Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Wiek ciazy nie zalezy od dlugosci cyklu tylko od owulacji kiedy byla! Ja a 50 ktorys dzien cyklu to duzo a serce wykrztalca sie 22 dni od owulacji ta mi lekarz moj mowil ze jak sie nie wykrztalci to ciaza nie rozwija sie w prawidlowym tempie! Oczywiscie trzymam kciuki za merci ale u gosctoi tez dlugo nie bylo i pamietacie co sie stalo! Mam nadzieje ze bedzie dibrze i zycze ci tego z calego serca ja tylko mowie jak ja bym zrobila bo ja bym poszla skonsultowac to gdzies by potem nie zalowac ze moze nie zrobilam wszystkiego lub nie dqlabym rady tyle czekac ta niepewnosc by mnie zabila! Nie gniewaj sie przeciez nie musisz mnie sluchac to jest tylko moje skromne zdanue! Miejmy nadzieje ze jest ok bo beta wysoka ale przy takiej becie juz powinno widac dobrze wykrztalcone serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Merci przepraszam, ale zgadzam się z Edka, nie ma czegoś takiego, że dziecko rozwia się wolniej. Jedyna nadzieja, że ciaza jest jakieś 1-2 tyg młodsza, czyli owulacja była później. Pociesza również wysoka beta. Odnośnie Twojego lekarza, to czy to profesor czy nie, nie jest nieomylny, i zawsze można skonsultować to z innym, który będzie miał świeże spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Cześć merci doktor sama zaproponowała mi zwolnienie więc skorzystałam:) Dziś odebrałam wyniki progesteron na szczęście wyższy więc jestem już spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno macie racje, jezeli moj lekarz powie ze nic z tego to pojde do innego skonsultowac, teraz nikt mi nic nie pomoze, jestem dobrej mysli, biore luteine i nikt mi cudow nie zdziala :) sama wiem co widzialam na usg, wiec widzialam dokladnie to samo co on a zdjecie z usg tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
I co widac na zdjeciu merci? Ja w 43dcjuz widzialam czarna kulke w macicy a w niej cos w krztalcie fasolki z malenkim pulsujacym punkcikiem sercem ake takie vmalusi ale lekarz powiekszyl mi to idealnie na pol ekranu by mi pokazac. A ona powiekszala to zdjecie by dopatrzec czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - lekarz powiekszal. jest duzy pecherzyk, nie pamietam ile mial, w pecherzyku z jednego miejsca wyrastalo "cos" mowil ze to pecherzyl zoltkowy powstaje i narazie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
No to na bank juz dzis bije serduszko:) kiedy idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego myslisz ze juz na bank? po tym pecherzyku powstaje czy jak? zielona jestem :) w piatek ide na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bo jak byl zaczatek pecherzyka zoltkowego widoczny to pisalam ci ze on ozywia zarodek a to trwa kilka dni wiec do tej pory przy takim hcg powinno bic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju edka - ozloce Cie jesli to bedzie prawda, i zobacze w piatek malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Trzymam kciuki za ciebie! Probowalam sie dostac na forum kilka razy do pan z podobnym terminem porodu ale jestem ignorowana ciezko sie wgryzc bo chcialabym z kims pogadac o objawach czy czuja juz ruchy itp ale mnie nie wpuszczają:(czytam tylko ich posty i te w 2 ciazy juz czuja ruchy a w 1 nie. Mi lekarz mowil ze okolo 20 tyg powinnamm poczuc. Jeszcze 4. Brzuch mam wypiety ale mieszcze sie w spodnie sprzec ciazy wiec nie jest duzy a one juzn pisza ze sie nie dopinaja. Lekarz mi mowil ze dzidzia rosnie książkowo wedlug tego tygodnia takze nie mam powodow do obaw. W 20 tyg mozna zrobic usg 3d ale boje sie chce akle boje sie a jak uslysze ze jest jakos chory to padne tak zle tak niedobrze! Podobno dobre jest 4d bo wiele wykrytych chorob mozna leczyc w brzuchu wiec chyba zrobie ale tak chce by byl zdrow moj skarb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki juz jutro ide zrobic te wyniki , mama mi je jutro odbierze i da mi znac jakie sa , wiec juz bede troche spokojniejsza a w srode da pani doktor, moze cos poradzi eh jutro zrobie kolo siebie w laboratorium, chyba wkazdym laboratoiruym bete robia? dzis sie konczy moj 38 dc i brzuch mnie dzis boli tak dziwnie no jak na okres, jakby nie sama nie wiem ale nadal nic zero nawet plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - a na kiedy masz termin? :) szkoda ze ciezko sie wbic na forum, gdzie juz babeczki sie znaja, wiadomo ze im wiecej tym lepiej na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Beatko daj nam znać ;) Mantar kiedy testujesz?? Dorcia jak tam u Ciebie po CLO?? Edka szkoda, że nie chcą Cię wpuścić na te forum.... Takie to trochę samolubne :( ale za to masz nas i my zawsze chętnie Cię wesprzemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci w piątek napewno zobaczysz swoje Maleństwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Termin mam na 17 wrzesien. Wiem ze mam was ale niestety tu nikt mi nie powie ile dzidzia ma cm lub czy to normalne ze jeszcze nie czuje ruchow itp:) ale powiem wam ze debatuja wszystkie jaki wozek kupic jaki fotelik juz chodza na targi dzieciece kupuja ciuchy. My z mezem jeszcze nie myslimy o tym. Nie mam zadego ciucha na malenstwo nawet. Zaczne kupowac w 7 lub 8 miesiacu. Boje sie ze przyniesie to pecha. Kumpela nakupowala najmniejszy rozmiar ciuchow 52 a dzidzia sie urodzil 4kg i male bylo wszystko musiala na 56 kupic. Takze poczekam jeszcze z wozkiem i lozeczkiem. Mamy czas. Co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka tez bym sie wstrzymala z zakupami, na to przyjdzie czas, myślę ze 7-8 miesiąc będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mnie też zaczeły nękać napady gorąca, ale tylko w nocy a co za tym idzie śnią mi się przy tym koszmary :/ Jestem troszkę bardziej zmęczona niż zazwyczaj :( przez te nie wysypianie się :( A tak poza tym przytyłam 1 kg... Mam nadzieję, że opakowanie CLO nie równa się 1kg co miesiąc :) Mimo dalszej niepewności co do mojej owulki testuję w sobotę z samego ranka (w piątek wieczorem biorę ostatnią tabletkę duphastonu), ale nadziei nie mam żadnej :( z reguły staram się myśleć pozytywnie, ale ten cykl przekresliłam.... Aj tam stawiam na następny cykl ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unis nie pocieszę Cię ale ja przytyłam przy clo :( a dlaczego nie dajesz sobie szansy na ten cykl? może się uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika nie pocieszyłaś mnie :S Przekreśliłam ten cykl bo nawet lekarz na monitoringu nie wiedział czy jest owu :( w ramach przypomnienia płyn był w zatoce a nie było ciałka żółtego :/ ) i wiec wolę nastawić się trochę sceptycznie wtedy moze będzie mniejszy żal jak przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Unis, mi też wszystko wyjaśni się w sobotę :-) jesteśmy w tym razem :-) ja też się jednak nie nastawiam, myślę sobie ze musiałby się zdarzyć cud po tak długim czasie starań... Chociaż oczywiście nadzieja jest :-) Beatka, dawaj znać jak będziesz coś wiedziała, trzymam kciuki! Merci, spokojnie poczekaj na piątkowa wizytę, ja naprawdę wierzę, że będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci - podobnie jak ja :) bo piątek-sobota ma przyjść @ ;) Jesteśmy wszystkie z Tobą kochana, maluszek na pewno w końcu się pokaże! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Sykatynko, ze sie pojawi, bo sie po ostatnim usg zmartwilam, ze moze nic z tego nie bedzie, ale jestem dobrej mysli :) a jakie szanse u Ciebie, ze @ nie przyjdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Wiesz, szanse jakieś są... owulka była, działaliśmy w odpowiednim czasie... nadzieja jest... na razie bolą mnie bardzo piersi, myślę, że bardziej niż w poprzednich cyklach, ale to nic nie znaczy. Brzuch boli mnie znacznie mniej niż w poprzednich cyklach, wręcz nie boli prawie wcale, ale to może przez to, że to cykl bez clo... Ciężko cokolwiek interpretować czy przewidywać, co będzie, to będzie, liczę na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Na moim przyklwdzie wam powiem ze brzuch zaczal bolec pozniej niz zwykle tylko takie ciagniecie odczuwalam w orawej str tam gdzie dzudzia sie zagniezdzil potem bol jak na okres typowy 28 dnia i prsez to w sumie trafilqm do szpitala. I piersi bolaly inwczej bo po bokach i sutki staly sie wrazliwe i ciemniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - to trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo :) kurcze, ze tez zawsze trzeba sie nacierpiec, naczekac, nadenerwowac zeby miec dziecko :) a niektorym tak latwo to przychodzi i jeszcze nie doceniaja, ze taki cud maja, przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×