Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Malinka 132
Cześć dziewczyny :) mnie przez dwa dni pobolewał brzuch zadzwoniłam do mojej gin i kazała mi przyjść.Wczoraj widziałam jak bije serduszko naszego dzidziusia:) cieszę się bardzo:) tylko trochę się martwię bo leciutko spadł mi progesteron zawsze miałam z nim problemy :( reszta badań książkowa. Dostałam luteinę no i mam nadzieję, że poniedziałkowy wynik będzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Uniś wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Uniś ja ci życze przedewszystkim zebys niebawem nosiła pod swoim sercem swoje upragnione dzieciątko kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Malinka gratuluje cudowne uczucie prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dziękuję dziewczynki za życzenia :) Malinka cudowne wieści :) teraz tylko odpoczywaj i uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka pani doktor widziala jakis pecherzyk ale nie powiedziala mi czy to ciazowy czy nie nie dopytalam ze stresu powiedziela tylko ze moglam miec pozna owulke co wykazuja wyniki ktore robilam w tym miesiacu, ze wyniki jak najbardziej sa dobre brakuje jej tylko tetstosteronu mam zrobic razem z beta wlasnie i ona wtedy oceni czy to bardzo bardzo wczesna ciaza czy jakies zaburzenia. Tak mi powiedziala wiec nieche sie nastawiac powiedziala tez ze szyjka rozpulchniona i zeby brac kwas foliowy, wiec narazie sie nie nastawiam czekam do wtorku na badanka a wsrode sie wszystko wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - czuje ze jestes w ciąży :) zresztą zawsze mozesz powtórzyć test w domu :) trzymam kciuki :) ja jutro odbieram betę, mam nadzieje ze będzie przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Oj tak uczucie cudowne zobaczyć bijące serduszko i dzidzię taki wspaniały cud:) Trzymam za was kciuki dziewczyny na pewno też niedługo będziecie mogły się podzielić radosną nowiną:) Mam już zwolnienie z pracy ale ten tydzień pewnie będę musiała pochodzić jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - ale Ci zazdroszcze ze juz widzialas maluszka :) zwolnienie sam lekarz zaproponowal? czy cos napomknelas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci mnie lekarz pytla sie gdzie pracujesz i czy potrzebujesz zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - i na zwolnieniu jestes? ja mam nadzieje, ze zobacze mojego maluszka, ze jutrzejsza beta bedzie ok, chociaz czytalam, ze przy pustym jaju plodowym beta tez rosnie :( jakie to trudne wszystko, pocieszam sie tym ze poprzednio byl tylko pecherzyk, teraz duzy pecherzyk i poczatek pecherzyka zoltkowego, takie cos o nieregularnym ksztalcie ... moze jeszcze wszystko sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piekna dzis pogoda u mnie byla, az bardziej optymistyczna sie zrobilam :) a jak Wam minal dzien? my bylismy u znajomych na grillu, niedziela szybko zleciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja jestem na zwolnieniu od 6 tygodnia merci bo ja pracuje w sklepie duzo dzwigałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
to edka dobrze zrobilas ze na zwolnienie poszlas :) A ja juz bym chciala wtorek zrobic wynik i juz najlepiej go miec eh zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie na cos czeka to czas wolniej leci :) ja czekam na jutro, zeby zobaczyc bete :) a potem czekam na piatek, na kolejne usg :) a do piatku tak daleko :( edka - nie nudzi Ci sie w domu? :) brzuszek juz widac napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ach no tak to juz jest ale jak zrobie badania to dopiero w srode dowiem sie co i jak mama podejdzie z wynikami do pani doktor , ach mam nadzieje merci ze mas dobre przeczucie co domnie w koncu niedawno snila mi sie ciezarna kobieta :P A ja sie ciesze ze ten tydzien ma byc sloneczny bede z dzieciaczkami codziennie na dwor wychodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć dziewczynki! Uniś, spóźnione urodzinowe, ale najlepsze życzonka! Przede wszystkim żeby spełniło się to największe i najpiękniejsze marzenie :) Merci - masz już wyniki? Pisz tu nam od razu... jestem pewna, że jest wszystko w porządku, ty też musisz w to wierzyć! Malinka - gratuluję :) cudne wieści i na pewno cudne uczucie :) Ja mam za sobą dziwny weekend... sobota zaczęła się starsznie bo z samego rana pożarłam się z mężem i tak wytrwaliśmy prawie cały dzień, dopiero na wieczór się pogodziliśmy, ale tak nie do końca, wyszliśmy ze znajomymi na miasto i cały czas sobie dogryzaliśmy... Ale już wczoraj raniutko się pogodziliśmy tak do końca i wczorajszy dzień był wspaniały - najpierw pojechaliśmy sobie na parę godzin na rowery, potem porządkowaliśmy ogródek :) a w ramach relaksu wieczorem pyszne jedzonko, czerwone winko, dobry film.... żyć nie umierać :) A w przyszłym tygodniu wyjeżdżam aż na cały tydzień do Włoch :( dawno się na tyle nie rozstawałam z mężusiem, już tęsknię :) chociaż oczywiście w sobotę mówiłam sobie w myślach - jak to dobrze, że jadę, nie będę musiała z nim gadać ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Ach, i w sobotę byłam jeszcze u endokrynologa z wynikami mojej tarczycy, uspokoiła mnie bardzo, powiedziała, że można je "podkręcić", ale nie jest źle, dostałam mini dawkę tyroksyny, za miesiąc ponowne badanie i kontrola... Ponoć zdarza się, że niektóre kobiety od razu po wprowadzeniu tyroksyny "zaskakują"... ale też niestety powiedziała, że istnieją takie procesy autoimmunologiczne w ciele kobiety, które są jeszcze niezbadane i nieodkryte i u 20% kobiet, którym nie udaje się zajść w ciążę, przyczyny nie udaje się odnaleźć :( mam tylko nadzieję, że nie będę wśród tych 20% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Sykatynka też nie lubię kłócić się z mężem ;) ale dobrze że się pogodziliście ;) ja prawie cały weekend spędziłam w domu z gośćmi w sobotę rodzinka a w niedzielę znajomi :) ale bylo bardzo miło :) Merci i Beatko dajcie zaraz znać jak się coś dowiecie, trzymam kciuki za was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Przy takich mdlosciach nie da sie nudzic w domu uwierz mi:) ale ja juz 16 tydzien i mdlosci mam juz za soba i czuje sie wspaniale! Piekna pogoda to chodze na spacery czytam ksiazki i dzien za dniem leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wynik po tygodniu z 6250 wzrosl do 12545 :) niby po 6 tys przyrost maleje, wiec mam nadzieje ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Super Merci :) napewno będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby :) ale przy takiej becie powinno juz byc cos widac a na usg tylko tyci tyci cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci ja na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza na usg zeby sprawdzic! Moze nie jest wykwalifikowanym fachowcem. Zobacz mi i malince szybko lekarz stwierdzil serduszko a tobie napedzila stracha!a mialas tylko 4 dni owulke pozniej odemnie czyli to nie jest kolosalna roznica wiec ja uwazam ze albo dr nie jest odpowiednio wyszkolona i nie dopatrzyla i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - ja mam fachowca, cenionego bardzo, profesora, gabinet super urzadzony, opinie ma rewelacyjne, zajmuje sie tez nieplodnoscia, sama na usg niewiele widzialam ... zobaczymy w piatek :) a cykle mam dlugie, wiec mowil ze to ciaza moze byc mlodsza niz wyliczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, ja nie jestem lekarzem, ale też sobie tak myślę, że może być młodsza, może u Ciebie troszkę wolniej różne procesy zachodzą niż np. u Edki, przecież później w brzuchu też dzidzie rosną w różnym tempie.... ważne, że beta urosła, myślę, że na następnej wizycie już usłyszysz serducho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka nie każde nie zobaczenie dzidzusia wiąże się ze zmiana lekarza. Lepiej mieć jednego a dobrego a nie szukać niewiem czego i ich zmieniać non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - masz racje, lepszego nawet nie znajde w swojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×