Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dominika :-) ale się cieszę naprawdę mowie ci. :-) piękne uczucie wiemy o tym wszystkie. Dbaj o siebie i dzidzie. Uniś mnie tak bolal brzuch zanim wiedziałam ze jestem w ciąży. Prawie wszystkie juz jesteśmy w ciąży. A nasza biedna sakatynka się do nas nie odzywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia :) :* nie wiedziałam, że tak szybko u mnie to nastąpi i zobaczę takie cudo :) idę spać dziewczynki, to był nerwowy dla mnie dzień ale muszę dodać , że chociaż bez mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak ja używamy tego testu ale on wykrył mi ciążę dopiero w 33 dniu a jak kupilam taki pasmowy to on wykrył mi w 25 d zamawiany na eBay za 2 funty 30 testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika dobrej nocy. Ja dziś kupilam mojej Zosi wozek . Lozeczko z materacem juz mam. Teraz tylko parę rzeczy zostało tak naprawdę mi do kupienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliska
Dominika, tez mam termin na 15.08:) po pierwszym cyklu z Clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no teraz to juz za pozno na zamawianie testu mam. Jutro rano sie okarze. Czekam do rana bo rano podobno najlepiej. Kupilam sobie opakowanie z 3testami. Jak jutro nie wyjdzie nic to pozniej w poniedzialek powtorze i potem znow za dwa dni... Zonaczymy. Trzymajcie kciuki zebym do Was dolaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - nie wszystko stracone, powtorz test za pare dni, 26dc to moze byc za wczesnie, albo test ma wysoka czulosc i jeszcze nie pokazuje tego na co czekasz :) powtorz w 28 dc albo nawet 30dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesczcze mam 2 testy , to jeden zrobie w poniedzialek 28dc a drugi 30dc chyba ze do tego czasu @ dostane bo dzisiaj ostatnia tabletka provery a po niej na trzeci dzien od razu @ dostaje i jak tym razem tez tak bedzie to @ powinnam dostac 29dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak bardzo mi przykro :( powtórz test za parę dni. Dziewczyny mam do Was pytanie tj. dzisiaj na obiad robiłam barszczy bo jeszcze miałam uszka w zamrażalce no i oczywiście zapomniałam że jestem w ciąży i doprawiłam barszcz octem (2,5 lyzki). Ocet spirytusowy 10%. Zjadłam 3 talerze (bardzo mi smakowało) i dopiero skojarzyłam, że ocet jest chyba nie wskazany... Wiem że alkohol wyparowuje podczas gotowania ale teraz mam strasznego zgryza ze mogłam dzidzi zaszkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Glupia jestem :( Jeszcze czasami nie dociera do mnie że jestem w ciąży... A teraz wyrzuty mnie męczą... Nawet z kawy zrezygnowałam a octem barszcz doprawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - spokojnie, we wczesnej ciazy dzidzius nie pobiera jeszcze od Ciebie pokarmu pepowina, wiec nie masz co sie martwic :) dlatego nawet alkohol by nie zaszkodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci dziękuję. :) Mąż też mnie opieprzył ze przesadzam :) Ale to naprawdę było nadświadomie :( i miałam zgryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Basiu powiem jak reszta dziewczyn,że może jeszcze za wcześnie na test . ja dzisiaj miałam dzień pełen wrażeń,powiedzieliśmy rodzicom,dziadkom,siostrze itd o ciąży,wszyscy w szoku ale wszystkim łzy poleciały ze szczęścia :) no moja tesciowa tylko (jak to ona wszystko wiedząca) oczywiście wszystkiego się domyslala,wszystko wiedziała,że jestem w ciąży.. mimo że u mnie wymioty są na codzień :P alkoholu też nie piję od dłuższego czasu przez tego kamienia. No ale niech jej tam będzie że wiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika widze ze nie za bardzo przepadasz za tesciowa;-) Dziewczyny dziekuje za pocieszenie:) moze faktycznie zle testy kupilam, za malo czule w koncu to dopiero 26 dc a @ powinna byc ok. 29dc najblizsze dni pokaza... Nie trace jeszcze nadzieji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Ja i mąż postanowiliśmy na razie nikomu nie mówić że się udało zajść.... Poczekamy na serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak lubię ją ale jest najmądrzejsza we wszystkich tematach i to mnie wkurza :P Uuu Dorcia to nie wiem co gorsze. Czy wszędzie wtryniająca nos teściowa czy taka co niczym się nie interesuje... Unis ja też czekałam do usg gdzie zobaczę i usłyszę serduszko ❤️ chociaż bardzo mnie korciło,żeby coś powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie. Czy przy przyjnowaniu clostilbegyt owulacja zawsze występuje w tym samym dniu cyklu w każdym miesiącu? Przyjmuje już 3 cykl. Proszę was bardzo o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Was ciąża/poród, wyprawka, zakupy, recenzje, wychowanie małego człowieczka - wejdźcie na blog www.MartynaG.pl - zobacz świat maluszka oczami jego mamy. Bony rabatowe -15% do sklepu dziecięcego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Gościu owulacja jest sprawą bardzo indywidualną... Jedne mają regularnie a inne niestety nie... Ale ważne jest to żeby w ogóle mieć owulacje ;) A jak miałaś w poprzednich dwóch cyklach? Domonika mnie też korci żeby rozpowiedzieć całemu światu że się udało, ale rozsadek jednak bierze górę.... A co do teściowej... Hmmm.... Nami nie interesuję się za bardzo... Dla niej wazniejsze są jej córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym cyklu mialam tak około 18 dc ale bez monitoringu zmieniłam lekarza i w drugim cyklu mialam robione usg owulacja wypadala na 18 dc zresztą sama w tych dwoch cyklach czulam bol jajnikow i cykle z bardzo nieregularnych staly się 32 dniowe. W tym cyklu niestety nie miałam usg ze względu na święta ale tez w tych dniach czułam klucie jajnikow. Dziś moj 24dc wczoraj czulam taki tepy bol w okolicy jajnika zresztą ciagle czuje tak jak na okres. Piersi zrobiły się ciężkie i mnie pieką a do łazienki chodze od 3 dni co trochę siku w nocy też muszę wstawać. Wogole to w pierwszym cyklu z clostilbegyt mialam ciążę biochemiczna i tak samo sie czulam jak teraz. Nie wiem co mam myśleć czy owulacja się przesunęła aż o tyle dni? Chociaż ostatnie dwa cykle byly co do dnia regularnie. Clostilbegyt ciągle biorę tak samo. Jak myślicie? Ale się rozpisalam:) dziękuję że mi odpisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test ciazowy jak wyjdzie pozytywny to biegusiem do lekarza po cos na podtrzymanie. Ja bym tak zrobila. Jak wyjdzie negatywny to wiadomo czekaj moze do dnia @ i go powtorz jak jej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zapytałam mojej ginekolog czy brać może duphaston powiedziała ze nie bo jak ma byc ok to będzie. Dziwne to dla mnie ale czuje ze jestem w ciąży wtedy co miałam ciążę biochemiczna tez od początku wiedziałam, bo w poprzednim cyklu byłam pewna że nic z tego i ze spokojem czekałam na okres. W tym miesiącu pracowaliśmy intensywnie bo juz od 14 dc łącznie z 21dc z jednym dniem przerwy:) a wam dziewczyny w którym cyklu z clostilbegyt się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie udało w pierwszym cyklu, a polecę jeszcze testy ciążowe strumieniowe z Rossmana, wykryli ciąże na 5 dni przed spodziewana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staramy się 7 cykl ale wcześniej po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych moje cykle zwariowaly :) z miesiąca na miesiąc były coraz to dłuższe i raczej wogole owulacja nie miała miejsca. Zdarzało się ze były i 50 dniowe lekarz raz wywołał duphastonem. I powiedział ze nie powinien tak wcześnie ale przepisze. Tak jak wcześniej wspomniałam udalo się w pierwszym cyklu ale radość długo nie trwała. Teraz jest trzeci cykl. Pamiętam jak się czułam co się udało jest prawie to samo ale moim zdaniem jest trochę za wcześnie na objawy bo z moich wyliczeń wynika ze jestem 6 dni po owulacji. Brzuch mnie pobolewa tak jak na okres tylko tak lekko i te ciągłe chodzenie do wc. Pęcherza raczej nie przeziebilam. W tamtym miesiącu co się nie udało nie odczuwalam żadnych boli do samego okresu. I może wyda się to śmieszne ale czuje się ciazowo:) może pomyślcie ze jestem nawiedzona ale tak jest:) jak to było u was za ktorym razem się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Gosciu ja byłam 5 cyklu na CLO na max dawce i na mnie nie podziałał. A gin badał Ci progesteron, że twierdzi ze nie trzeba luteiny? Ja na twoim miejscu poczekała bym do 28 dc i poszła na betę z krwi jak czujesz się ciążowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z badań to miałam tsh, prolaktyne, ogolne z krwi wszystko ok ale może warto zrobić progesteron tylko w którym dniu cyklu? Z tym moim odczuciem ciazowym to tak intuicyjne:) poprostu jestem prawie że pewna. Tak miałam ostatnim razem wiedzialam na 100% że jestem w ciąży nawet testu nie musiałam robić bo wiedziałam że będą dwie kreski, ale co z tego jak już po 3 dniach było po radości:( jeden lekarz nie chciał mi robić usg to przeszłam do innego to znowu progesteron nie potrzebny. To byli dwa lekarze którym ufam bo reszta to same konowaly :) jak bym wiedziała że tak ciężko będzie mi zajść w ciążę to bym zaczęła się starać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×