Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

w zeszlym cyklu tez bralam luteine i @ dostalam dopiero po 10 dniach, ale sie naczekalam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz bralam luteine i wtedy dostalam po 10 dniach, gin mi powiedzial ze powinnam po paru dniach, ale przyjelo sie ze do 14 dni powinna @ wystapic teraz drugi raz biore luteine, zobaczymy jak bedzie tym razem :) dzisiaj juz 9 dzien brania, jutro ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki ja clo biore na noc nie mam mdlosci ani wahan nastraojow czuje sie super mozna zec do tego przyjmuje kwas foliowy juz jakis miesiac i jestem pelna energi cera sie mi poprawila a mialam znia nie male klopoty jedynie przy clo wypdaja mi wlosy ale odziwo od tygodnia jest lepiej dzis moj 19 dc i wczoraj strasznie czulam lewy jajnik do tego zrana tak poczulam ze mam mokro patrze a tu sluz taki mleczny momentami bialy sporo go bylo teraz tez czuje janiki wciaz sie zastanawiam czy wszystko wporzadku boje sie torbieli itp bo nigdy nic takiego nie mialam, wczoraj nawet myslalam ze moze to owulka tak pozno i sie z mezem poprzytulalam a tak to czekam na ten progesteron w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - jak bialy sluz to raczej nieplodny :) chociaz kazda kobieta ma inaczej ja juz nie pamietam kiedy mialam sluz plodny, mam wrazenie ze u mnie zawsze jest taki sam :D moze CLO sprawi, ze wreszcie zobacze ten plodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci ja jeszcze @ nie mam. moze ty bedziesz szybsza ode mnie tym razem:) beatka a ty kiedy bedziesz wiedziala wyniki tego progesteronu? ja wlasnie slyszalam o wypadaniu wlosow i boje sie tego bo niestety mi juz leca garsciami nie moge sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
miedzy 11 a 14 dc mialam sluz blodny bylo go bardzo duzo kul jajnik i mialam mega bol podbrzusza pol nocy nie spalam ale nie wiem czy owulka byla na 100% procent bo lekarka powiedziala ze pecherzyki super rosna i nie tzreba juz usg tylko 22 dc progesteron w srode rano ide zrobic a po 15 juz bede miala wynik po clo wypadanie wlosow jest odwracalne przy 2 cyklach tak mialam teraz przy tym 3 wlosy juz nie wypadaja mysle ze gospodarka hormonalna zaczela sie stabilizowac bo oddgad odstawilam anty cera sie poprawila nie mam wahan nastrojow znow czuje ze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci mam 23 lata. choruje od 7. beatka ja tez mam straszny problem z cera tradzik duzy nic mi nie pomaga i wlosy. a jak twoja waga przez te 3 cykle bo ja mam nadwage caly czas jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
moja waga sie nie zmienila ani w trakcie stosowania anty ani teraz kiedy biore clo waga wciaz ta sama , ale ja mam dobra przemiane materii, powiem wam tak ze przy tym leku apetyt jest ja mam ochote na rozne smaki w ciagu dnia i wiecej zjadam ale waga umnie nie drgnela. Ja powiem szczerze chcialabym juz znac wyniki progesteronu i czy owulka byla tak bym chciala do konca roku zostac mama i miec taki piekny prezent na boze narodzenie czego i wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Napewno nam sie dziewczynki uda tylko nie mozemy sie poddawac ja zaraz po slubie pomyslalam o dziecku od razu jak tylko wrocilismy z wakacji pobieglam do gina i tak sie znim widze pare razy w miesiacu eh:) ale wierze ze sie uda tylko trzeba troche poczekac, Moja mama mnie podnosi na duchu wciaz mowi teraz sie udalo zobaczysz do tzrech razy sztuka to samo mi mowila o rany gdyby sie udalo byla bym przenajszczesliwsza na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci trzymaj trzymaj :) no ja jestem rok po. slubie juz przed sie staralismy. moja mama sie starala 7 lat i przezyla poronienie ja po niej problem odziedziczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a moja mama zaszla w ciaze bedac w moim wieku 26 lat, ja jestem prawie 5 miesiecy po slubie. pocieszam sie tym ze mama urodzila 2 zdrowych dzieci mnie i siostre jej siostra tez dwojke a maja babcia trojke moze i mi Bog da jedno chociaz dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nastarsza stazem malzenskim, 5 lat, ale dopiero teraz dojrzelismy do dziecka :) pare lat bralam tabletki anty, i stad te problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja tabletki tez bralam dosc dlugo ponad 4 lata wtedy sudiowalam szukalam pracy slub itp i jakos nie myslalam o tym a teraz zaluje ze wczesniej nie zaczelsmy stran ale moze tak musialo byc, ogolnie to nie bralam tabletek tylko dlatego zeby nie meic dzieci bardziej ze wzgledow zdrowotnych bo mialam wtedy problem z testosteronem i cera bardzo powazny to one uratowaly mi wsumie zdrowie a teraz zobaczymy jak to bedzie zawsze sobie mowie z ejak do 30 sie nie uda kupie sobie wymarzonego jamniczka psa i tyle. A tak zinnej beczki czy macie wrazliwe sutki przy clo przy dityku ich bo ja tak juz od tygodnia i to nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero bede brala tak ze ci nie powiem narazie. ja tabletki anty bralam 4 lata. bo ja mam pcos ale na cere niepomogly odkad pamietam mam tradzik nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. dzis mnie strasznie boli brzuch i plecy na majteczkach zobaczylam plamke krwii i stop. czy mam to uznawac jako pierwszy dzien cyklu czy raczej poczekac na mocniejsze krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - mi kiedys gin powiedzial, ze pierwszy dzien okresu to taki, kiedy nie mamy watpliwosci czy to okres czy plamienie, wiec ja bym poczekala chociaz dziwne czemu sie zatrzymalo? moze sie rozkreci jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
hej dziewczyny ...czy mogę do was dołączyć ??? założyłam inny topik ale widze że u was tez ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu w Anglii mam takich lekarzy ze ja czytajac fora na internecie bylabym lepszym lekarzem :P wiec nawet nie pytalam lekarza tu. czesto tak mam ze mi sie zatrzymuje kolejny dzien tez jedna kropla i trzeci to samo ale tak mialam przy naturalnej miesiaczce a teraz bralam luteine i wlasnie tez nie wiem, moze jak pojde do pracy na 17 to sie troche ruszy ale mimo wszystko moze lepiej zaczne liczyc od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio po luteinie mialam tez plamienia, sama wkladka mi wystarczyla, cos te hormony szaleja :( dzisiaj ostatni dzien z luteina mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×