Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość gość
ja Was nie znam, weszłam tu przez przypadek, ale też czekam na info :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się nie udało:( beta 0,1 czyli nie ma ciąży :( pewnie to jakies zmiany hormonalne i będe musiała iśc na wywołanie okresu :( trochę załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev trochę przykro, ale to dopiero Twój drugi cyk - głowa do góry :* przytulam Cię :* musisz nauczyć się cierpliwośc****oczekaj chwile na okres,bo pewnie Ci się poprzestawiało,a jak nie to do lekarza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny że byłyście:* teraz czekam na wasze wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz rosev czekasz razem ze mną i kotkiem,bo My pod koniec grudnia - na początku stycznia mamy daty wrednych @, także akurat się z Nami załapiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - szkoda ze nie wyszlo :( ale to nic, to dopiero poczatek staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie byłam niegrzeczna przez caly rok i mikolaj nie przyniósł mi prezentu takiego jakiego chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane, lece do garów,bo mój M nie będzie miał dzisiaj obiadu hehe :D ale mi z Wami dobrze :) miłego wieczorku i weekendu życzę, ja będę dopiero w pon. weekendy spędzamy razem z M.bez internetu i komputerów :) pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula równiez miłego weekendu życzę :* ja też zmykam, później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev nie łam się, dla pocieszenia ja praktycznie co miesiąc widzę taki widok już od dłuższego czasu. U ciebie to dopiero 2 miesiąc starań jeszcze ci się uda.Poczekaj teraz na @ i działaj od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej Kochane wpadłam tu na chwilkę bo nie mogłam wytrzymać z ciekawości i co zrobiło mi się smutno bo byłam pewna że już choć jedna będzie w ciąży :-((((((( risev- przykro mi nie smutaj się przytulam cię kochana wiem co czujesz bo ja tydzień temu byłam w takiej samej sytuacji ale dzisiaj już jest dobrze i jestem pełna nadziei na ten miesiąc. Kobitki moje kochane całusy na wieczór i do zobaczenia jutro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ale dziewczyny miałyśmy dzisiaj ciśnienie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
Kotek !! temat na kawę już mamy więc bardzo chętnie !! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyNell
ja pierwsza bete zrobilam to wynik byl; 32, po 48h powtorzylam, bo niedowierzalam ze to ciaza a podobno po 48h ta liczba powinna sie podwoic, odebralam wynik 105 ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
rosev- szkoda.. myslalam ze cie sie udalo.. a ja mialam dzisiaj brazowy sluz tzn takie drobne plamienie/brudzenie i nie wiem co to, nigdy tak nie mialam...albo okres sie tak powoli zaczyna albo wyczytalam ze moze to byc tez plamienie implantacyjne... co myslicie?? w niedziele jak nie bedzie @ to robie test... mam nadzieje ze @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Witajcie kochane jak tam leci wam weekend :-) adaaa-mam nadzieje że to będzie ciąża trzymam kciuki. justa-141203-fajnie to musimy się zgadać :-) a temat tak już mamy :-P. U mnie nie wiem coś jest nie tak 4 dni temu skończyła się @ która trwała 3 dni a dzisiaj mierzyłam temp i 37.5 na owulację to raczej nie wskazuje bo to by było za wcześnie hm..... a w dodatku chwilkę później polało się trochę ze mnie krwi i tyle !!!! już jest ok no nic nie wiem co nie tak ale do gina.idę 23.12 mam nadzieję że wszystko się wyjaśni a po za tym od 2 dni jestem jakaś rozdrażniona wszystko mnie denerwuje i bardzo łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi co u mnie nie często się zdarza ponieważ jestem osobą spokojną i opanowaną kurcze co nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
normalnie tęsknię za wami kochane babeczki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaaa - trzymam kciuki żeby to była ciąża :) kotek 1985 - a dużą miałaś @?? może to jednak ciąża :) albo zmiany hormonalne :( mam nadzieję że wszystko jest ok :) ja teraz czekam na @ (chociaz nie wiem kiedy się pojawi) i zaczynam potem brać duphaston :) może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :D mój M.pojechał do rodziców "na chwile" bo jest blisko - ja za tą chwilę zdążyłam upiec już sernika, także zapraszam :D też się stęskniłam :D to forum uzależnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
paula212121- jak na sernika to ja juz lece do Ciebie :):) Dzisiaj kolejny dzień plamienia i brak @ nie wytrzymalam i zrobilam test no i negatywny. Ale nie robilam z porannego moczu i mam nadzieje ze poza tym za wczesnie na test......... Jutro powtórzę i zobaczymy..to czekanie na @ albo dwie kreski dobija......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co tam u was dziewczyny? Adaaaa mam nadzieję że okres nie przyszedł! Trzymam kciuki za ciebie :* Zrobiłaś dzisiaj test? Dawaj znać, czekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek dziwne, ciekawe co jest grane? sernik pychotka, ale ja niestety nie mam takich zdolności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaaa - masz racje czekanie czy to na @ czy na dwie kreski dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
@ narazie nie ma i mam nadzieje ze nie przyjdzie. Dzisiaj zrobe test ale nie mam w domu wiec rano nie moglam zrobic, musze isc kupic wiec znowu nie bedzie z porannego moczu..... Masakra ta niepewność..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×