Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość kingaaaaaa866
to moje drugie starania z clo tzn w pierwsza ciąże zaszlam 3 lata temu tez przy pomocy tego leku w pierwszym cyklu starań.... mam pco i niedoczynnosc tarczycy...wtedy jeszcze mialam hyperprolaktynemie czynnosciowa. dzis to mój 9dc clostibegyt bralam od 3-7dn....dziis mąż pojechal mi w delegacje i wróci dopiero za 3 tyg...także czuję ze nici z tego cyklu bedą ....:( ale liczę że w sięta się uda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
święta ***sorki z błedy... wiecie co nie wiedzialam ze 1 dzien miesiączki zaczyna się jak się okres "rozkreci "ja to wogóle mam takie miesiaczki jakbym wogóle nie miala...liczylam 1dc od momentu brązowego plamienia a na drugi dzien dostalam troche wieksze plamienie... monitoring mam 12 dc bo lakarza teraz nie ma i juz sie nie moge doczekac kiedy sie dowiem czy mam owu i mniej wiecej kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci to nie dobrze ze same plamienia. a jak wtedy liczylas 1 dzien cyklu? mi buzie ssypalo i bardzo boli te hormony. kingaaaaa866 ja tez mam pcos i nadwage nadmierne owlosienie insulinoop***osci tradzik tak ze witaj w klubie. i masz jedno dzieciatko z pierwszego razu? uuu to moze byc lipa z tego cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tez miewalam caly czas plamienia, zobaczymy jak tym razem bedzie jak sie czulas po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
to fajnie ze mniej wiecej razem zaczynamy... uda nam się wszyskim napewno niedługo...trzymam kciuki. :) ja jak narazie nie mam żadnych objawów ani śluzu ani bólu jajnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja bym poczekala pewnie dow ieczrka sie rozkreci i bedzie okres po luteince zawsze na poczatku plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
i czuję sie normalnie :) tak jak i bez clo :) no tak kochana też mi się wydaje ze bedzie lipa w tym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
Tak mam jednego skarbka który właśnie słodko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga a powiedz mi mialas jakies komplikacje w czasie ciazy i wogole?i jaka masz wage? bo tu lekarze kazali mi duzo schudnac... i czy jak masz pcos to czy bralas moze metformine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
nie bralam nic takiego....teraz mam 55 kg.w pierwszej ciązy na poczatku tez tyle wazylam ale strasznie sie "zapuscilam" i przytylam 24 kg !!!!!masakra....teraz cwicze regularnie i zdrowo sie odżywiam i tak mam zamiar trzymac calą ciążę (o ile w nia zajdę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie rozkreci dzis to jutro wezmne clo a jak nie to w srode na noc :) i jedziemy z tym koksem dziewczynki :P mam swietny humor. pierwszy raz od dluzszego czasu poczatek miesiaczki mnie cieszy nawet bol mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga to ty nie masz nadwagi ja niestety takk przez ta insulinoop***osc caly czas na diecie a moja waga juz wynosila 85 przy wzroscie 160 ale na szczescie zrzucialam 10 kilo i jade dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
ja to zazdroscillam do niedawna dziewczynom które mają ból miesiaczkowy.... bo ja wogóle nie czuje jak mam miesiaczke ....a raz w miesiacu przydaloby sie takie oczyszczenie organizmu :) Dorcia a ty jak z miesiaczkami mialas przy clo??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
kinga fajnie ze masz juz dzieciaczka dzieci to szczescie ja czekam do srody zrobie wynik progesteronu jak wyjdzie wysoki to w andrzejki bede testowa:P zaobaczymy co mi tak wyjdzie jej troche mam nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka to moze ci test wywrozy ze jestes w ciazy :P hihi ja nie bralam jeszcze clo. ale tu chyba sie pomylilas. przy pcos to miesiaczki wogole nie mialam chyba ze ja wywolalam sobie ewentualnie jak bylam mloda i olalam sprawe to po pol roku dostawalam plamien ktore trwaly od dwoch do trzech tygodni. tez tak mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
beatka to koniecznie daj znac w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci ale fajnie ze was znalazlam tu bo jak mnie nalecial smutny dzien ze jestem brzydka gruba i pryszczata i nie moge miec dzieci to mowie do meza czemu ja a on mowi ze nie jestem sama i ze jest duzo takich dziewczyn jak ja, tak ze bedziemy sie wspierac nawzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
ja jak byłam młoda to mialam normalne miesiaczki dopóki nie zaczelam brac tabletek anty... wtedy zaczelam tez tyc... tylko kolezanka mnie postawila na nogi mówiąc "ogarnij się bo strasznie przytylas " i tez nonstop luteina bo tak to mialam cylko po 60 dni trwajace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po anty jestem, nie przytylam po nich ale za to teraz problemy z zajsciem sa ... ehh, czlowiek mlody i glupi byl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga nawet nie wiadomo kiedy zachorujesz. ja w pewnym momencie zaczelam tyc mialam opone na brzuchu i mi okres zanikl. moja mama non stop mowila jestes w ciazy i w ciazy wkurzylam sie na nia i poszlam do ginekologa i wyszlo pcos i mama dopiero pozniej sie przyznala ze tez chorowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
dziewczynki zagladne wieczorkiem albo jutro bo moja myszka się obudzila :) a w czwartek dam znac co powiedzial mi lekarz na obserwacji :) do zobaczonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
moze to nas pocieszyale moja lekarka mowila ze wiele ma takich przypadkow ateraz jej pacjentki juz maja po 2 ze medycyna poszla juz do przodu nie jak kiedyc tzreba byc dobrej mysli i wierzyc ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci ja naprzyklad dostalam anty po to zebym miala miesiaczke tak ze nie mozna jedno znacznie powiedziec ze to przez to nie mozesz zajsc, tak mi sie wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka jak bym slyszala slowa mojego meza :P medycyna poszla na przod zabciu wiec bedzie wszystko dobrze, :P a jak wasi mezowie do tego podchodza? moj musial oddac nasienie 2 razy ale ogolnie mnie wspiera i co tydzien puka mi w brzuch i pyta halo jest tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×