Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

ale się stresuje :) aż czuje że zaraz dostane @ :( Dziękuję za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- ja stresuje się z tobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
a masz jakies objawy rosev?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
skopiuje jeszcze raz tutaj tabele dla przypomnienia :) kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ...........@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... .............@08.12 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... .......@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się wkleję do was kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ...........@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... .............@08.12 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... .......@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs.......................@19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaaa bolą mnie piersi tak u góry i nie przy dotyku ale od środka i od czasu do czasu podbrzusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- normalnie zwariujemy zanim dostaniesz te wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985 mi to juz nawet niedobrze jest :( straszny stres :D zwariować można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
monisia647 my probowalismy od piatku do poniedzialku (9-12 dzien cyklu), a owulacje mialam na poczatku 14-tego wiec moze? Widze ze sie juz dlugo staracie, a robiliscie juz jakies badania? My robilismy juz pelno, ale na razie nic nie wyszlo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - ale wprowadzasz napiecie, hehe. teraz ja tez sie juz stresuje twoja beta:) Dziewczyny macie wolne, czy pracujecie? Ja w pracy, byle do piatej I wreszcie weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
szkockastaraczka-ja dzisiaj wolne a ty gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
hej addaaa :) ja urlop wyczerpalam w polowie wrzesnia :( I teraz byle do swiat :) Ja pracuje jako inz. budownictwa, u mnie w pracy teraz troche zimowy zastoj w pracy i czas dluuuzy sie niemilosiernie, oczywiscie nie moge sie nawet poskarzyc bo jakas dodatkowa praca zawsze sie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
szkodzkastaraczka- ja też w pracy ale do 16 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
kotek1985 - ja chcialabym wczesniej konczyc, ale nigdy nie moge wstac rano;) Wieczorem moge siedziec do pozna, a rano moglabym spac do 10-tej;) Chyba dla mnie najlepsza praca na druga zmiane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka- pytam bo prawdopodobnie miałyśmy w tym samym czasie owulkę, my się kochaliśmy tylko w piątek i w niedzielę a potem mąż wyjechał, wrócił dopiero wczoraj.Więc nie liczę na nic :( Tak my już robiliśmy praktycznie wszystkie badania, w tamtym tygodniu miałam robione hsg na drożność jajowodów, wyszło wszystko ok.Jak się nie uda w tym cyklu to w następnym będę miała insyminację. A ty jakie badania miałaś robione? Ja do poniedziałku mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
szkockastaraczka- no to fajna masz posade :) a do swiat juz niedaleko szybko zleci, juz praktycznie mikolajki za nami :) rosev-jak tam masz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
monisia647, my tez chyba mamy komplet badan, kariotypy, trombofilia, tarczyca, cukrzyca, histeroskopia i pare z immunologi, meza tez przebadalam;) I jak narazie wszystko wychodzi ok. My starania wznawiamy teraz po kilku mc przerwy na badania. addaa - oby zlecialo, ale ja lubie grudzien, wiec moze ten czas wolno plynac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wszystkie wyniki ma się ok, a nic z tego nie wychodzi, nie rozumiem tego :( A takie patologie maja po 3-4 dzieci i o nich nie dbają, albo zabijają, oddają, a porządni ludzie się tyle czasu starają i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- wiesz już jak twoja beta no nie trzymaj nas tak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :D Już nadrobiłam :P rosev od razu dawaj znać i nie trzymaj nas w niepewności dłużej niż to konieczne :) monisia - my kochaliśmy się 1, 3, 5, myślałam że owulacje mam mieć 5 a okazuje się z moich obserwacji że jendak była wcześniej 2 dni czyli trzeciego grudnia. Zobaczymy co wyniknie :P ale jak tu wytrzymać do 19? Jak mam tylko chwilę wolnego czasu to zaraz myślę czy będę w ciąży czy nie, podziwiam te dziewczyny które starają już się bardzo długo, trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze są te 2 tygodnie do czekania, ale ja już po takim czasie starań przyzwyczaiłam się do czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
U nas wyszlo dwa razy, ale szybko sie skonczylo :( Wiem, to jest mega niesprawiedliwe, ale trzeba wierzyc ze w koncu sie uda:) Ja jak sama nazwa wskazuje, w szkocji;) Ja zawsze sobie obiecuje ze nie bede czekac i sie nastawiac, a potem i tak nic z tego i robie testy wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia z tym czekaniem to masz racje - można się przyzwyczaić, najgorzej jest na początku, potem to już obojętnieje....w tej naszej tabelce możemy dopisać skąd jesteśmy - ja podkarpackie - Rzeszów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
gosc - bardzo podobny program byl w TLC ostatnio, fajny pomysl, ale fajnie tez byloby posluchac ogolnie o nieplodnosc***przyczynach i zalecanych badaniach, bo tego mi i wielu dziewczynom zabraklo w ostatnim programie. Ale pewnie nie da sie wszystkich zadowolic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×