Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczynki jak będziecie spedzac sylwestra ja w domku przed telewizorem pewnie nie dotrwam bo już po 21 jestem spiaca, ale może przybudze się na fajerwerki :) W tym tygodniu przyjdzie do mnie w piątek polozna lubie jej wizyty zawsze czuje się jakos tak bezpieczniej z nia:) 7 stycznia mam pierwsze zajecia w szkole rodzenia, mam nadzieje ze będą ciekawe pierwsze maja być o wyprawce wiec wszystko zanotuje będę wiedziała co zapakować do torby pomalu:) Ogolnie dni mi szybko mijaja i na noce tez nie narzekam choć budze się często a wy jak się czujecie , jeszcze trochę rzeczy mi zostało do zakupienia , ale to na polowe stycznia zostawiłam bo teraz w sklepach strasznie dużo ludzi a ja ze się czuje w takim tloku :) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja też w domku. Mieliśmy iść na salę ale nie chcę ryzykować chorobą. Wiadomo co chwilę by się ktoś kręcił na papieroska, przewietrzyć się i zresztą ja też szybko padam więc po co wydawać kasę i o 22 pewnie byłabym już w pokoju :P a i tak jestem podziębiona, bo na chrzcinach właśnie się tak kręcili i na drugi dzień mi wyszło. Właśnie reszta dziewczyn, odezwijcie się co u Was? ja Dorcię widziałam na fejsie :) brzuszek ma fajny i mężuś też hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny nie pisze bo mój maz ma dwa tygodnie wolnego i lezymy w lozkundo 13 później siedzimy we dwoje. Śniadanie do łóżka i te sprawy :-) Dominika tak tak mamy tajne brzuszki hehe :-) Uniś ja juz 7 kg niestety tak malo tylam a teraz waga skacze :-) daj znać jak testowanie :-) Dominika na pewno wszystko będzie ok nie krwawisz nie masz boli i w ogóle. Jutro Sylwester my z mężem we dwójkę w domu :-) co dobrego robocie do jedzonka na Sylwester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ale Wam dobrze :) my tylko góra do 10 śpimy :D też będziemy we dwójkę jutro(i dobrze,bo wszyscy by pytali czemu nie piję:P), więc nie szykuję niczego specjalnie :P tylko na kolację lasagne ze szpinakiem i kurczakiem. A pewnie o 22 będę już spać :P a na Nowy Rok zupkę meksykańską z pulpecikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy pizzę na jutro szampana piccolo :-) opije się nim hehe :-) 3 paczki chipsów i nic nie gotujemy :-) będziemy spać po południu to i do 24 wytrzymamy hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera , zapomniałam o piccolo :( ostatnio sobie kupiłam takiego dobrego szampana z myszką miki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny :) My z mężem idziemy na salę :) start o 20 :) Uwielbiamy zabawę do białego rana.. Uwielbiamy tańczyć... No ale w tym roku chyba bedziemy tańczyć co drugą piosenkę bo muszę się oszczędzać :) Beta 96 :) a dzisiaj 14 dni od Pregnylu. Myslicie że się udało czy to mogą być jeszcze pozostałości po zastrzyku? Ale się cieszę :) W tamtym roku moim postanowieniem bylo zajść w ciąże w 2014 roku i dowiedziałam się o tym ostatniego dnia roku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja się na tych zastrzykach nie znam ale mam nadzieję,że to żadne pozostałości :) powtórz w pt :)jak będzie rosnąć to chyba nie zastrzyk :P wow ale byłoby fajnie :) Dziewczyny życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzisiejszy dzień jest fatalny, tak się cieszę że zrezygnowaliśmy z imprezy. Pół dnia przytulam się z kibelkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni28
Dominika współczuję :( Nic fajnego to nie jest :( Betę będę powtarzac w poniedziałek, ponieważ rozmawiałam z Gin i kazała zrobić jeszcze w pon i zaraz do niej zadzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Uniś napewno to to :) mi 7dni po pregnylu test wyszedł negatywny juz dopiero po 11 pozytywny :) trzymam kciuki. Dominika biedna jedna.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a Ty mialaś mdłości i wymioty? Jak tak to jak sobie radziłaś? mnie dzisiaj przy tych zapachach w kuchni złapało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazdroszczę, mnie muli cały czas. Do tego strasznie suszy a nie mogę nic wypić :/ dodam, że jest to inne mulenie jak od tego kamienia. No nic przeżyję :P niech tylko wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis kochana trzymam kciuki zeby beta pieknie urosla:) , Dominika wspolczuje, ale dasz rade, byle by z dziecistkiem bylo wszystko ok. Moja siostra tez strasznie wymiotowala, przeszkadzal jej nawet zapach nowych mebli a ze mieli w tym okresie zamowione meble i w tym skorzana sofe to nie dala rady byc w domu i na tydzien musiala przeprowadzic sie do mamy a pozniej sofe zakrywala kocem hi hi. Tak ze wiem co sie tetaz z Toba dzieje... Dziewczyny z okazji nowego Roku skladam Wam najszczersze zyczenia, spelnienia marzen, zdrowka dla Was i waszych malenstw i oczywiscie dla starajacych sie tez duzo zdrowka i cierpliwosci. Wszystkiego naj naj Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczynki w nowym roku, wszystkiego najlepszego dla wszystkich :) Merci jak wizyta pamiętam ze miałaś teraz jakoś mieć:) Ja swoja mam 13 stycznia. Dzis była polozna umnie opowiadala mi jak teraz będzie brzuch rosl i macica itp jak będzie się zachowywać skkora itp. sluchalam tez tena dzidzi :) Do szkoły rodzenia jade w przyszłym tygodniu na pierwsze zajecia:) a ogolnie postanowiłam zmienić styl ubierania wkoncu w tym roku koncze 28 lat trzeba wygladac poważniej:) zamowilam sobie pare rzeczy ale paczki jeszcze nie dostałam:P beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny po sylwestrze i jak sie czujecie w Nowym Roku? Ja juz jestem uszykowana na zakupy z mezem:) Idziemy po testy ciazowe. Jutro testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego w nowym roku!! beatka - bylam u lekarza, Maluszek ma juz ponad kilogam, wszystko jest ok, nastepna wizyta pod koniec stycznia :) jejku, jak ten czas leci!! z usg wychodzi mi caly czas koniec marca, zobaczymy jak to bedzie w rzeczywistosci :)) przyszlo mi juz lozeczko i kolyska :) jestem prawie gotowa :) wozek pod koniec lutego zamowimy :) tez bede zapisywac sie do szkoly rodzenia :) brzuszek mam taki napiety juz, skora bardzo sliska, napieta, dziwne uczucie :) od poczatku ciazy stosuje krem PALMERS, bardzo dobry, pieknie pachnie, polecam! co do pregnylu to mi test po 11 dniach jakos nic nie wskazywal a dwa dni pozniej juz 2 kreseczki :) dziewczyny trzymam kciuki ze bijace serduszka, dwie kreseczki, szczesliwe wyniki, szczesliwe porody itd itp :) sykatynko - ? edka- co u Ciebie? jak synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marci ja też używam balsam palmers :-) fajny jest mi się zrobiły 2 malutkie rozstępy na piersi bo z miseczki b skończyłam do małe d ja mam termin na samą Wielkanoc w niedziele ale zobaczymy jak to będzie:-) ja po wózek jadę za 2 tygodnie wybrałam dwa modele :) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mi termin wychodzi na lany poniedzialek 6.04., ale z usg na 29 marca :) wiec zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Moje kochane ja mam urodziny 29.03. i jestem ciekawa czy któraś z Was w tą datę trafi :) Basiak trzymam kciuki za testy ;) I ja dzisiaj kupiłam Balsam Palmers ze względu na nabrzmiałe piersi :) po okresie dojrzewania mam parę rozstępów więc wolę od początku używać coś nawilżającego ;) A teraz pytanie do Was dziewczynki czy Was tez na początku bolał czesto brzuch? Tak impulsywnie? Kiedy ten ból minie? Dziwne to trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałam i słyszałam serduszko :):) aż mi łzy poleciały... od wczoraj z nerwów tak mnie brzuch bolał , wróciłam do domu i przeszedł :D Beatko przecież jesteś taka młoda, skąd ten pomysł na poważniejsze stroje? :P Basiak trzymam kciuki za pozytywne testy :) Ja też już mam krem na rozstępy, kupiłam sobie z musteli. Cycuchy już mi tak urosły więc zabezpieczam się od początku :P Unis mnie bardzo bolał na początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - gratulacje!! ciesze sie razem z Toba!! na kiedy termin lekarz wyliczyl? karte ciazy juz masz pewnie zalozona. Ale super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a uzywalyscie moze testu ciazowego CLEARBLUE PLUS ? Myslicie ze 26dc da wiarygodny wynik? Bo lekarz kazal mi zrobic test zanim odstawie provere wiec to wypada jutro 26dc bo jutro biore ostatnia tabletke tej provery. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :* termin z om - 15.08 a z usg 18.08 :) tak kartę mam, teraz muszę zrobić badania i następna wizyta 19.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×