Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość gość
Adaaa I jak? Wiesz ze nie mozesz ot tak sobie robic testu bez informowania nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Ten poprzedni wpis to ja:) dziewczyny a jak wy sobie radzicie z imprezami? My nie chcemy nikomu mowic ze sie staramy, ja nie chce pic podczas lub po staraniach I jest ciezko... Bo jezeli jedziemy do kogos to ja nie pije bo jestem kierowca, ale jak impreza jest u nas to musze sie tlumaczyc ze biore antybiotyki Albo ze jestem przeziebiona. A ostatnio w piatek kolegami przyniosl w prezencie domowy robiony likier I maz otworzyl a ja znowu sie tlumaczylam ze biore leki i ten kolega calkiem powaznie zlapal mnie za reke I pyta sie czy ja jestem na cos powaznego chora bo ostatnio ciagle jestem na lekach... ;) jak wy sobie radzicie z tym, przyda mi sie nowe tlumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka mam ten sam problem :) i tez zawsze jak impreza jest poza domem to jestem kierowcą:) często też jeżeli jest to u rodziców męża to mamy mozliwość nocowania tam ale mówię że albo na drugi dzień musimy gdzieś rano jechać albo czegoś zapomniałam i "niestety" musimy wracać:) a jak jest u nas to wypije 1 kieliszek albo lampke wina czy piwo i wystarczy:) i zależy tez od dnia cyklu :) bo jak mam @ czy zaraz po to pozwalam sobie na piwko, w czasie dni płodnych nic a nic, no a po dniach płodnych w bardzo małych ilościach i tylko jak jest okazja :) a podobno w bardzo wczesnej ciąży 1-3 tyg alkohol nie zaszkodzi płodowi (oczywiście w małych ilościach, nie mówię żeby pić codziennie) :) adaaaaaa gdzie ty jestes?? teraz ty nas stresujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mogę dołączyć:) mam 30 lat i staramy się o dziecko od sierpnia bo dokładnie w sierpniu odstawiłam tabletki. I mam pytanie mam regularne cykle co 28 dnie dokładnie obserwuje swój organizm i wiem że wszelkie zmiany zawsze zachodzą regularnie zawsze tego samego dnia cyklu. Kochałam się z chłopakiem 18 dc czy jest prawdopodobne zajście w ciążę w tym dc. Czy któraś z was tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) szkockastaraczka - ja sobie wczoraj pomyślałam co ma być to będzie i poszłam z koleżanką na piwko do knajpy. Już dzisiaj prawie o ciąży nie myślałam, ale na bieliźnie zauważyłam kropelkę krwi i znowu zaczęłam sobie dopisywać :P Bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
witajcie babeczki ja już w pracy :-( a na polu zimno wieje i do tego deszcz brrr...... ponuro jak będziecie wychodzić to ubierzcie się cieplutko kochane zazdroszczę dzisiaj wszystkim dziewczyna co nie muszą wychodzić ja z ochotą została bym w łóżku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
przypomnienie :-) kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... ...............@08.12 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane :D adaaa....żyjesz? i jak ? żyrafka - ja wszystko robie pierwszy raz :D o dziwo wszystko wychodzi haha :D Szkockastaraczka - ja już tak nie schizuje, bo co miesiąc jest to samo:/ nie będę całego swojego życia podporządkowywać do okresy lub jego braku :/ bo to straszne!!! asiok12 cześć :) hmm....zależy kiedy masz owulke - 28dc to pewnie w połowie ok 14, ale - może Ci się przesunąć :) piszesz,że obserwujesz swój cykl to zapewne wiesz co i jak :) a wcześniej nic nie było :D ? hehe kotek - hejka :) ojj tak, dzisiaj taka pogoda,że się wychodzić nigdzie nie chce :/ mnie mój M.wieczorem ciągnie na siłownie :P ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
fajnie na siłownię też bym poszła :-P normalnie zazdroszczę ci że nie musisz dzisiaj w taką pogodę wychodzić z domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo...caly weekend cos robilismy z rodzina. ale weszlam zobaczyc co u Was moje drogie slychac i widze ze wszystko dobrze. Adaaaa kurde pisz co z tym testem bo juz nie moge wytrzymac ! :P od wczoraj tak masakrycznie bola mnie piersi .... ;/ juz nie wiem co mam na to poradzic, staniki zrobily sie za male i cisna a piersi doslownie sie wylewaja... bola po bokach jakby mnie ktos baseballem potraktowal :P i wczoraj juz myslalam ze dostane @ tak mnie bolal brzuch ale nic sie nie pojawilo... do @ mam jeszcze niby 5 dni... w czwartek chce ponownie wykonac test ale martwie sie ze nowu wyjdzie tylko jedna przekleta kreska.... dziewczyny jak tam u Was ile dni pozostalo do @? i czy tez Was tak bola piersi i podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- no mam nadzieje że to ciąża bo jak już jedna zajdzie to potem już z górki po kolei będziemy zachodzić :-) adaaaa- i mam nadzieje że u ciebie będzie ciąża :-P a my z paulą idziemy łeb w łeb to razem pewnie będziemy testować oby z pozytywnym testem :-P hi hi paula może spotkamy się za jakiś czas na porodówce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek, jeśli zdarzy się taki cud, to masz u mnie flaszke (w takim wypadku Kubusia) na prawdę :D choć,ja mam mieszane uczucia, coraz bardziej wątpię :/ karmelka123....mam nadzieje,że ujrzysz dwie wymarzone kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- zobaczysz że się uda a potem razem wypijemy ta flaszkę :-P oczywiście jakiś czas po porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
dziewczyny a powiedzcie mi jak jest z ta szyjka macicy w ciazy? ma ona byc nisko czy wysoko i jak jest przed okresem? moze jakos sie "zbadam" i bede wiedziala czy idzie okres czy moze mam szanse na ogloszenie cudownej nowiny rodzinie na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
hm.... nie wiem ale było by super jak u ciebie okaże się ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
witam.jestem tu z tego samego powodu co Wy,przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
nic mi nie mow kotek... tak bardzo bym chciala ale obawiam sie ze bol brzucha wskazuje na @ ;/ a szyjke mam nisko...(tak mi sie wydaje bo nigdy sie tak nie badalam) :P a kotek powiedz mi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka123 - kiedy testujesz? czy czekasz na nie przyjście @? kto to wymyślił testować przed @ !!!!!! zwariować można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna witamy :D pewnie,że Cię przyjmiemy - razem raźniej, opowiedz coś o sobie :) My z kotkiem jeszcze miesiąc czekania heh, porażka,ale cóż zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- no jaki miesiąc pod koniec grudnia to już blisko a zarazem tak daleko ale jak się czeka to ten czas tak się dłuży :-P ja chcę już koniec grudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
paula najchetniej zrobilabym test teraz zaraz!!! ale kurde wiem ze to nic nie da... moja niecierpliwosc mnie przerasta :P a do czwartku jeszcze daleka droga... mam nadzieje ze @ nie przyjdzie a test bedzie w koncu pozytywny!!!! w czwartek na pewno napisze co wyszlo... moja mama zawsze mowila ze nadzieja matka glupich...ale mnie jakos ta nadzieje nie chce opuscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna- no właśnie witaj bardzo chętnie cię przyjmiemy jak paula wspomniała już wyżej opowiedz coś o sobie i dopisz się do tabeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mam jeszcze inny problem - Pomocy !!! wczoraj mój M.powiedział,że Jego rodzice szykują dla mnie prezenty pod choinkę !!! Ratunku !!! Mi też wypada coś kupić - pierwszy raz ide tam na Wigilię !!! denerwuje się, także pytanie - co kupić na prezent dla Nich ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
jestem gotowa na dzidziusia,w maju biore slub.i chcialabym w tym czasie byc w ciaze ale wiadomo niezbyt widocznej bo potem glupie teksty,ze brala slub bo w ciazy zaszla...chcialabym po prostu urodzic w nadchodzacym roku.mysle zeby zaczac starania.hmm dziewczyny nie robilam nigdy wyliczen takich wyliczen,ani nie przygladalam sie z uwaga w cykle i w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - gratulacje z okazji ślubu :) nie słuchaj plotek ludzi, bo oni gadali, gadają i będą gadać, po co się tym przejmować? i taka moja rada - nie "zaglądaj" w swój organizm, bo zwariujesz jak My tu wszystkie :D wyliczenia, czekanie, odliczanie, sprawdzanie, objawy - nooo cuda na kiju - nawet nie wiesz ile bym dała za taką niewiedze jaką Ty posiadasz ohh...jakie to piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
uff ale nieskladnie to napisalam,ale rowne z Was babki i chyba wiecie o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Paula-stawialabym na posciel,albo eleganckie kieliszki lub fajny zegar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×