Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

paula212121 - nie mam najlepszych przeczuć ale kto wie :) co 15 minut sprawdzam czy są już wyniki chociaż dobrze wiem że wcześniej niż o 15-16 pewnie nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev zajmij się czymś,bo zwariujesz :D może upiecz placka albo posprzątaj :D ja to bym nie wytrzymała :P heh.... ciekawe kiedy ja będę na Twoim miejscu ehh.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula212121 - ja robie pierwszy raz bete, nigdy wcześniej nie robiłam. To nasz 2 cykl starań z tym że jeden jajnik mam z pęcherzykami więc w pierwszym cyklu owulacji z niego nie było:( idę układać puzzle z naszym zdjęciem ślubnym to się uspokoje troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
kotek1985 jestem z Tychów, jesteśmy blisko !! ;)) Przepraszam Was, że się nie udzielam .... Obiecałam sobie, że nie będę się nakręcać, a czytając forum o mierzeniu temperatury, testach itd.... zaczynam się nakręcać, a to jak wiemy nie pomaga nam .... Trzymam za Was kciuki !! jak tylko będę coś wiedziała będziecie pierwsze !! Grudzie to magiczny czas... ;)) buziole !! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kiedy stawiacie choinki ??? ja się już nie mogę doczekać !!! ale jeszcze nie sprzedają żywych drzewek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Ja nie wiem to chyba te hormony tak u mnie dzialaja I jak mam sie nie nakrecac to i tak nie moge przestac;) rosev oby mikolaj nie zawiodl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- no tak jeszcze za wcześnie żeby wykazało ale trzymam kciuki i czekam na wieści. rosev-tzrymam kciuki i czekam z niecierpliwością na twoje wyniki z bety :-) justa141203-fajnie bardzo blisko może spotkamy się kiedyś na jakąś kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula-co dobrego gotujesz dzisiaj na obiadek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ...........@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... ..............@08.12 Szkockastaraczka........29...................2cs(11cs)... ..................@19.12 Dziewczyny dopisujcie się:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - dzisiaj szybki obiadek,bo wieczorem na zakupy tygodniowe !!! zupe mam,a potem makaron zapiekany z żółtym serem i papryczką chili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985 - dopisałabym się ale troche dzisiaj nie myśle:P te pierwsze cyfry to długość cyklu a druga ilośc cykli starań?? :P paula212121 - ja choinke dopiero stawiam w wigilie ewentualnie dzień przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev-napisz ile masz lat ile cykli się już staracie i kiedy wypada ci @ to cię dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula-a ja jak zwykle w pracy więc nic nie gotuje ale weekend wolny to na pewno co nieco upichcę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam nika, pisałam wczoraj że 3 lata się staramy. Do insyminacji będę podchodziła w Policach (koło Szczecina) w szpitalu. Wydaje mi się że naturalnie nic nie wyjdzie bo przegapiliśmy owulację ( mąż w delegacji) za to 2 dni przed było przytulanko więc po cichu liczę że może coś się uda, choć się nei nakręcam.Jak za 2 tygodnie dostanę @ to insyminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ...........@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... .............@08.12 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... .......@19.12 rosev.......................24.......................2cs.....................@03.12 dopisałam ale coś mi się wydaje że tu będzie zaraz dzisiaj zmiana bo będzie ciążą :-))))))))))))))))))) a powiedz mi w pierwszym cyklu starań jak często się tulaliście z mężem codziennie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985 - w pierwszym cyklu staraliśmy się co 2 dzień ale wtedy prawdopodobnie owulacji nie było bo miałam ją z prawego jajnika na którym mam liczne pęcherzyki :( A w tym cyklu robiłam testy owulacyjne i bolał mnie lewy jajnik więc pewnie z niego była owulka :) a co do starań w tym cyklu to zaraz po @ brałam globulki dopochwowe bo miała zapalenie i akurat skończyły mi się dzień przed owulką i zaczeliśmy starania codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie też nie można się kochać, bo się plemniki osłabiają, najlepiej co 2-3 dni, żeby mogły się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
:-) a ja u siebie niestety nie zaobserwowałam śluzu płodnego i zaczełam pić ziółka i biorę wiesiołek mam nadzieję że to pomorze i śluz się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin przepisała mi już na dwa następne cykle duphaston i kazała mi przyjść za dwa miesiące no chyba żeby się udało wcześniej :) Mam nadzieje że nie będą potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
myślę że tobie się już nie przyda :-P oj.... nie mogę się doczekać dobrych wieści od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev Ty tu lepiej podaj nam przepis na dzidziusia :D hehe, :D monisia647 - zgadzam się z Tobą,ale moja kumpela właśnie tak zaszła w ciąże - codziennie... kotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- ale mój ma 41 lat i boję się że ma słabe nasienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985, paula212121 jeszcze około 3 godzinek i będziemy wiedzieć :) oby były dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ale faszeruje go ziółkami i wiesiołkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- na pewno będzie kurcze ja też chcę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja jestem pełna nadziei oj jak bardzo chce żeby w tym miesiącu już się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×