Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
merci progesteron odpowiada za owulacje jesli jest wysoki znaczy owulka byla oznacza sie do 21 i 22 dc zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
progesteron niski oznacza brak owulacji no i zbyt niski progesteron to zerowe szanse na ciaze bo to wlasnie on odpowiada za zagniezdzanie sie ewentualnie jajeczka heh mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a clo dostaadostalam tak szybko mysle ze dlatego bo juz wiele lat chodze do mojej ginki pare lat temu mialam mega podwyzszony bez przyczyny testosteron pozniej moja ginka to wszytsko unormowala , wiadomo bylam mloda i nie gotowa na dziecko wiec stosowalam tabletki anty wsumie ok 4 lata a w sierpniu w ostnim opakowaniu poszlam na badania hormonalne itp i odstawilam je zuepelnie wtedy tez to moja pani doktor dal mi clo:) zobaczymy jak narazie uwaza ze ladnie reaguje na leczenie ale i tak martwie sie brakiemowulek w poprzednich cyklach w tym tak jak mowie miedzy 11 a13 mialam mega bol jajnikow jak nigdy no i zaczelam obserwacje sluzu robic od 3 miesiecy wiec wydajemi sie ze owulka byla ale na efekty trzeba poczekac do 22 dc czyli do badanka progesteronku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a stosowalyscie moze testy owulacyjne na sline? one sa wielokrotnego uzytku, zastanawiam sie czy warto go kupic, kosztje ok.80-90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki no testow nie prubowalam moja ginka mi odradza zabawe znimi , mowila ze najlepiej wtedy mieszyc temke i wykresy umnie to odpada bo ja pracuje na 3 rozne zmiany roznie wstaje i jestem zapominalska z moim mezem wszytsko ok zdrowy :) ja miesiaczki swoje mam pecherzyki rosna zeby tylko jeszcze owulki byly i zeby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są testy DONNA i AFRODYTA, wielokrotnego uzytku, na sline, wygladaja jak szminka - takie male, koszt ok.90 zl slyszalam ze dobre, i bardziej oplaca sie je kupic niz testy owu zwykle, bo jak sie przez pare miesiecy kupuje testy owu to kasa idzie, a ten na sline kupujesz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triiss
Hej dziewczyny to i ja się przyłączę. Krótko - staramy się ponad półtora roku. Badania wszystkie ok, wręcz wzorcowe. Miesiączki pięknie terminowe, co 27 - 28 dni, sądząc po poziomie progesteronu cykle jak najbardziej owulacyjne.I co? I nic. Ciąży brak. A robię się coraz starsza i po raz pierwszy ostatnio dostałam ataku histerii, bo dostałam okres ( tzn zadzwoniła do mnie przyjaciółka, a ja wyłam jej w słuchawkę - sądziłam kiedyś, że nigdy mnie to nie spotka, haha) Właśnie mam drugi cykl z CLO. I mam nadzieję, że się uda. Tylko że ja się kiepsko po Clo czuje. Taka trochę, hm, przytłumiona i przybita jestem. Troszkę. Miała któraś z was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa kolezanko :) ja narazie przed CLO, narazie biore luteine na wywolanie a potem CLO ... jaka masz dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triiss
Teraz już po całej sztuce :) a w poprzednim cyklu tylko połówkę. Może w następnym cyklu dojdę do dwóch :) No nie wiem. Przyznam jednak, że coraz gorzej znoszę swoją niemożność zajścia w ciążę, że tak to nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od razu dawke 2 dziennie, troche sie boje ze bede sie zle czuc, ulotka nie pociesza :) ja tez juz marze o dziecku, wiek tez swoje robi, nie myslalam ze bedzie ciezko zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triiss
Wiesz, z tym samopoczuciem to różnie, każda ma swój indywidualny próg tolerancji na te prochy. CLO brała jedna moja przyjaciółka, i czuła się po niej dobrze, więc to nie jest reguła, że można się źle czuć. Tylko trzeba monitorować cykl, ale to na pewno wiesz :) A z tym zachodzeniem w ciążę to najlepsze są historie o tym, jak to jakaś laska zaliczyła wpadkę ot tak po prostu. Jakby od niechcenia :) Jak to słyszę to myślę sobie "wrrrr" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak jest ze malolaty zachodza raz dwa, osoby ktore nie chca maja nawet 5, a ci ktorzy sie staraja i pragna z calego serca - nie moga .... taki psikus losu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
partner narazie badan nie robil bo wiem ze teraz ja mam problemy bo brak owu na badania jego narazie lekarz nie wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hejo dziewczynki umnie 17 dc czuje ciagle jajniki brzuch pobolewa leciusienko cos jak na okres dziwne to wszytsko heh sutki wrazliwe , czekam juz na srode i na ten progesteron z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
powiem tak mnie na okres w ogole nigdy brzuch wczesniej nie boli zazwyczaj lekko w dzien okresu a to dopiero 17 dc czyli na okres to zawczesnie bo ja mam 30do max 35 dni cykle ogolnie ciagle czuje jajniki juz w tym cyklu nie mam usg wiec nie wiem co tam u nich slychac jeynie co mi pozostaje to na te badania w srode progesteronu czekac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka mam nadzieje ze to owulacja i ci sie uda jak juz mowilam do trzech razy sztuka.. dziewczyny moj maz byl na badaniach i to dwa razy ale wszystko dobrze na 100%. ja dzis ostatnia tabletka luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brac na noc CLO dooorcia - to teraz czekasz na @ i potem CLO, ja po Tobie zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×