiaj od rana mam migrene i teraz od wieczora tak mnie boli brzuch jakbym miala@ dostac za chwile. Mam brazowe plamienia a dzisiaj jest moj 10dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis mnie bolał strasznie brzuch w tym cyklu jak na @. Później przestał na góra 3 dni i na nowo, nawet miałam iść do ginekologa bo myślałam , ze sobie przeziębiłam jajniki ale machnęłam ręka, że przejdzie. I teraz myślę, że w sumie dobrze bo jeszcze dostałabym jakieś leki niepotrzebnie. Merci masz już jakiś upatrzony wózek? :) Dziewczyny powiem Wam, ze jeśli wszystko będzie dobrze to termin mam na 15.08 i jestem trochę przerażona z takim brzucholem w ten upał :D normalnie ledwo zipię a co dopiero :D Basiak to ja jak pisałam też miałam bóle jak na @. Ale plamień nigdy nie miałam w tych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczynki :) merci umnie ok wczoraj bylam na wizycie corcia rosnie ma już prawie kilogram i ja tez rosne w kilogramy:) Kolejna wizyte mam w polowie stycznia. Ja już mam prawie wszystko z wyprawki jeśli chodzi o ciuszki i potrzebne akcesoria na kilka rzeczy czekam z allegro az przysla Brakuje mi już tylko wanienki plus kosmetykow dla malucha , termometru , laktatora i podgrzewacza i 2 butelek Wozka i nosidełka No i lozeczko z wyposażeniem , ale to wszystko już po nowym roku.:) Natomiast od siostry dostane bujaczek i dalszej rodziny mate edukacyjna:) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - tak, mam juz upatrzony, Camarelo, sa rozne modele musze jeszcze dokladnie zdecydowac ktory :) i bedzie taki 3w1, czyli ze spacerowka i nosidelkiem. Domi, Beatka - Wczoraj zamowilam lozeczko z szuflada i posciela, po swietach pewnie juz bedzie :) powiem Wam, ze na allegro jest duzo taniej jezeli chodzi o rzeczy dla dziecka, lozeczko zamowilam 200 zl taniej niz u mnie w miescie w sklepie, a przesykla tylko 30zl wiec i tak sie oplaca! wanienke zamowilam o 30 zl taniej, dlatego pozwolilam sobie na drozsza wyprofilowana z termometrem a nie zwykla, ciuszki tez duzo tansze, bawelniane, kolorowe i polskie duzo taniej na allegro niz chinskie w sklepie! allegro teraz to moj bliski przyjaciel :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika to Ciebie tez tak wczesnie brzuch jak na @ zaczal bolec? Bo dzisiaj mam 11dc i nadal boli, glowa tez i plamienia mocno brazowe nadal sa. Trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo zeby wszystko dobrze sie skonczylo i zebys w sierpniu miala juz ze soba swoja dziecinke:) W ogole to wszysttkim Wam dziewczyny zycze szczesliwego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci fanie ja wozek mam już upatrzony 2 w 1 nosidełko osobno w smyku mam już na niego znizke :) jeśli chodiz o ubranka kupiłam kilka w h&m a reszte w smyku sa super promocje z body z długim rękawem za 5 sztuk dalam 40 zl reszte na allegro bo tez taniej i super jakości prawie wszytsko mam od justineX swietny sklep z allegro lozeczko z wyposażeniem to będzie prezent od moich rodzicow a na wozek od tesciow także wcale nie wydalam mega dużo pieniazko na wyprawke niż myslalam dużo fajnych ubranek dostałam z niemiec od cioci po maluchu :) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci fajny ten wózek :) popatrzyłam na allegro. My jak byliśmy ostatnio po prezenty dla dzieci w smyku to mąż zerknął na wózki i spodobał mu się x-lander x-move :P a mój chłop jak się na coś uprze to pewnie będzie taki jak będzie wszystko ok :) Basiu ja ostatni cykl miałam bardzo bolący. Jak widać efekt jest a co będzie dalej czas pokaże. Wiesz każda inaczej odczuwa te dni, także też nie możesz się mną sugerować ale miałam podobnie :) Beatko jak zdobyłaś zniżkę do Smyka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominika polozna przyniosła mi książeczki i tam były zniżki na wozek na ubranka i na zabawki :) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Beatko ale Ci fajnie :) chociaż duże te zniżki ? :) Dziewczynki siedzę i patrzę jakie ciasta porobić na święta ale jak na nie patrzę to mi źle :P ale coś trzeba wybrać bo już przyzwyczaiłam wszystkich swoimi (powiem nieskromnie) dobrymi wypiekami i wszyscy już pytają co zrobię :D Unis i jak pęcherzyk?????? Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny ;) jestem po wizycie i muszę się Wam pochwalić, ze jest ciałko i płyn w zatoce :) Nie nastawiam się za mocno, ale cieszę się niezmiernie że w końcu coś się ruszyło z tą stymulacją :) To dobry znak :) Tylko nie wiem czemu dalej kłują mnie jajniki? Malo tego to zaczyna bolec mnie gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis wspaniała wiadomość :):):):) mam nadzieję,że ostro działaliście i będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Unis muszę przyznać, że czekałam na informację od Ciebie z niecierpliwością :-) i bardzo mnie cieszą :-) teraz zostało czekać i najważniejsze, że się ruszyło :-) Mi dziś znów udało sie zobaczyć synka i tym razem pokazał buzię, teraz będę go oglądała częściej, lekarz zapowiedział częstsze wizyty, bo zbliża sie już wielkimi krokami termin porodu :-o ( zaczął się 30 tydzień) :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Unis to gratuluje owulacji:) w koncu cos ruszylo:) teraz czekamy na jeszcze lepsze wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika a zniżki rozne od - 10 % do nawet 30 % Dziewczynki ja już wystroiłam mieszkanie na swieta, ubrałam choinke maz wysprzatal, choć swieta spędzam u mamy bo tu teraz mieszkam to dbamy o mieszkanie . Popakowałam tez prezenty :) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ubrałam choineczkę :) małą ale żywą, wczoraj cały dzień na nią patrzyłam i podziwiałam. Święta też mam w rozjazdach, jeszcze w drugi dzień chrzciny w Krakowie. Wiecie co,szkoda, że nie wiem jeszcze czy wszystko ok. Bo na święta znowu zasypią nas życzeniami , że życzą w końcu tego dzidziusia a ja będę wszystko w sobie dusić. Bo nikomu nic nie powiedzieliśmy jeszcze :P nie napiję się winka , to będą pytać czemu nie piję :D na szczęście mogę zgonić na kamienia :D Basiak a u Ciebie jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) my tez juz choinke kupilismy, zywa, ladna, pachnie pieknie, ale swieta tez spedzamy u rodzicow ale tez stroimy u siebie :) Domi - bedzie dobrze, wierze w to :) kup sobie normalny test ciazowy, tak dla swietego spokoju, zobaczysz jak druga kreska pojawia sie szybciutko, juz bez czekania :))))) mnie to na poczatku bardzo uspokajalo :)) Beatka - zawsze ze znizkami troche taniej :) Unis - super, to trzymam teraz kciuki :) a w sylwestra rob test !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki musze sie pochwalic. Bylam dzisiaj na monitoringu i mam dwa dominujace pecherzyki 15mm a dzisiaj jest 12dc. Niby nie jakis powalajacy rozmiar ale lekarz powiedzial ze do 15dc urosna do 21mm wiec bedzie ok:) niestety nie bede mogla sprawdzic czy popekaly bo w swieta nikt mi usg nie zrobi. Zostalo czekanie do 27dc bo wtedy mam zrobic test ciazowy i jak bedzie dodatni to bede brala luteine na podtrzymanie. 3majcie kciuki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia to świetnie! Mam nadzieję, że ładnie jeszcze trochę urosną i pękną :) trzymam kciuki :) Merci mam jeszcze jeden test :P może i zrobię ale nie teraz. Nadaję z łóżka , nie mam sił NA NIC :( u Was też tak strasznie wieje, jest zimno jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w UK naprawde strasznie strasznie wieje. Masakra. Zimno jak nie wiem. Dominika a czemu w lozku? Choroba cie bierze czy poprostu nie masz sil na nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak byłam z psem na spacerze to myślałam, że nas zwieje :D Nie Basiu, po prostu opadłam z sił. Na szczęście przeziębienie mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Tak dziewczyny działaliśmy ostro ;) Ja od jutra wyjeżdżam i nie wiem jak będzie z zasięgiem (mogę zamilknąć na chwilkę), bedziemy też 2 dni w Czechach na nartach :) jak będą warunki :) A tam neta napewno nie bedzie :( Też myślałam i liczyłam zrobić betę w Sylwestra bo idziemy na bal sylwestrowy i będę już wiedziała czy mogę chociaż szampana wypić :) Od owulacji nie chcę pić alkoholu i w święta jak będą rozlewać swojskie winko będą patrzeć na mnie podejrzanie... Ale wolę nie ryzykować :) potem bym całą ciąże siebie obwiniała. Dobrze wiem Dominika co masz na myśli ;) Ja pomimo tego że nie wiem czy coś wyszło to wolę nie ryzykować. Dorcia odezwij się do nas :) Gdzie spędzasz święta w UK czy PL? Basiak dobra wiadomość :) a nie masz możliwości na USG w poniedziałek? Już pęcherzyk powinien być ladny ;) Np na podanie Pregnylu.... Mantar myślę też że HSG w październiku mogło pobudzić trochę jajniki do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie ... Lekarze juz do polski leca na swieta. Poczekam cierpliwie do 27dc. Jak nic nie wyjdzie to w nastepnym cyklu moze bedziemy kombinowac z pregnylem. W kazdym badz razie bedziemy probowac przez 3 cykle a jak sie nie uda to operacja. Ale jestem pelna nadzieji ze jednak ona noe bedzie potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny. Co u was słychać? Jak przygotowania do świat? U mnie dobrze. Akwarium sprzątniete meble nowe skręcone wszystko wiem juz co i jak i gdzie bedzie spalo jak zosia bedzie na świecie. Jutro zaczynam gotować :) a jesli chodzi o wózek to ja zamawiam z polski coletto marcello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Uniś też miałam takie wrażenie, że po HSG pobudziło jajniki do pracy. Dziewczyny Życzę Wam Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt, niech spełnią się Wasze Marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×