Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
rosev- no tak chudziutka :-) i blondina ze mnie o bardzo długich włosach a wy jak wyglądacie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
o tak kawusia drineczek dobre ciasteczko i możemy klechać 24 h :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Ale dziewczyny musimy w końcu zmienić proporcje na większe w końcu trzeba za ciążyć i nabrać troszku kochanych kształtów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna to rzeczywiście tragedia... ja rok przed pierwsza ciążą odstawiłam tabletki bo źle się czułam ale coś takiego? Kotek widzę że ci w pracy nie dają spokojnie na kafe posiedzieć :P Ja do niedawna miałam włosy jasny blond za łopatki, teraz od miesiąca średni blond i ścięłam o 15cm :D Wszystkie mamy podobne wzrosty i wagi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
kotek wymiary eleganckie:-D niezla d**eczka z Ciebie Moja trzustka nie dostaje smazoneho i alkoholu i nic gazowanego, ale wrocilam do do normalnego swojeho wygladu.bo ja sie czujam zdrowiej ale teraz jestem znowu soba.No i gdyby nie ta waga to karmienie dojelitowe a tak ze mialam troche ponad norme mialam glodowe dwa tygodnie.Gitarka,teraz zanim zaciaze chcialabym jeszcze miec tomografie brzucha bo w ciazy juz sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś jeszcze miałam zwiastun wesela hihi jak znajdę to wam link podeśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
a ja waze 58 kg i mam 163 cm tez by mi sie przydaly cwiczenia ale jestem za leniwa :P panna ja rowniez jestem bezrobotna czyli siedze w domu i tez staramy sie o pierwsze dziecko...nigdy nie myslalam ze takie to trudne bo mojej kolezanki brat ktory ma dopiero 18 lat juz bedzie mial drugie dziecko!! jego dziewczyna zaszla jak mial 16 lat... ale sa razem on pracuje i jakos sobie ukladaja wiec nie jest zle. ja juz obiad mam zaszykowany tylko do usmazenia :P z nudow posprzatalam i zrobilam pranie. wszystko byle tylko sie nie nakrecac :P kotek-zazdroszcze C**pracy... ale wiesz nie przerabiaj sie za bardzo bo czasami na przytulanie zabraknie sil :P a u mnie nic....wieje nuda, caly czas sledze forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
nie wiem dlaczego przy Ci wyszly gwiazdeczki...zebys sobie nie pomyslala ze Cie obrazam albo cos :P mialo byc ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka- no właśnie nie dają spokojnie na kafe posiedzieć hi hi no muszę ich ochrzanić żeby troszku spokoju dali :-P rosev- no proszę niezła laska:-) niech każda z nas może prześle link ze zdjęciem ale w sumie to chyba głupi pomysł bo wszyscy na kafe którzy wejdą do nas mogą to zobaczyć a tego nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - to ja też napisze, tylko bez krzyków i agresji :D 170 i 50/51 kg, wiem wiem anorektyk, ale - mam sterczący brzuch :D !!! włosy zapuszczam :) jasna szatynka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
rosev-wzruszylam sie i to szczerze i lzy same polecialy to takieee wzruszajace hehe kiedys bylam twarda babka teraz mnie tak duzo rzeczy rozczula...eh czas na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- spoko czasem tak wychodzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny a macie facebook może tam sobie pooglądamy :-P co ja pytam na pewno macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek moje filmiki i tak sa publicznie udostępnione to może je każdy zobaczyć :) paula to Ty naprawdę chudzinka jesteś! :) ale ja tez mam starczący brzuch a reszta chuda :) panna dziękuję:* ale nie chciałam żebyś płakała :):* chociaż ja tez przy byle okazji się wzruszam :) a zwiastun ślubny lepszy niż podziękowania :D tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
dziewczyny wy mnie wpedzicie dopiero teraz w kompleksy hehe wszystkie chudziutkie szprotki:* Ja mam poldlugie blond A z przyjemnych rzeczy za niecala godzine koncze prace hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna - ale ci dobrze :-P ja dopiero o 16 ale poklecham z dziewczynami i szybko zleci w między czasie coś porobię ale jak na razie zamkłam się w biurze hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
ale to forum uzaleznia. Ja mam wlosy sredni blond, troche krecone, troche falowane. Nie farbowalam od roku, bo mialam okropnie zniszczone, a teraz chyba czas na zmiany I za tydzien cos robie, tylko nie wiem co:) Moze jakies pasemka? tylko ja lubie naturalny wyglad, wiec cos co bedzie wygladalo jakbym miala od zawsze, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - super:) jacy szczesliwi jestescie na tym filmiku:) ale z ciebie szprycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to uzależniające forum moje pranie od rana (wyprane) w pralce !!!! Szkockastaraczka - ja też lubie moje naturalne włosy :) mój M.też :D w lecie od słońca mam pasemka,a na zimę ciemna się robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev świetnie wyglądasz i filmik ekstra, aż się prawie popłakałam na końcu :) Ja już rodzince obiadek wydałam i korzystam z ostatnich wolnych godzin męża, bo znowu nocki zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Szkockastaraczka też bym chciała zmienić sobie fryzurę ale nie chce malować :) pewnie skończy się na tym że podetnę końcówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez to forum co chwilę latam do komputera, robię cośi zaglądam, chyba manie jakąś mam :D Kotek mam fb ale jakoś tak nie wypada wklejać danych skoro wcześniej o tych szyjkach i okresach piszemy :D Jeszcze ktoś niepowołany odnajdzie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
oj... dziewczyny ale się rozpędziłyście z pisaniem no chwilkę mnie nie ma a tu już znowu tyle wpisów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka - no tak to prawda ale zastanawiam się właśnie jak by to obejść żeby było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a może jedna odważna poda adres do fb,pododajemy się, a potem "jakoś" się odnajdziemy (tylko jak?) heh...głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
u mnie najgorsze ze maz lubi naturalne I jak przefarbuje to pewnie mnie z domu wyrzuci:) ale potrzebuje odmiany, moze najpierw podetne I zadecyduje dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no właśnie jak by to obejść hm.... myślcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Hej dziewczyny, sory ze sie nie odzywalam ale nie mialam nic radosnego do napisania..... Nie udalo się wczoraj robilam test i negatywny a dzisiaj przyszla @ Bardzo mi milo ze tak czekalyscie na wiesci ode mnie Teraz trzymam za was mocno kciuki szczególnie za te nastepne w tabeli :) No i aktualizuje swoja pozycje w tabeli A i witam nowe dziewczyny na forum i zycze powodzenia :) kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
o wiem niech każda poda e-mail i tam napiszemy do siebie co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×