Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

też chyba dwie i za jakiś czas duphaston - już dokładnie nie pamiętam jak to było - to CLo jakoś przez 5 dni brałam czy 6 w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pametaj o monitoringu w trakcie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chciałabym bliźniaki, więc taki "skutek uboczny" byłby mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, zwłaszcza że wiek mnie troche goni, a poza tym jak starania nad drugim dzieckiem miałyby trwać tyle, co nad pierwszym, to dziekuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to i nie glupi pomysl :) zreszta co ma byc to bedzie, wazne zeby BYLO :) mi tez latka leca i nie sadzilam, ze zajscie w ciaze bedzie takie trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie dedi masz rację, jak jedno bedzie, to będę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja teraz brakam od 3 do 9 dnia cyklu po 1 tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie mialyscie wyniki badan hormonow? robilyscie takie badania? bo u mnie wszystko ok, tylko prolaktyna ponad 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z badań wyszło to PCo, w tłumaczeniu na polski > nie każdy cykl z owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszystkie ok, tylko progesteron beznadziejnie niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie tez progesteron za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
hej. moze tu mi pomozecie. bede brala clo. pani doktor powiedziala ze mam sobie wywolac miesiaczke luteina( poniewaz nie mam bez tabletek jej wcale) a potem brac clo od 2 dnia do 6 i w 21 dniu zrobic badanie krwii. moje pytanie jest takie czy ktoras z was miala podobna sytuacje i czy dostala kolejnej miesiaczki tylko i wylacznie po clo. jade do polski na swieta i niewiem jak moge to rozplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
merci31 ja sie staram juz ponad rok bezskutecznie. w srode dostalam clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia - ja tez mam wywolywana luteina narazie, jak bedzie owu to powinna @ sama przychodzic, tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
merci31 tez mi sie tak wydaje ale to troche dla mnie dziwne bo od pieciu lat nie mialam naturalnej miesiaczki, i gorzej jak @ nie bedzie to wtedy miesiaczki nie dostane, i niewiem w ktorym dniu moge wywolac ja sobie ponownie, ale chyba powinnam byc dobrej mysli. ktory to twoj cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
tzn. jak nie bedzie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia - ja narazie biore luteine na wywolanie, mam brac 10 dni po 2 tabletki, a potem czekac na @ i od 2-6 dc brac CLO nigdy wczesniej nie brama CLO jezeli @ nie bedzie Ci sie pojawiac to bierz luteine, oczywiscie wczesniej test ciazowy zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
merci31 to widze ze zaczynamy razem :)ja jutro zaczynam brac luteine ale mam brac ja przez 5 dni po 3 tabletki i pozniej clo 2-6 dzien. a bedziesz robila sobie testy owulacyjne? ile sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia - ja od 8 dc mam chodzic na monitoring :) staramy sie ok pol roku, w styczniu odstawilam tabletki anty, troche odczekalismy i zaczelismy sie starac, niestety bezskutecznie monitoring cyklu robilam i owulki brak, testy owu robilam pare miesiecy i tez nic wiec teraz przygoda z CLO :) a Wy dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
merci31 ja mam pcos i co za tym idzie prawie wszystkie tego objawy tradzik brak miesiaczki naturalnej insulinoop***osc owlosienie nadmierne. staramy sie od ponad roku bo taka procedura jest w UK ze 1 rok bez wspomagaczy niestety nic sie nie zdarzylo. ja mam tylko badanie krwii w 21 dniu cyklu zadnego montoringu( prywatnie nie moge isc bo nie ma tu prywatnego lekarza ginekologa) mieszkam na malej wyspie nalezacej do uk, chodzi mi o to czy oprocz monitoringu teraz bedziesz robila testy owulacyjne? ja mam caly zapas ale niewiem czy wyjda ze wzgledu ze bede brala clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia - testy powinny wyjsc przy CLO szkoda ze nie bedziesz miala monitoringu, bo przy CLO trzeba monitorowac, czy nie robia sie torbiele i czy za duzo pecherzykow na raz nie jest gotowych do zaplodnienia, czasami jest wiecej nie 2-3 pecherzyki a to oznacza ze moga byc wieloraczki :) testow owu nie bede robic, licze na monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
merci31 1 lub 2 sa najczesciej gotowe z tego co mowila tu pani doktor tak ze tragedii nie bedzie :) bede szczesliwa. mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, jade do polski na swieta tak ze zrobie sobie tam usg czy wszystko gra no i oczywiscie jak tu bede zle sie czula to tu tez mi zrobia. beda musieli. dawaj znac o postepach :) ja tez bede mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki :) start jutro hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×