Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Merci nie wolno Ci się denerwować :) pomyśl o fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie widac dalej, pecherzyk jest, poczatek jakiegos pecherzyka zoltkowego i to wszystko :( mam powtorzyc bete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci kochana na pewno jest wszystko dobrze tylko lekarz ma słaby sprzęt... Nie smuć się bo fasolka to czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze ma super sprzet, gabinet wypasiony, mam sprawdzic czy hcg rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jak to nie ma? Co ci lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ktòry to dzień cyklu apropo? Skoro jest zaczątej pęcherzyka żółtkowego tzn zd serduszko sie dopiero wykrztalci bo ten pecherzyk ozywia zarodek. Moze ciaza jest mlodsza niz lekarz sadzi a owulacja byla duzo pozniej niz myslalas. Ja w 6 tygidniu w 43 dc skyszalam serduszko ale owulacja stwierdzona 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka, po pregnylu owu wiadomo kiedy bedzie mniej wiecej :) lekarz mi powiedzial ze pecherzyk jest wiekszy niz 2 tyg temu i jakis poczatek pecherzyka zoltkowego, ze dzisiaj powinno juz byc cos widac, chyba ze wszystko poszlo z opoznieniem ostatnia @ mialam 4.02 a owu 22-23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Czyli mialaś owulacje 6 dni pozniej niz ja czyli skoro u mnie 43dc bylo slychac to dodać twoje 6 dni to jest 49-50 dc przy zalozeniu ze masz cykle 28dniowe albo trochu pozniej bo zalezy ile dni trwala inplantacha zarodka. Nie martw sie wazne ze pecherzyk zoltkowy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Lada dzien moze pokazac sie serduszko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam dlugie, powyzej 30 dni, 32-35 .... jeju mam nadzieje, ze bedzie dobrze, zalamalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kurcze u mnie 29dc nie byla pusta macica potem w szpitalu 33dc pokazal sie pecherzyk ciążowy. Po wyjsciu ze szpitala mialam do kontroli za tydzien i bylam 43dc i juz byl pevherzyk zoltkowy z widoczna akcja serca a slychac bylo tylko troszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mialas dlugie cykle moze przez to nic sie nie martw bo pecherzyk zoltkowy ozywia zarodek czyli wnet powstanie serduszko wazne ze jest. To pewnie przez te dlugie cykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja juz po wizycie tez mam zrobic bete i testosteron do tego , bede robila we wtorek bo w poniedzialek nie dam rady> Pani doktor powiedziala mi tylko tyle ze po tych dwoch wynikach bedzie wiedziala wiecej , powiedziala mi tylko ze szyjka macicy rozpulchniona to po badania na fotelu a na usg widzi jakis pecherzyk ale za wczensie jeszcze na powiedzenie czy to wogole ciaza czy moze testosteron za wysoki i zatrzymal miesiaczke, ale nadzieje dala kazala brac kwas foliowy, kazala z wynikami podejsc mojej maie i jak za 2 tygodnie nadal nie bedzie miesiaczki to na usg przyjechac, a no i powiedziala ze owulka mogla byc pozno ze nic nie wiadomo i tyle dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Mercitku, będzie dobrze, zobaczysz :) kiedy robisz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Trzymam kciuki beatka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wszystkiego najlepszego !! Miłego dnia Wam życzę, w ten weekend ma być taka ładna pogoda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Marci kochana napewno wszystko dobrze napewno mialas pozna owulke w korym dniu bralas zastrzyk ? Mi wczoraj pani doktor powiedziala ze owulacja moze wystapic bardzo bardzo pozno nie jak w zegarku i wszytsko sie przesowa, napewno u Ciebie wszystko jest dobrze mi tez powiedziala ze teraz nic jeszcze nie widzi mam byc za 2 tygodnie jak sie ores nie pojawi , kwas foliowy kazala brac wiec jakas nadzieje mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna gosc
czesc dziewczyny czy nadal jesteście na tymforum czy już piszecie n innej srtonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna gosc
czesc dziewczyny ja jetem tu nowa i ez chciałam się podzielić moja hitoryjka......od dwóch lat staram się z mezem o dzidziusia i ni i nic....11marca bylam u lekarza zrobil mi badania i usg...kazal brac clo od 5dnia mieiaczki prze 5 dni po 2 tabl...no okres si spoznil o 5 dni ale jest:) w poniedzialk zaczynam brac pierwsza tabletke....jestem pelna nadziei ze pomoze,,,ale zdziwilo mnie to ze mi lekarz nie kazal przychodzić na monitoring tylko powiedział ze mam sobie później zrobić test i jeśli nie bd ciąży to przy następnej miesiączce mam brac po 3 tabletki a później przys do niego....jak myślicie kiedy najlepiej zostać z mezem w lozku po braniu clo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna gosc ja pierwszy cykl poszłabym na usg zobaczyć jak reagujesz na clo . Jak nie do tego ginekologa to do innego. Swojego miałam daleko i chodziłam do innego tylko na usg. Wtedy zobaczysz czy w ogóle pękają Ci pęcherzyki i mniej więcej będziesz wiedziała w którym dniu cyklu. W ogóle dziwne, że nie kazał przychodzić, przecież to silny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się nie uda to 3 tabletki? o matko a skąd będzie mógł wiedzieć dlaczego się nie udało skoro zero monitoringu? :/ może nie było owu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - wszystkiego dobrego! :) bylam na badaniu krwi, czekam na wynik do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci trzymam kcuki wszystko bedzie dobrze a ja na bete jade we wtorek trzymaj tez za mnie kcuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dziękuję dziewczynki za zyczonka :) Merci mocno trzymam za Ciebie kciuki, myslę że dziewczyny dobrze Ci doradziły więc kochana postaraj się nie denerwować :) Czarna gość czy ten lekarz powiedział Ci dlaczego masz problemy zajść? Czy zrobił Ci badanie hormonów? Owulacja po CLO powinna wystąpić od 5 do 9 dnia po ostatniej tabletce, więc celuj w tym okresie a nawet wcześniej bo owulacja może wystąpić" kiedy chce" :) Dlatego między innymi powinnaś mieć monitoring :) Ja tez mam taki sam schemat leczenia (takie same dawki, ale w inne dc), ale oczywiście z monitoringiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Merci zobaczymy nie nastawiam sie chyba ze mialam pozna owulke a kiedy mialam to matko swieta nwet nie wiem nie pamietam bo poszlam w tym cyklu na zywiol nic nie zapisywalam i w ogole , no nic czekam do wtorku eh juz bym chciala wiedziec, dzis moj 36 dc i okresu nie widac, pobolewal mnie dzis brzuch za to mam bardzo mokro i duzo bialego sluzu eh musialam wkladki czesciej zmieniac, Pani doktor mi nic nie powiedziala czy okres idzie nie idzie nic nawet na wywolanie nie przepisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka a mialas pecherzyk ciążowy w macicy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×