Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Dziewczyny ja pozniej zmienie tabelke ale jutro bo mala mi cos przez sen marudzi. Na brak sil tez narzekam ciagle zmeczona, niby spiaca a jak sie poloze to nie moge usnac. Kompletnie nie chce sie tylka ruszyc a tu trzeba dzieckiem sie zajac na szczescieAnia nie jest klopotliwa da mamie troche poleniuchowac lecz trzeba miec ja na oku. :) Teraz ide sie polozyc i ksiazke poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jestem szczupla ale.w.pierwszem ciazy chyba mnie tyle czasu nie bolal, w sumie dzisiaj mam 7tydzien czyli zaczynam 8t. Co bierzecie na bole? Bo ja nospe. Wysilku jakiegos duzeg nie mam.nawet.odstawilam domowe obowiazki i przejmuje maz,nie bede sie spinać :/ Ja ide wziac sie za nauke. Ttrzymajcie sie dziewczyny! Aaaaa jeszcze pomyslalam zeby w tabelce wpisac ktory tydzen ciazy jest,co jakis czas moglybusmy aktualizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast płci wpiszcie datę ostatniego okresu!!!!!!! będzie Wam łatwiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
ja się na razie nie dopisuję...prawdę mówiąc boję się. 2013r. był dla mnie koszmarny bo poroniłam, teraz nie chce zapeszać. Dzis mam ostatni dzień 8tc, wczoraj widziałam na usg zalążki nóżek i rączek, coś cudownego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny To i ja oficjalnie dopisuje sie do forum,zrobilam dzisiaj test i wyszly dwie mocne kreseczki,termin pewnie bede miec pod koniec sierpnia,wizyte u gina mam 2 stycznia wiec zobaczymy co bedzie. Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze udanego sylwestra i szczesliwego nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Dziś pewnie będzie nas tu niewiele dlatego życzę Wam już teraz udanego sylwestra i aby ten 2014 rok okazał się dla nas szczęśliwy w donoszeniu, rozwiązaniu i początkach naszych pociech co już nosimy pod serduszkami :) Magdalenka23 witamy i shha trzymam kciuki na pewno się uda. U mnie mówi się, że dziec**przewidziane na sierpnia to szczęściarze i oby było to prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Ja tez wierzę że bedzie dobrze:)) nie wiem, jak to rozumieć ale jeżeli wszystko się uda moje Maleństwo przyjdzie ,mniej więcej w tym czasie kiedy straciłam poprzednie...może to jakis znak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Widzę że trochę tu nas się zrobiło, super. Jestem w 9t3d ciąży, wcześniej poroniłam w 7 tyg a jeszcze przed byłam w ciąży do 17 tyg. Okazało się ze moja dzidzia ma triplodię co oznaczało brak szans na życie:-( teraz wierzę że wszystko będzie dobrze i tego wam życzę dziewczyny z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Tak wogóle to udanej zabawy dzisiaj i wszystkiego co najlepsze w nowym roku:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Brzuchatki ja rownież chce wam złożyć życzenia na Nowy 2014 Rok, aby był owocny, spełniony, każdej życzę szybkiego ale w terminie rozwiązania, szczęśliwego macierzyństwa, wspaniałego i pomocnego mężczyzny u boku, wiele chwil radości, spełnienia marzeń i wszystkiego o czym sobie marzycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowo rocznie jak tam po Sylwestrze? Doczekałyscie chociaz północy? Bo ja przespałam a obudziłam sie gdzies 24.20 juz po fajerwerkach i nie mogłam zasnać. O 8 już pobudka na całego. Od wczoraj jakby leciutko zaczelo mnie mdlic ciagle mi nie dobrze ale nie jest tragicznie. W dzien jestem do niczego a w nocy zasnac nie moge. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Witam! Wytrzymałam do północy ale pół godziny po spałam:-) A teraz mnie mdli i powstrzymuje się żeby nie wymiotować, jestem zmęczona już tym bo jak nie mdli to okropny głód czuje w nocy też! Mam nadzieje że to w końcu przejdzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Katia i Liliana jak czytam jak Was męczą mdłości to aż mi Was szkoda i głupio :( ja byłam na balu calutką noc o 1 wzięło mnie spanie to wypiłam kawkę z mlekiem i posiedziałam aby odpocząć i bawiłam się dalej do 5 rano :) ale za to dziś też mi jest mdło i boli mnie kręgosłup ale brzuszka wcale nie odczuwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela u mnie nie jest zle czuje odroine niy mdlosci niby sama nie wiem co ciagle jakby cos mi dolegalo lekko na zoladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny Ja do połnocy wytrzymalam ;)co do dolegliwosci to nie mam zadnych jak narazie nie mdli mne piersi wcale mnie nie bola wiec jest ok,ale u mnie to jakis 7tc wiec moze jeszcze wszystko przedemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak mdlosci sie u mnie zaczely wczoraj wieczorem tak mnie mdlilo ze myslalam ze bede zwracac. Nic kompletnie mi nie smakuje ani kawa, ani herbata jedynie na cos gazowanego mam checi. Sniadanie zjedzone teraz mala konczy i ubieram ja i zaprowadzam do klubu malucha( cos takiego jak zlobek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Jestescie dziewczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAUUU
hejka ja jestem w 0 tygodniu termin mam na 5 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Magdalenka ja jestem i obserwuje ale nasze Forumowiczki chyba zabalowały :) ja sylwestra przeszłam super ale od wczoraj co zjem to mnie nudzi. A dziś jeszcze mam wyjazd do rodziny i chyba będzie z bardzo krótką wizytą, choć już miałam super dni. ale nie zawsze można czuć się świetnie. Malinkauuu witam, może będziemy rodziły w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
hej:) mój syllwester skonczyl sie o 1.30:) bylam juz tak zmeczona, na dodatek brzuch sie odezwal ze musialam isc do domu:) teraz siedze w pracy i z rozpietym guzikiem od spodni czekam na 15, i byleby tylko juz stad wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku, ja siedziałam w sylwestra do 1.30 potem poszłam położyć spać mała i sama z nią zasnęłam, wróciłam przed 3 ale siedzieli tylko faceci, reszta dziewczyn tez poszła spać, wiec wróciłam do łóżka. Złe sie czułam, bo za dużo zjadłam, piłam z dziećmi szampana Yrele Morele winogronowy ;) Ja nie biorę narazie nic na ten ból brzucha, ale jeśli będzie duży ból nie do wytrzymania to wezmę Nospe. A które z was maja już założona kartę ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie martwię bo wizytę mam dopiero 24 stycznia u mojej pani ginekolog, mam stwierdzona ciąże na usg, z badań krwi jakoś w 5 tc a wizyta będzie jakoś 14 tc a jeszcze niema założonej książeczki ciąży. Nie wiem jak to jest potem z tym becikowym, musi być ciąża do 10 tc udokentowana czy jakoś tak. Wiecie jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
A o co dokładnie chodzi z tym becikowym?ja juz mam założoną od 7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wiem o becikowym. Lekarz powinien wystawić zaświadczenie ze prowadził ciąże i ze pacjentka zgłosiła sie przed ukończeniem 10 tyg ciąży, karta ciąży tu nie jest potrzebna. Becikowe dostają tylko rodziny u których przypada na głowę średnio z poprzedniego roku do 1922 zł netto, kto ma więcej ten becikowego nie otrzyma. Kiedyś każdy dostawał za urodzenie, do kitu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Ja też tu ciągle zaglądam ale widzę że mało aktywny ten nasz wątek:-( mieszkam w Irlandii więc na becikowe się nie załapie:-) Usg mam teraz 20 stycznia, będzie to 12t2d oj już nie mogę się doczekać ale i bardzo się boję! Oby moje dzieciątko było zdrowe... Jak się wogóle czujecie? U mnie nie najgorzej, męczą mnie zapachy, pracuje w kuchni więc najgorzej jest w pracy. Rano wymioty po wstaniu. No i zaparcia:-( w weekend zamierzam kupić coś na to może suszone śliwki albo siemienie lniane słyszałam że działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×