Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

moj tez mowi ze wszystko bedzie ok, ze teraz medycyna dziala cuda, a ja tak sobie mysle, ze przeceiz zawsze adoptowac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci my dopiero zaczynamy wiec bedzie ok. sa adopcje jest in vitro choc nie kazdy akceptuje. tak ze wszystko bedzie ok. ja ogolnie dobrze reaguje na leki tym bardziej hormony tak ze mysle ze bedzie ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, bedzie dobrze! juz niedlugo bedziemy wspolnie omawiac modele wozkow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sasiadka tutaj jest w ciazy w 8 miesiacu przyjaznimy sie, i ona chciala miec filipa i sie sprzeczalysmy o to a ona mowi ze jest pierwsza i ona bierze filip ale okazalo sie ze bedzie emilka. lena tez ladnie i tak z imion na l to jeszcze ladne jest laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tu poznalam taka dziewczyne i mi sie spodobalo. dla chlopca odkad pamietam mi sie podobalo imie wiktor ale mam meza o takim imieniu wiec odpada :D a tak z ciekawosci z jakiego regionu jestes i ile placisz za wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dolnoslaskiego, monitoring mam za 200 zl ( pare wizyt ) a normalna wizyta 150 z cytologia lub 100 zl same badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swietokrzystkiego ale widze takie same ceny sa. cytologia 130 z usg 150 a normalna 100 ale jak bylam w polsce tak kontrolnie i pani doktor zlecila mi badania krwii hormony,glukoza witamina d3 to zaplacilam 300 zloty za same badania. rece mi opadly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj masakrycznie jest w polsce. ja tu anty mialam za darmo spirala plaster implant jest za darmo. a leki na recepte jaki by nie byl to place 3.85funta czyli 20 zlotych, mam uczulenie na jedzenie wiec dostalam zastrzyk z adrenaliny zebym trzymala go w domu tu zaplacilam 3.85 (20zlotych) a w polsce sprawdzalam nie jest refundowany i musiaabym zaplacic za niego 150 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
witam :) dorcia ja bym na twoim miejscu jutro wzieła clo jak się @ rozkręciła.tylko może weź sobie tak na wieczór. przez 5 dni masz brac clo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
dopiero teraz zapoznaje się z tym topikiem bo przedtem czytalam na szybkiego.to ty dorcia masz az po 3 tabl brac bez monitoringu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga nie... po 3 to mialam brac luteine na wywolanie miesiaczki. clo mam brac po 1 tabletce bez monitoringu. zaczynam dzis jak przyjde z pracy. a ty nie mialas zadnych powiklan w ciazy nic takiego? bo jestesmy w podobnej sytuacji a wczoraj mi nie odpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzisiaj bez luteiny :) czekam na @ dooorcia - to jutro zacznij brac clo, skoro dzisiaj nie ma watpliwosci ze to 1 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja też zaczęłam przygodevz clo pierwszy cykl i urusł piękny pęcherzyk oby tylko pękł:) ale od 9 do 12 dnia cyklu mialam bezsennosc i kolatanie serca taka zdenerwowana byłam i serce w nocy tak szybko bilo ze masakra to skutek uboczny bo bylam u mojego gina i u rodzinnego tez bo balam sie skad takie ataki a tu wyszlo na jaw ze po clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej edka12 to nie dobrze bo ja tez mam czesto kolatanie serca po lekach, i co ci powiedzieli zebys zrobila? opowiedz o sobie ktory cykl dlaczego i wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - tam, mam duza dawke, troche sie tym stresuje, ale ufam lekarzowi, jest profesorem, wiec chyba wie co robi, ma dobra opinie, mam nadzieje, ze sie nie zawiode na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze masz monitoring ja sie stresuje bo nie mam niestety. dokladnie lekarz wie lepiej niz my. choc tu jak juz mowilam sa tacy lekarze ze ja czytajac fora wiedzialam co mam robic... tak ze ostatnie przytulanie dzis przed @ z mezem u Ciebie dzis.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×